0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Милена
« Отговор #240 -: Октомври 26, 2011, 08:54:42 am »
Миленка   :heartbeat: :bed: хайде мила, хвани любимия, още малко го изтормози и накрая ти пожелавам най-прекрасния резултат -  :bfp1: С теб сме слънчице  :bighug:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #241 -: Октомври 26, 2011, 11:20:09 am »
Миленче, днес и утре  :heartbeat: и на края  :bfp: :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Милена
« Отговор #242 -: Октомври 26, 2011, 11:35:26 am »
Миленка   :heartbeat: :bed: хайде мила, хвани любимия, още малко го изтормози и накрая ти пожелавам най-прекрасния резултат -  :bfp1: С теб сме слънчице  :bighug:
Миленче, днес и утре  :heartbeat: и на края  :bfp: :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дано всичко да стане точно този месец ! :pleasantry: osi_9 :bfp: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #243 -: Октомври 26, 2011, 14:54:49 pm »
Хайде мила още малко трябва да се поизморите и резултата ще го видим след това  :bfp: :bfp: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #244 -: Октомври 26, 2011, 14:57:03 pm »
хайде   слагайте  още :heartbeat: и  след тях :bfp1: :bighug: :crossfingers:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Милена
« Отговор #245 -: Октомври 26, 2011, 18:07:16 pm »
 Миленка,браво сладуранке.Много добре се справяте с :heartbeat:. Хайде още малко,че след това започва великото очакване :balk_91:. Дай Боже този месец да видиш така желаните :bfp1:   . Стискам  :crossfingers:и не ги пускам . Гушкам те силно ама много силно :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #246 -: Октомври 26, 2011, 21:46:48 pm »
Добър вечер милички,благодаря на всички че ме наглеждате и нека вашите пожелания се сбъднат,също така което сте ми пожелали да ви се връща стократно! Уф наистина мъжлето го поизтормозих,но той разбира че ако не се трудим няма да сполучим,казах му да издържи още 2,3 дни и той osi_12 хахахаха.
Днес втората чертичка на ОТ беше много наситена бих казала двойно повече от контролната.Имам един въпрос :ask:......втори ден ОТ е положителен,това означава ли че още не е настъпила О,т.е предстои,защото нали като покаже положителен от 12 до 48 часа настъпва О? Или щом и днес е положителен най-верощтно утре да е О? Извинявам се ако въпроса ми е тъпичък,но се омотах. :oops: Много късмет и на вас слънчица
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #247 -: Октомври 27, 2011, 08:29:13 am »
Ох, миличка, изобщо не им разбирам на тия тестове, само ме объркват  osi_10 Дано другите момичета да знаят, аз исках само да ти пожелая успех :goodluck: и да те гушна :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Милена
« Отговор #248 -: Октомври 27, 2011, 10:14:49 am »
Мила, гледам на разясненията на ОВЮ кутийката и мисля, днес и утре задължително трябва да се потрудите. Според мен днес ще е овулацията. Гадаем разбира се!Абе напънете се днес и утре с твоя и после заслужена почивка си направете.От вас каквото е зависило ще сте го направили, а другото е божа работа! :pleasantry: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #249 -: Октомври 27, 2011, 11:16:19 am »
Ох горкия така съм го напънала та чак съм го опънала :balk_71: :balk_48:,трудим се..... и днес ще гледаме да боднем още едно  :heartbeat: и утре и малко почивка че чак ми втръсна.... :D.Смятам че каквото съм могла съм направила от там нататък вече Божа работа.Благодаря ви успех и на вас. :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #250 -: Октомври 27, 2011, 11:26:55 am »
Напъвай, напъвай. Почивката както казваш след това.  :crossfingers:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #251 -: Октомври 27, 2011, 11:55:35 am »
А  ТАКА  БОДНЕТЕ  ОЩЕ  НЯКОЕ :heartbeat: :heartbeat: :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #252 -: Октомври 27, 2011, 12:18:22 pm »
А  ТАКА  БОДНЕТЕ  ОЩЕ  НЯКОЕ :heartbeat: :heartbeat: :goodluck: :bighug:
Хубава графика се заформя и като гледам ще е баят дълга :cloud9:

 :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #253 -: Октомври 27, 2011, 13:07:59 pm »
Стискам  :crossfingers: :crossfingers: миличка ! Успех  :balk_104:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Милена
« Отговор #254 -: Октомври 27, 2011, 17:31:50 pm »
Ох горкия така съм го напънала та чак съм го опънала :balk_71: :balk_48:,трудим се..... и днес ще гледаме да боднем още едно  :heartbeat: и утре и малко почивка че чак ми втръсна.... :D.Смятам че каквото съм могла съм направила от там нататък вече Божа работа.Благодаря ви успех и на вас. :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Може ли така да ме накараш да се смея при положение, че ми е толкова лошо и ме боли глава от тоя цикъл проклет. Ама в тези важни дни ако знаеш моя кво го права жал ми е направо. Затова и почвам с тестовете та поне до О да не го мъча много. Та, като му кажа и днес също трябва да свършваш и като му вида физиономията жална, като знам примерно че вече му е дошло до гуша от предните дни и хич не му се прави.....а и не смее да ми откаже, че като му се нацупя и разсър да ....Та Миленка не само ти си садистка и изнасилвачка ха ха ха 
Re: Графиката на Милена
« Отговор #255 -: Октомври 27, 2011, 17:53:51 pm »
 Ей Миленка,виж ти кой ми казва че си хапвам краставичка рано :balk_161:. Я  ти какво си направила -съвсем рано :balk_47:. Успех сладка. Колкото повече краставички,толкова по-добре :balk_68:. Чакаме този месец резултата миличка. Много те цункам и стискам силно :crossfingers: :bighug: :balk_21:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #256 -: Октомври 27, 2011, 18:15:49 pm »
Хахаха Марго това ми беше хапчето преди сън..... :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Не знам Дидка другия път чаааак като започна тестчетата,че то и на мен омръзва и съм уморена че до понеделник ще ставам в 5 и тея тестчета не яж не пий не пикай.....луда работа,то големи отречения голяма работа.
Тити дано мила.
Много целувки на всички мацки.Ааааа абе защо не се съберем някой път в чата да си побубрим и да се посмеем че ми омръзнаха тези сериозни истории. :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Милена
« Отговор #257 -: Октомври 27, 2011, 18:30:14 pm »
Това за чата е супер идея :D, аз влизах да проверя какъв е този чат на зачатие и като гледам и чета някакви стаи.... изобщо не разбрах как се чати ама до дена на сбирката ще ме научите ха ха ха По въпроса за секса-ще го намразя скоро време! Викам един ден на моя мъж, че ако съм знаела колко секс ме чака като се омъжа, със сигурност щях да се омъжа девствена и на 30години. Ама има нещо положително към момента  :lol: знам, че като излезне от нас и през ум не му минава за жени и секс!Нямам притеснения, че ще го съблазнят или изкушат! :lol:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #258 -: Октомври 27, 2011, 18:56:47 pm »
 :D Със сигурност няма да си помисли хахахаха в никакъв случай,само да не вземат да обърнат резбата..... :lol:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #259 -: Октомври 27, 2011, 20:49:23 pm »
Ох, сладуранки, то и при мене си е така! Напълно сте прави! Добре, че го има този форум, че да видя, че и ние с милото не сме единствените с тези проблеми, а има и други, и даже се подкрепяме! Иначе, с кого да споделя неволите?! С майка ми ли?  :lol: С приятелката ми, ли, та да си умра от срам?  :o На кафе ли - ако ме чуе някой ще ми се ще да потъна в дън земя!  :oops: Благодаря на създателите на форума, на сайта и на ВАС , че ви има и сте така откровенни!!! Благодаря и на Бог, че направи така и аз да съм сред вас! Гушкам ви всички силно!!! :grouphug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 27, 2011, 20:52:02 pm от rosefromstars »