0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Погледне ми я
« Отговор #220 -: Октомври 25, 2011, 17:41:41 pm »
Муци, ти какви тестове ползваш? Ако са онези гадни Clear Ovu - бързо да ги изхвърлиш. Този тест може да ти вземе здравето при разчитането! Препоръчвам ти Oview. Според е била на 15 ден.
Краси

Re: Погледне ми я
« Отговор #221 -: Октомври 25, 2011, 18:00:49 pm »
 Ей сладур ,Красито има право и аз така с тези тестове не мога да се оправя за това предпочитам Oview.И според мен овуто е било на 15-я ден,но все пак не давай на милото още отпуска :balk_56:. Нека поработи :balk_600:. Много те гушкам кукло :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers:.
Re: Погледне ми я
« Отговор #222 -: Октомври 26, 2011, 09:12:35 am »
Мила, температурката върви добре засега, сложете ако може още малко  :heartbeat: в следващите 2 дни  :crossfingers: С теб сме слънчо, дано това е твоят месец  :balk_21:
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #223 -: Октомври 26, 2011, 09:16:51 am »
 :bed: :crossfingers:Дано този месец да е твоят и да се сбъдне най-съкровеното ти желание :babyflips:
Re: Погледне ми я
« Отговор #224 -: Октомври 26, 2011, 09:27:35 am »
И на мен много ми се иска,но аз съм болезнено реален човек и оценявам,че сме пропуснали Денят на О....поне няма да изгарям в огъня на очакване и неизвестност около края на МЦ.Милото нещо  е зацепило и много ме дразни напоследък....като,че ли само той ги изживява нещата,а на мене всичко ми е наред!!!
ЕЕЕ мам ,че съм кисела тая суртин-чак аз не се понасям.
Иначе аз започнах с клеар тест и преминах на овю....направо ми покъсват нервите тия тестове..
И най -накрая Честит Димитровден....да сте  живи и здрави
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 09:30:46 am от морско момиче »
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #225 -: Октомври 26, 2011, 11:12:46 am »
Морско момиче, може и да сте хванали О. Не се предавай от рано! А за тестовете, лично моето мнение е, че са голяма гадост! Аз поне много мразя да ги правя- не пий течности, не ходи до WC, аман...
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #226 -: Октомври 26, 2011, 11:56:07 am »
Мила, температурката върви добре засега, сложете ако може още малко  :heartbeat: в следващите 2 дни  :crossfingers: С теб сме слънчо, дано това е твоят месец  :balk_21:
:goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Погледне ми я
« Отговор #227 -: Октомври 26, 2011, 11:56:50 am »
 :bighug:  :crossfingers:Здравей готина! Ами и при нас някой път ни идва до гуша и решаваме да отпуснем. Почини този месец, умилквай му се на твоя колкото и да те дразни и го дръш повече на сухо до другия месец важните дни и ще стане! :D Браво, че си сменила тестовете за овулация и аз си поръчах вчера в аптеката до нас и понеже момичето ми е приятелка ми каза за тези Клиара, че са голям боклук, но Овю- по складовете имало само партида годна до  края на тази година и чак след нова година щяли да пускат новите/внимавай със срока на годност/.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #228 -: Октомври 26, 2011, 15:04:51 pm »
Може пък сърчицето да си е било на място не се знае мила , горе главата и дори ти да нямаш надежда за този месец , ние си я имаме. :bighug:
Извинете ме за спама,но аз се чудих защо този месец тестовете на Овю не ги бива много , а то била кофти партидата, мерси за инфото Дидка.
Re: Погледне ми я
« Отговор #229 -: Октомври 26, 2011, 17:37:03 pm »
 Ей ,сладуранке,сега е твой ред за osi_6. Я да се стягаш . Няма да се предаваш без бой :balk_77:. Може пък да сте олучили момента . Но за по-сигурно ,наистина насили още малко милото :bed:. Никога не се знае. Цунки сладка :bighug: :goodluck:
Re: Погледне ми я
« Отговор #230 -: Октомври 26, 2011, 22:35:54 pm »
Ей ,сладуранке,сега е твой ред за osi_6. Я да се стягаш . Няма да се предаваш без бой :balk_77:. Може пък да сте олучили момента . Но за по-сигурно ,наистина насили още малко милото :bed:. Никога не се знае. Цунки сладка :bighug: :goodluck:
:balk_83: :goodluck: :bfp: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Погледне ми я
« Отговор #231 -: Октомври 27, 2011, 10:42:59 am »
Готина знаеш, че като е писано нещо да стане, ще стане! С едно сърце в месеца пак е възможно чудото да стане!С войниче от преди дни, яйцеклетката може да бъде  :eggsperm: yahoo_17 :crossfingers: :bighug: :hug2:
Re: Погледне ми я
« Отговор #232 -: Октомври 27, 2011, 11:15:57 am »
Хей не се отчайвай, че ще има бой. Колкото повече го мислим, толкова повече се психясваме. Бебчо ще стане, когато трябва, ние можем само да опитваме, да се надяваме и да чакаме. Желая ти много сила и успех, целта си заслужава чакането  :bighug:
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #233 -: Октомври 27, 2011, 13:19:38 pm »
Морско момиче, може и да сте хванали О. Не се предавай от рано! А за тестовете, лично моето мнение е, че са голяма гадост! Аз поне много мразя да ги правя- не пий течности, не ходи до WC, аман...
Няма да се придаваш!! :balk_77: :balk_21:

Re: Погледне ми я
« Отговор #234 -: Октомври 27, 2011, 13:40:20 pm »
Ей Сладурчета-Папурчета....разбира се,че не се предавам просто и аз имам своите спадове(също като БТ)хахахаа и пикове....Водя тази битка толкова дълга,че вече батериите ми отслабват,ама ще се оправя-няма как!
Обичам ви всичките,без вас немога :oops:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #235 -: Октомври 27, 2011, 15:02:16 pm »
"...тъгата и неуспехите не са единствено в моя живот. Дори най-мъдрите и най-преуспяващите на света преживяват съкрушителни епизоди и поражения, но за разлика от мен са научили, че няма спокойствие без тревога, няма почивка без напрежение, няма смях без мъка, няма победа без борба и това е цената, която всички плащаме, за да живеем. Имаше време, когато я плащах доброволно и спокойно, но постоянните разочарования и поражения разядоха първо моята увереност, а после и решителността ми, както водните капки след време разрушават дори най-здравия гранит. Сега обръщам гръб на всичко това. Вече не съм един от живите мъртъвци, вечно стоящ в сянката на другите и скрит зад жалките си извинения и алиби, докато годините се изнизват прахосани.
Никога вече няма да се самосъжалявам и самоподценявам...."

Най-великият търговец в света - Ог Мандино
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #236 -: Октомври 28, 2011, 09:18:45 am »
Ей морско момиче!!! Пожелавам ти много приятен ден, изпълнен с усмивки и положителна енергия!
Краси

Re: Погледне ми я
« Отговор #237 -: Октомври 28, 2011, 09:21:42 am »
Красе, и на теб един страхотен ден....и на всички красавици от най-прекрасния форум :youwoman:
Николай е на 2г.4м.5д.
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Погледне ми я
« Отговор #238 -: Октомври 28, 2011, 09:33:54 am »
Ох милата ми! Не знам как да е разбера твоята графика честно. Това, че има Т 37 значи е имало овулация, но защо тестчетата ти са така ....ако е имало О май ще е била 15-16 ден по спада на Т, но покачването чак днес в дните на предполагаемо имплантиране ....Все пак знаеш, че си е чист късмет и божа работа това! :bighug: :crossfingers: :balk_104: :love:
Re: Погледне ми я
« Отговор #239 -: Октомври 28, 2011, 09:38:38 am »
оф и аз се омотах ама многооо.
нещо не е както трябва,а и имах странни болки в яйчниците(и в двата) абе каквото е-това е!
Имам среща с Доки на 2-я ден от новия ми МЦ или както той казва "Ела да установим една вътре-маточна бременност"
Николай е на 2г.4м.5д.