0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Милена
« Отговор #40 -: Септември 20, 2011, 00:08:42 am »
:bighug: :bighug:
Жолка и от мен мноооооого :bighug: :bighug: :bighug:
Скоро настъпва твоето време,приятен улов на :pleasantry: :goodluck:.
Тук съм всеки ден и ви следя. :D
Благодаря ви че ви има,че ме подкрепяте и окуражавате и т.н
Много целувки на всички мацки.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #41 -: Септември 24, 2011, 19:00:58 pm »
 Миленка,как си сладуранке? Абе нещо много ми се губите тези дни всичките :balk_77:. Какво става? Бомба ли падна ? Какво ново при теб.Пожелавам ти една мнооого дълга графика този път. Хайде зарадвай ни и ти миличка :crossfingers: :bighug: :goodluck:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #42 -: Септември 24, 2011, 21:00:21 pm »
Тук съм Марго,всеки ден ви чета.При мен няма нищо ново,няма и да има този месец,като си гледам и графиката с тази температура......няма да има новини :(.Да и аз забелязах че няма никой,дано е за хубаво и всеки има по някоя добра новина.При мен има нещо странно,чакай да ти кажа:Всеки ден към 17ч. ми се приспива та даже и на работа,седя и заспивам,сутрин се будя с вълчи глад,а никога не закусвам и като огладнея направо ми стърже...и много често сутрин (а и през останалото време н деня) като се събудя хем ми е гладно хем все едно че съм се наяла и ми е до гърлото,но не повръщам.Друго странно.....по принцип от О до МЦ всеки месец ме болят гърдите като ми дойде М и спират до О,но сега по време на О ме наболяваха и след това спряха и сега не ме болят :ask:,а до М има9 дни.Не си мисля нищо защото знам че няма да е станало нищо,а и 1вия месец като започнахме да опитваме и нямаше нищо, имаше голямо разочарование,Та сега зная,но все пак се надявам тайничко.
Радвам се мила че при теб е дошла бабито и скоро ще имаш възможност да попълниш една мнооого хубава графика,желая ти го от все сърце и нека бъде последната дулга графика. :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Твой ред е!
Целувки и прегръдки да всички. :kiss: :bighug: :bighug: :bighug:
Липсвате ми когатао не ме посещавате.
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #43 -: Септември 24, 2011, 21:09:29 pm »
Миличка,и аз съм тук :)
Само че БТ не ми харесва...надявам се да не ми се разсърдиш,че ти го казвам..
Много целувки и късмет


Re: Графиката на Милена
« Отговор #44 -: Септември 24, 2011, 21:14:47 pm »
Джоли, какво точно ти прави впечетление? Аз не ги разбирам много графиките, но ми е интересно да чуя мнението ти.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #45 -: Септември 24, 2011, 21:23:10 pm »
Миличка,и аз съм тук :)
Само че БТ не ми харесва...надявам се да не ми се разсърдиш,че ти го казвам..
Много целувки и късмет
Жолка как да ти се разсърдя? Аз нали я виждам  а и за симптоми по това време и дума да не става.Цунки
Re: Графиката на Милена
« Отговор #46 -: Септември 24, 2011, 21:26:45 pm »
Джоли, какво точно ти прави впечетление? Аз не ги разбирам много графиките, но ми е интересно да чуя мнението ти.
Ами Пете малко са ми  :heartbeat: и Т е ниска.Желая ти лека и безпроблемна бременност и най сладкото бебче. :bori_017: :bighug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #47 -: Септември 24, 2011, 21:33:52 pm »
Бройката сърца няма значение, важно е да са по точното време. Въпреки всичко, не спирай да се надяваш и да си правите бебче!
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #48 -: Септември 24, 2011, 21:39:20 pm »
По време на овулацията трябва да има спад на БТ ,като в твоята графика(Пияно:)) на 12-ти ден, а след това най-добре е да има повишаване на БТ с 0.4 минимум.
При Миленка това липсва...тя има висока БТ в началото ..няма изразен спад,който да покаже кога е била ову и сега се задържа еднаква.
Но пък теста за ову й е показал две чертички...така че всичко е възможно,може да е имала повече от един фоликул...не знам  :oops:
Наистина се надявам все пак да е станало чудото и много ще стискам палци.
Миленка,ако искаш боцни графиката в емата Дайте да ви видя графиката да видим какво ще каже Денис.
Късмет миличка и още веднъж ,знаеш ,че много искам да успееш..така че всички палци за стиснати


Re: Графиката на Милена
« Отговор #49 -: Септември 24, 2011, 21:48:35 pm »
Благодаря Жолка,и аз ти стискам мнооооооооого :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дано това е твоя месец и всичко да се е получило и скоро да ни зарадваш. :bighug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #50 -: Септември 24, 2011, 21:50:41 pm »
Бройката сърца няма значение, важно е да са по точното време. Въпреки всичко, не спирай да се надяваш и да си правите бебче!
Там е работата че не са....на място само 1 може би.Не не съм спряла да се надявам,но за този месец приключихме.
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #51 -: Септември 24, 2011, 21:51:56 pm »
 :balk_104: :balk_104: :youwoman:


Re: Графиката на Милена
« Отговор #52 -: Септември 25, 2011, 18:58:09 pm »
  Ах сладката ми тя. Първо се успокой Миленче . За съжаление понякога в желанието ни да усетим някакви симптоми, се вглеждаме толкова много в себе си ,че започваме да си внушаваме ,че такива наистина има. И на мен така ми се е случвало .За съжаление ,графиката ти този месец много ми напомня моята за миналият месец. Погледни я ако искаш и ще видиш. Извинявам се миличка.Не искам да те тревожа,но ако се задържи така т. потърси лекар и виж защо е така. Много цунки сладуранке :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #53 -: Септември 26, 2011, 10:33:56 am »
Милинче, Жолито иска да каже, че няма видима двуфазност в графиката ти, което ни смущава и ни кара да мислим, че през този месец е нямало овулация. Но, може би, е просто случаен цикъл и през другия цикъл може всичко да е наред и да има овулация. До колкото си спомням от всичко четено, пишеше някъде, че на всеки 13 цикъла един е без овулация, нещо такова беше... Освен това, стресът, напрежението, болестите, и редица други фактори, може да са изиграли роля и затова този месец да е без овулация, което означава, че следващият месец ще бъде с овулация! Стискам палци октомври месец да е твоят! И всички да сме бремелинки през октомври! Успех, Миленче!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 10:36:36 am от rosefromstars »
Re: Графиката на Милена
« Отговор #54 -: Септември 26, 2011, 12:06:50 pm »
  Ах сладката ми тя. Първо се успокой Миленче . За съжаление понякога в желанието ни да усетим някакви симптоми, се вглеждаме толкова много в себе си ,че започваме да си внушаваме ,че такива наистина има. И на мен така ми се е случвало .За съжаление ,графиката ти този месец много ми напомня моята за миналият месец. Погледни я ако искаш и ще видиш. Извинявам се миличка.Не искам да те тревожа,но ако се задържи така т. потърси лекар и виж защо е така. Много цунки сладуранке :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:.
Да да на мен 1вия път ми се случи,но вече знам да не мисля за това и да не си внушавам за разни симптоми.....гадно е.Как да видя графиката ти за миналия месец,че ми изкарва само за този новия който си започнала. :bighug: Стискам ти много палци за този месец,даже и на караката :D.Успеееееех  osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #55 -: Септември 26, 2011, 12:15:55 pm »
Милинче, Жолито иска да каже, че няма видима двуфазност в графиката ти, което ни смущава и ни кара да мислим, че през този месец е нямало овулация. Но, може би, е просто случаен цикъл и през другия цикъл може всичко да е наред и да има овулация. До колкото си спомням от всичко четено, пишеше някъде, че на всеки 13 цикъла един е без овулация, нещо такова беше... Освен това, стресът, напрежението, болестите, и редица други фактори, може да са изиграли роля и затова този месец да е без овулация, което означава, че следващият месец ще бъде с овулация! Стискам палци октомври месец да е твоят! И всички да сме бремелинки през октомври! Успех, Миленче!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Рози в началото Т която е записана е мерена към 9,9.30,10часа,сега я меря всяка сутрин в 7ч.,направих сравнение и в 9 е с няколко десети повече 0.2-0,3.Може нещо да не я измервам както трябва знам ли...Ако е нямало О защо теста за О ми показва+?Да и аз четох че веднъж на 13мес.няма О.Ще видим.Това ми е 1ви месец когато меря Т и отбелязвам в календара.Да може всичко да е,много фактори играят роля.Благодаря ти дано този месец октомври е не само мой но за всички ни успешен.Много късмет ти желая.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #56 -: Септември 26, 2011, 12:19:54 pm »
Момичетааааа кокичетааааа благодаря ви много за подкрепата.Много сте готини и мили.Целувам ви и ви прегръщам.Успех със :pleasantry: :babyflips: :goodluck: :bighug: :crossfingers: :kiss:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #57 -: Септември 26, 2011, 13:10:53 pm »
Миленче, виждам твоят ентусиазъм и ти се радвам. Но да знаеш, че ще ти трябват поне 4-5 графики, докато се ориентираш дали има проблем или не. Най-добре е да измерваш температурата, както си започнала от скоро, сутринта по едно и също всеме всеки ден, като се съобразиш, че трябва да си в неподвижно състояние поне 3 часа (Прим. аз я измервам в 5 ч. сутринта, независимо дали почивам или съм на работа, затова избрах този час, защото после ставам и до 00) И точно е ректалното измерване. Малко е неприятно, но след седмица ще свикнеш. Това са просто съвети, не ти казвам, какво да правиш, просто така ме посъветваха и мен, и от постовете, които видях реших, че това е най-доброто, което мога да направя в домашни условия за установяване дали имам проблеми или не, кога ми е овулацията и т.н. От първа графика не се правят важни заключения, ще се ориентираш чак след третата, а след петата ще установиш дали има траен проблем. Така можеш да приложиш графиките на вниманието на специалист, ако се наложи консултация де. Повечето момичета, като гледам, се радват на двете чертички даже и с по една - две графики, така че стискам палци октомври месец да е твоят! Успех, Миленче!  :kiss: :grouphug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #58 -: Септември 26, 2011, 13:48:08 pm »
Миленче, виждам твоят ентусиазъм и ти се радвам. Но да знаеш, че ще ти трябват поне 4-5 графики, докато се ориентираш дали има проблем или не. Най-добре е да измерваш температурата, както си започнала от скоро, сутринта по едно и също всеме всеки ден, като се съобразиш, че трябва да си в неподвижно състояние поне 3 часа (Прим. аз я измервам в 5 ч. сутринта, независимо дали почивам или съм на работа, затова избрах този час, защото после ставам и до 00) И точно е ректалното измерване. Малко е неприятно, но след седмица ще свикнеш. Това са просто съвети, не ти казвам, какво да правиш, просто така ме посъветваха и мен, и от постовете, които видях реших, че това е най-доброто, което мога да направя в домашни условия за установяване дали имам проблеми или не, кога ми е овулацията и т.н. От първа графика не се правят важни заключения, ще се ориентираш чак след третата, а след петата ще установиш дали има траен проблем. Така можеш да приложиш графиките на вниманието на
специалист, ако се наложи консултация де. Повечето момичета, като гледам, се радват на двете чертички даже и с по една - две графики, така че стискам палци октомври месец да е твоят! Успех, Миленче!  :kiss: :grouphug:
Да Рози и аз това имах предвид че ми е 1ва графика и все още съм неорентирана кога,какво....ректално я измервам и аз.От вас се научих на много неща.Аз приемам съветите ви напълно,така че всеки един съвет е от полза за мен.Благодаря ти!Точно вашите съвети биха ми помогнали.Успех мила и на теб виждам страхотна графика при теб Фту фту фту,намирисва ми на бебешки пеленииии.След няколко дни ще чакам да видя и :bfp: стискам палциии :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :kiss: :goodluck: :bighug:.Това ще ти е последния месец в този форум.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #59 -: Септември 26, 2011, 13:58:07 pm »
Благодаря ти, Миленче. Дай Боже... Ще видим, дано, дано, дано, до всяко добро същество да застане поне още едно. Тогава, тогава, предвиждам такъв живот, че само си викам ДАНО, ДАНО, ДАНО...  :hello: