0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Милена
« Отговор #280 -: Октомври 31, 2011, 18:54:03 pm »
Слънце, дано си първата preggo за ноември! Стискам ти палци! :crossfingers: :balk_104:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #281 -: Октомври 31, 2011, 19:47:26 pm »
 Миленка,много късмет този месец сладката ми :crossfingers:. Моля се ,ама нямаш на представа колко се моля да си имате едно ,а защо не и двечки бебенца и то ако е възможно още този месец да ни се похвалиш :bfp:. Стискам всички пръстчета ,които имам миличка. Много те гушкам :bighug: :goodluck: :balk_21:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #282 -: Октомври 31, 2011, 19:56:25 pm »
Графиката върви добре миличка :) и аз стискам палците  :D


*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Милена
« Отговор #283 -: Ноември 01, 2011, 07:53:02 am »
Айде скъпа! чакам и днес високата Т с чувсвителните гърци, боцканията ....та така да е най- дългата ти графика! Дано мила! osi_9 :bighug: :crossfingers: :balk_21: :balk_48:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #284 -: Ноември 01, 2011, 18:29:35 pm »
 Миленка,Дидка е права .Тия боцкания и тем подобни  дай Боже да са на хубаво :babyflips: :goodluck:. След няколко дена ще видим .До тогава обаче-търпение му е майката :cloud:. Цунки сладка и много :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:.
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #285 -: Ноември 01, 2011, 22:53:20 pm »
миленка   стискам  ги  много  здраво да знаеш :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Милена
« Отговор #286 -: Ноември 02, 2011, 13:22:59 pm »
Благодаря ви!Ще чакаме.....друго не остана... :balk_177:  Мъжо днес има рожден ден ето малко тортичка да ви почерпя  :ballons: :balk_12: :balk_9: :balk_9: :beerdr: :balk_14:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #287 -: Ноември 02, 2011, 13:25:11 pm »
Слънце, дано си първата preggo за ноември! Стискам ти палци! :crossfingers: :balk_104:
Дано мила аз да поведа хорото  2bg
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #288 -: Ноември 02, 2011, 13:56:27 pm »
да  ти е  жив  здрав :balk_104:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Милена
« Отговор #289 -: Ноември 02, 2011, 15:29:23 pm »
Слънце, дано си първата preggo за ноември! Стискам ти палци! :crossfingers: :balk_104:
Дано мила аз да поведа хорото  2bg
ПП и вие след мен още този  месец! :bighug: :goodluck: :goodluck: :babyflips:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #290 -: Ноември 02, 2011, 17:36:49 pm »
 Миленка да ти е живо и здраво мъжлето ,миличка мнооого години :balk_14:.И ти също  ,за да му се радваш :balk_19:. Дай Боже да му подариш за рожденния ден най-хубавият подарък слънчице  :bfp1:. Много цунки :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_12:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #291 -: Ноември 02, 2011, 17:46:29 pm »
Честит празник на цялото семейство. Обичкайте се и да ви се сбъднат всички мечти.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #292 -: Ноември 02, 2011, 22:06:50 pm »
Благодаря ви сладуранки. :balk_81: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #293 -: Ноември 02, 2011, 22:19:53 pm »
Честито и да ти е жив и здрав рожденика и дано съвсем скоро имате най големият подарък  :bfp: :crossfingers:, графиката ти е страхотна.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #294 -: Ноември 03, 2011, 08:31:31 am »
И от мен честито на рожденика  :occasion13: Присъединявам се към пожеланията на момичетата - живи и здрави бъдете, много се обичайте и скоро малки крачета да тупуркат около вас! :bighug: :balk_104:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Милена
« Отговор #295 -: Ноември 03, 2011, 08:46:17 am »
Ай де и още  :cloud9: да не ти пада Т и да се кушкаш с едно розаво  :babyflips: :bighug: :crossfingers: :hug2:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #296 -: Ноември 03, 2011, 12:40:53 pm »
Милена здравей :) Сега ти погледнах графиката и вървиш супер :) Прилича на моята за месец август  :wink: :wink: :wink:
Свършили сте супер работа, струва ми се че ще идваш в нашата темичка много скоро :) И симптомите са на лице, не забравяй че симптомите за бременност са същите като преди да ти дойде - за това ако имаш болки ниско в корема, не се притеснявай :) Аз така имах и бях толкова сигурна че ще ми дойде всеки момент, обаче болките продължиха още 1 месец тък като матката ми се е разширявала за да побере малката :)
Айде стиркам много палци :)))
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:


Re: Графиката на Милена
« Отговор #297 -: Ноември 03, 2011, 13:28:22 pm »
Милена здравей :) Сега ти погледнах графиката и вървиш супер :) Прилича на моята за месец август  :wink: :wink: :wink:
Свършили сте супер работа, струва ми се че ще идваш в нашата темичка много скоро :) И симптомите са на лице, не забравяй че симптомите за бременност са същите като преди да ти дойде - за това ако имаш болки ниско в корема, не се притеснявай :) Аз така имах и бях толкова сигурна че ще ми дойде всеки момент, обаче болките продължиха още 1 месец тък като матката ми се е разширявала за да побере малката :)
Айде стиркам много палци :)))
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Благодаря ти Крис дано,дай Боже.Имах боцкания сега като че ли поспряха не нацяло но всеки ден е различно,но ми е дискомфортно и ми е подут корема и гърдите ме болят доста,но те по принцип от О до МЦ си ме болят.Да зная че симптомите си приличат много.Имам още 1 седмица да изтрая и да видим дали чудото се е случило,не искам да си внушавам симптоми,че после разочарованието е голямо.Благодаря ти и за вирусчетата дано си ме заразила :balk_104:Леко бременеене на теб! :bighug:
ПП Крис защо виждам само тестовете ти от Графиката ти за август и 1вите дни на МЦ?
« Последна редакция: Ноември 03, 2011, 13:30:47 pm от milena8 »
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #298 -: Ноември 03, 2011, 15:29:58 pm »
Милена стиркам много силно палци след 1 седмица да разбереш най-хубавата новина :) А за симптомите всичко си върви добре ми се струва :) Това с пастата за зъби съм го чувала и при други жени като признак за бременност, за това силно се надявам и при теб да е така. Аз нямах никакви симптоми, освен болката в гърдите и в яйчниците (но по абсолютно същия начин като преди цикъл). Единсвеното нещо което ме осъмни беше, че 2-3 дена преди да ми дойде станах да пишкам през ноща...тогава се осъмних, че нещо не е така....За това, не го мисли много много а чакай да не ти дойде :)
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
П.П Май сега я оправих тази графика, сложих я като лентичка в послеписа си. Не съм я слагала до сега, защото аз никога не съм мерила БТ и реших, че няма да е от полза на никой. Вижда се само кога сме "работили" с момчето ми :)


Re: Графиката на Милена
« Отговор #299 -: Ноември 03, 2011, 17:36:39 pm »
Много късмет слънчице. Знаеш колко много се надявам и аз за вас и с едното влизане вкючвам компа и гледам как е днешната ти т :balk_48:. Дай Боже да се задържи дъъъъълго ,та чак 9 месеца така  :crossfingers:. Много цунки миличка и да се пазиш :bighug: :balk_21: :goodluck:.