0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Погледне ми я
« Отговор #900 -: Септември 19, 2012, 13:29:53 pm »
Ех Момичета....преминах през ада.Душата ми е разкъсана и сега си я събирам парче по парче.Знам,че ще се оправя може би ще забравя някой ден,но засега плача и плача и....както и да е.Та накратко да Ви кажа какво се случи:Видяхме двата ембриона(о щастие и радост),но Доктора ме подготви,че единият  нещо не му харесва.След 3дни получих силни спазми и започнах да кървя и така едното сак-че си замина,НО...се появи проблем с второто(пак нещо не им хареса,а аз междувременно вече бях в болницата).В продължение на 5 дни системи,лекарства,ултра звук....сърчице така и не се чу.С много молби и сълзи измолих да не ми правят кюртаж,нека изчакаме още един ден-може пък да се разтупа....и така във вторник ме кюртираха ....
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #901 -: Септември 19, 2012, 15:43:29 pm »
мила каквото  и да ти  кажа  няма  как  да  облек4а  болката  ти :balk_144: за това ти изпращам  моята   силна  прегръдка !!!! :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Погледне ми я
« Отговор #902 -: Септември 19, 2012, 16:22:24 pm »
миличка наистена каквото и да кажем и напишем сега думичките едва ли биха ти помогнали :balk_144:.аз като цяло сам новичка вьв форума и чета почти всичко и наистена много се разстроих когато прочетох за случилото ти се.Силни силни преградки и много силички да прежевееш случилото се! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Погледне ми я
« Отговор #903 -: Септември 19, 2012, 20:57:50 pm »
Много съжалявам :(
Re: Погледне ми я
« Отговор #904 -: Септември 19, 2012, 21:14:17 pm »
Много съжалявам мила :( Надявам се да се възстановиш бързо и не губи вяра, защото винаги трябва да имаме надежда, че един ден всички ще гушкаме нашите бебчета :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Погледне ми я
« Отговор #905 -: Септември 20, 2012, 09:23:51 am »
Хриси,съжалявам много за този развой,но по мое мнение щом стана веднъж значи отново ще те сполети щастието.Казваш,че си разкъсана парче по парче......нареди тогава пъзела както ти искаш да бъде картинката-с мисли,желание и вяра.Поплачи си,не задържай негативната енергия и не забравяй-БЪДИ СИЛНА.МЕЧТИТЕ СА ЗА ТОВА ДА ГИ ПОСТИГАМЕ И ДА НИ ПОБУТВАТ НАПРЕД,А ТИ ОПРЕДЕЛЕНО СИ БОЕЦ  :hug2:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Погледне ми я
« Отговор #906 -: Септември 20, 2012, 11:21:48 am »
Сега се връщам от преглед-добре съм.Аз си мислих,че ще кървя поне няколко дни ама НЕ напълно съм изчистена и дори на УЗ изглежда сякаш нищо такова не ми се е случило.Разговарях на дълго и широко с докторката на която безкрайно вярвам(те са семейство с моя доктор) и не знам  начин тя успя да ми промие мозъка толкова успешно....сега ще следвам ПЛАН-МАКСИМУМ и мисля около нова година нещата да се получат.Сега знам със сигурност,че мога да забременея спонтанно и това е много важно,защото ме прави още по самоуверена.
Обичам Ви ,мили момичета....Вие сте ми прозорчето към света!
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #907 -: Септември 20, 2012, 11:42:33 am »
Сега се връщам от преглед-добре съм.Аз си мислих,че ще кървя поне няколко дни ама НЕ напълно съм изчистена и дори на УЗ изглежда сякаш нищо такова не ми се е случило.Разговарях на дълго и широко с докторката на която безкрайно вярвам(те са семейство с моя доктор) и не знам  начин тя успя да ми промие мозъка толкова успешно....сега ще следвам ПЛАН-МАКСИМУМ и мисля около нова година нещата да се получат.Сега знам със сигурност,че мога да забременея спонтанно и това е много важно,защото ме прави още по самоуверена.
Обичам Ви ,мили момичета....Вие сте ми прозорчето към света!

Така те искам  :balk_21: Много се радвам,че около теб ИМА ПОЗИТИВНО МИСЛЕЩИ ХОРА!!!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #908 -: Септември 20, 2012, 11:55:17 am »
Много съжалявам мила!! :balk_144: :balk_145:Каквото и да кажа ,знам че болката е голяма!

Искрено ти желая бързо възтановяване!БЪДИ СИЛНА!! :balk_103:
Re: Погледне ми я
« Отговор #909 -: Септември 20, 2012, 14:32:32 pm »
Аз също не знам какво да ти кажа за успокоение!
Затова  :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #910 -: Септември 20, 2012, 15:12:49 pm »
...Сега знам със сигурност,че мога да забременея спонтанно и това е много важно,защото ме прави още по самоуверена...
Това е най-важното! Поскърби си докато усетиш, че душата ти е готова за нови опити и след това по Плана :hug2:
Аз забременях на 5-тия месец след миседа ми :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #911 -: Септември 20, 2012, 15:55:49 pm »
Оххх не мога да подбера точните думи, за да те накарам да се почувстваш по-добре... пък и не знам да ли има такива!
горе главата морско момиче , ще стане  :crossfingers: :bighug:
пожелавам ти от сърце скоро пак да се похвалиш  :bfp: :crossfingers:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Погледне ми я
« Отговор #912 -: Септември 20, 2012, 16:34:15 pm »
Всичко  ще се оправи, смело напред- думите не намаляват болката ,в такива моменти каквото и да се каже , но имаш нашата подкрепа /макар и виртуална / .. а както казват по Коледа се случват чудеса  :bighug: :bighug:


*
Re: Погледне ми я
« Отговор #913 -: Септември 21, 2012, 17:36:16 pm »
Много съжалявам, мила! Бъди силна, желая ти скорошно възстановяване и подновяване на опитите, стискам палци!  :grouphug:

Re: Погледне ми я
« Отговор #914 -: Септември 21, 2012, 23:10:51 pm »
Много съжалявам. Всичко ще се оправи. Бъди силна.
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Погледне ми я
« Отговор #915 -: Септември 24, 2012, 10:28:03 am »
Миличка не падай духом,живота е борба,бъди силна преживяла съм твойта съдба не един и два пъти и знам че никой и нищо не би те утешило,но ти трябва да се съвземеш и да се бориш нищо друго не ти остава :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Погледне ми я
« Отговор #916 -: Септември 24, 2012, 13:40:07 pm »
Мили прекрасни момичета....благодаря Ви,че Ви има и Ви познавам (макар и виртуално)....знам,че живота продължава,а и аз не съм от хората който страдат дълго-просто продължавам напред.
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #917 -: Септември 24, 2012, 15:45:19 pm »
Хриси, как изкара рождения ден?Хайде отново да ти пожелая скоро да докоснеш мечтата си,семейно щастие,много усмивки и да продължаваш да си така силна и борбена...ЦуФФФФки  :D
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Погледне ми я
« Отговор #918 -: Септември 24, 2012, 18:00:01 pm »
Рождения ден беше  много приятен....отидох у мамини и малкото ми братче беше там.Хапнахме торта(бисквитена) и всякакви други любими неща и се посмяхме-тесен семеен кръг.Милото не можа да дойде,че слагаме дограма на втория етаж,ама се отчете вечерта както си трябва....мисля,че аз съм една щастлива жена.Ай де сега да се надигам,че съм намислила да правя един уникален сладкиш с праскови и карамел,пък да видим какво ще се получи....Светлее ти си ми голямо другарче :D
« Последна редакция: Септември 24, 2012, 18:02:29 pm от морско момиче »
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #919 -: Септември 25, 2012, 10:51:38 am »
Рождения ден беше  много приятен....отидох у мамини и малкото ми братче беше там.Хапнахме торта(бисквитена) и всякакви други любими неща и се посмяхме-тесен семеен кръг.Милото не можа да дойде,че слагаме дограма на втория етаж,ама се отчете вечерта както си трябва....мисля,че аз съм една щастлива жена.Ай де сега да се надигам,че съм намислила да правя един уникален сладкиш с праскови и карамел,пък да видим какво ще се получи....Светлее ти си ми голямо другарче :D
Значи да не те мисля  :lol:. Чудесно си изкарала-в семпла,уютна и спокойна семейна обстановка с любовен вечерен отенък  :D -СУПЕР. Пък като направиш сладкиша може и виртуално да почерпиш чрез снимчица например  :balk_600:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю