0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Погледне ми я
« Отговор #240 -: Октомври 28, 2011, 15:43:49 pm »
Според мен ову е имало сладка. Аз се отказах за сега да правя тестове за ову,защото ме объркват допълнително :balk_161:. Мойе би другия месец ще правя. И аз взех да не им вярвам много,така че май и при теб нещото е сгрешило тестчето. Иначе не си го обяснявам. Както и да е. Благодаря ти за пожеланието миличка :balk_81: и дано наистина се сбъдне,та да гушнем и ние по една рожбичка :babyflips:. Много те цункам и успех този месец :crossfingers: :bighug: :goodluck:
Re: Погледне ми я
« Отговор #241 -: Октомври 28, 2011, 15:53:18 pm »
 „Аз си представям малки дечица да си играят в една голяма ръжена нива. Хиляди деца, а наоколо няма никой, никой голям човек, искам да кажа — освен мен. И аз стоя на ръба на някаква шеметна пропаст. И каква ми е работата? Да спасявам всяко дете, което тръгне към пропастта — искам да кажа, ако то се е затичало и не вижда къде отива, аз да изляза отнякъде и да го спася. Просто ми се иска да бъда спасителят в ръжта. Зная, че е лудост, но ей на, това е единственото нещо, което наистина ми се иска да бъда.“


Из „Спасителят в ръжта”
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #242 -: Октомври 29, 2011, 21:17:40 pm »
Миличка,как си.  :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Погледне ми я
« Отговор #243 -: Октомври 30, 2011, 09:04:23 am »
Готина дано да си добре душата! Графиката ти се движи добре и каточели нещата при теб са по добре в организма. Малко по малко всичко ще се оправи и ще си дойде и нащо време!  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2: :balk_21:
Re: Погледне ми я
« Отговор #244 -: Октомври 30, 2011, 09:31:20 am »
И на мен ми беше трудно в началото с тези тестове за овулация... Докато не почнах да правя по два  :oops: - сутрин и следобед. Разбрах, че е добре да се прави тестът между 15 - 17 часа, като първо пишках, после хапваш на обед и не пишкаш, докато не стане към 15-17, и в този промеждутък, като ти се препишка - правиш тестчето! А сутрин като стана и го препишквам... Случвало ми се е сутрин да е положителен, а след обед - отрицателен. Или пък следобед - положителен, после на другата сутрин - отрицателен.  А може и партидата да е по-бледа... Веднъж от една партида ми показа -, а от другата партида + . Гледай винаги срока на годност! Успех, мила. Сигурна съм, че ще успееш и ще видим двете чертички следващия път. А може и да не ти се наложи, защото другите две чертички може да ги изпреварят  osi_9 :bfp::goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 09:34:49 am от rosefromstars »
Re: Погледне ми я
« Отговор #245 -: Октомври 30, 2011, 10:24:07 am »
Добро утро и от мен!
Амалче- май съм добре;;;не знам,
Дидке ти си съкровище...
Розичке-аз съм като в омагьосан кръг с тия тестове,седя гладна и жадна и стискам до полудяване,бе гадна работа,май си минавам на  всеки месец(е поне докато мога да си го позволя) :oops:
Прегръдки на всички и не забравяйте да идете да гласувате
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #246 -: Октомври 30, 2011, 11:18:46 am »
 :youwoman: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Погледне ми я
« Отговор #247 -: Октомври 30, 2011, 15:06:42 pm »
 Ей сладуранке,не се тревожи за нищо. Слагаите си редовно :heartbeat: пък ако е писано ще стане. То човек колкото повече следи температури т т. н. ,май нищо не става. Успех този месец миличка и благодаря ,че се сещаш за мен :balk_81:. Много те гушкам :bighug: :balk_21: :goodluck:.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #248 -: Октомври 30, 2011, 19:15:35 pm »
Слагай си  :heartbeat:и да не ти пука за тези тестове за овулация.

Цунки!!! :balk_21:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Погледне ми я
« Отговор #249 -: Октомври 31, 2011, 09:25:51 am »
Ех да може тази Т да остане така 9 месеца! Дано и се моля по-скоро чудото да те споходи! Иначе много добра ти е графиката! :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21:
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #250 -: Октомври 31, 2011, 09:58:19 am »
И от мен имаш много палчета .Успех !!!!!
Re: Погледне ми я
« Отговор #251 -: Октомври 31, 2011, 10:16:50 am »
Ей сладкишчета-благодаря Ви много за подкрепата....ама нямам додтатъчно  :heartbeat: така ,че ако нещо е станало ще е наистина чудо.Аз лично предпочитам да си мисля,че ПАК няма нищо(така ми е по-лесно като ми дойде)
 
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #252 -: Октомври 31, 2011, 11:48:56 am »
а  не,  без такива    мисли,и  все  пак  има  достатъ4но  :heartbeat:   така 4е  :goodluck: :bfp: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #253 -: Октомври 31, 2011, 13:32:21 pm »
Стискам силно :crossfingers: :crossfingers: миличка. Дано края на тази графика да е :bfp:
Re: Погледне ми я
« Отговор #254 -: Октомври 31, 2011, 14:17:20 pm »
Хей Чочи стискам палци,дано се е получило чудото :babyflips: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Погледне ми я
« Отговор #255 -: Октомври 31, 2011, 14:23:08 pm »
 :snail:и да не е...другия месец ще го нарисуваме бебо....плановете трябва да се спазват :bed:,сега милито е на сух режим,до второ нареждане
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #256 -: Октомври 31, 2011, 15:00:20 pm »
 Със нокти, зъби и сърце
воюваме до безсъзнание.
От нея страдаме, без нея -зле.
Но лесната мечта, мечта ли е ?

Трептим, летим, горим, кървим,
кълнем ! Така до гроб ли е ?
От теб се раждаме, от теб боли !
Но лесната любов, любов ли е ?

От глад Земята се върти.
Лодкарю, болката без брод ли е ?
Умрял ли ? Жив ? Избираш ти !
Та лесния живот, живот ли е ?

Мадлен Алгафари
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #257 -: Октомври 31, 2011, 20:12:11 pm »
 Не отписвай месеца Морска Красавице :balk_77:. Никога не се знае,ако е писано знаем ,че става и от раз :balk_600:. Много цунки и успех сладка :balk_21: :bighug: :goodluck:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Погледне ми я
« Отговор #258 -: Ноември 01, 2011, 07:25:17 am »
Не отписвай месеца Морска Красавице :balk_77:. Никога не се знае,ако е писано знаем ,че става и от раз :balk_600:. Много цунки и успех сладка :balk_21: :bighug: :goodluck:
Да и аз така мисла скъпа! Нищо не се знае все още, всички го казват това , че когато най-малко очакваш стават нещата! Аз си ти стискам палци все още и се моля Т да ти остане височка 9 месец! И на мен ми липсваш и немога да те засека, но тези дни имах много излизания, днес сменям климатика, а тези дни и 1 прозорец ще сменяме та разбираш защо по рядко сядам да пиша.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #259 -: Ноември 01, 2011, 09:49:04 am »
Сладкиш и аз подкрепям момичетата! Недей да отписваш, нищо не се знае!  :bighug: :crossfingers: