0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Милена
« Отговор #520 -: Февруари 03, 2012, 21:49:27 pm »
Благодаря ви момиченца дай Боже и аз и вие и всички.....Ох не знам дали сме го забили,но този месец изтървах май сезона....О ме изненада май е било рано или може Т нещо да не е както трябва че тази седмица я измервах в 5ч. и има разлика с другото мерене  т.е различен час.Ходих при моята лекарка във сряда и си говорихме за бременноста и за изследвания.И така..... взема ми проба за гонорея и хламидии,резултатите ще са готови във вторник,сряда.Даде ми направление за клиника за фертилност( дано саъм се изразила правилно че не зная на бг как точно се превежда но мисля че е така),в понеделник ще се обадя да запазя час за необходимите изследвания който те сметнат че са необходими.Всичко тук е безплатно.Ще направим и спермограма.....до миналата година изследваниятата са се плащали и сега ако една година правя опити за бебе4е имам право да отида в тази клиника.Това са новините за сега от мен.Желая ви много късмет и още този месец да сте мамчета.Много целувки и много ви прегръщам.
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #521 -: Февруари 05, 2012, 12:19:29 pm »
Дано да сте уцелили момента с това самотно,но пък точно навреме :heartbeat: :bighug:




*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #522 -: Февруари 07, 2012, 09:24:46 am »
Миленка успех слънчице!Хубава графика!! :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #523 -: Февруари 07, 2012, 17:32:37 pm »
Успех ,Миленка :balk_103:. Нищо че  :heartbeat: е едничко. Поставено в подходящият момент ,върши добра работа :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки сладурке :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck:.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #524 -: Февруари 08, 2012, 13:17:17 pm »
И така да ви съобщя че резултатите за хламидия и гонорея са отрицателни.Запазила съм и час за клиниката  за 7 март,да видим и там какво ще стане.Благодаря ви че ме наглеждате и ви желая от все сърце много късмет и в най-скоро време  :bfp: Целувам ви и ви прегръщам.
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #525 -: Февруари 08, 2012, 14:05:36 pm »
Като,ти гледам графиката ,може и да не дочакаш 7-март.Просто много ми намирисва на :bfp:

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #526 -: Февруари 08, 2012, 14:10:22 pm »
Дай Боже Тити,ноооо............ много ме съмнява с това самотно :heartbeat:,да ти кажа честно не се и надявам :(
Re: Графиката на Милена
« Отговор #527 -: Февруари 08, 2012, 16:50:03 pm »
 Браво Миленка :balk_47:. Много се радвам ,че резултатите от изследванията са ОК. Супер :balk_602:. Сега ще чакаме с нетърпение да видим дали това няма да ти донесе най-голямото щастие на света :babyflips:. Пожелвам ти го от цялата си душа слънчце :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.  Никога не се знае . Много гушки сладка и успех :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #528 -: Февруари 17, 2012, 19:54:17 pm »
Ето ме и мееееен.И така смятам да открия ловния сезон тези дни и смятам още този месец да...... :bfp:.Успех желая и на всички ловуващи и чакащи да видят 2те чертички. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: :bfp: :babyflips:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #529 -: Февруари 17, 2012, 20:01:09 pm »
Ееееее Миленче ти се появи бе душко. Важното е, че този месец си твърдо решена да дадеш всичко от себе си .Браво :balk_103:. Дай Боже за 8-ми март да се похвалиш с :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: . Много цунки сладуранке :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_21:.
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #530 -: Февруари 18, 2012, 19:42:06 pm »
а  така миленка,пожелавам ти   след  ловния  сезон,  да  последват   две   хубави  4ерти4ки :goodluck: :goodluck: :bfp: osi_9 :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Милена
« Отговор #531 -: Февруари 21, 2012, 10:31:17 am »
Миленче къмет миличка и дано този е твоят месец!Пожелавам ти да видиш твоите две чертички този месец  :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #532 -: Февруари 21, 2012, 15:35:59 pm »
 Хайде сладурке,атакувай  този месец :pleasantry:,че за 8-ми март да ни зарадваш ,но най-вече себе си с един прекрасен подарък :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Гушки миличка и много късмет :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_21:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #533 -: Февруари 21, 2012, 21:15:13 pm »
Благодаря ви сладуранки,дано всички получим по един хубав подарък за 8ми март,дай Боже.Ох пак имам много работа и съм уморена,но ще се постарая този месец да направя каквото ми е по силите.Успех и на вас милички. :bighug: :crossfingers: :goodluck: :bfp: :babyflips:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #534 -: Февруари 22, 2012, 08:48:49 am »
Работата си е работа ,умората също ,но боцкайте :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:,че март месец да има дъжд от  :bfp:
Спорен месец и на финала :babyflips:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #535 -: Февруари 22, 2012, 10:16:39 am »
 Тити е права ,Миленче. Боцкайте :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: ,иначе бебче няма. Като стане малчугана ,тогава си почивайте колкото искате :balk_177:. Шегувам се, сладуранке. Много късмет този месец  миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers:. Гушкам те силно :balk_104: :balk_104: :balk_104: :goodluck:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #536 -: Февруари 22, 2012, 10:26:29 am »
Относно умората и работата....и моето мило само мрънка,че е изморен и според него решението е сърцата се слагат сутрин  :balk_46: когато е отпочинал  :balk_62:
Но в крайна сметка обичайте се и правете любов и работата ще стане.
Стискам палци и късмет  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #537 -: Февруари 22, 2012, 16:29:13 pm »
Милена,миличка,много пожелания и от мен за най-хубавия 8мо мартенски подарък! :D




Re: Графиката на Милена
« Отговор #538 -: Февруари 22, 2012, 16:37:27 pm »
Миленка, натискай милото, че овуто май наближава :) Успех, миличка!
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #539 -: Февруари 23, 2012, 10:53:16 am »
Миленка,карай я по програмата/през ден/,а ако маже и по често!Аз за първи месец карам през ден та ще видим.Но определено трябва :heartbeat: :heartbeat:

Късметлийски месец!!! :crossfingers: :balk_21: