0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на Милена
« -: Септември 15, 2011, 21:37:38 pm »
Здравейте мили момичета.Казвам се Милена и съм на 34год.(след месец на 35).Ще съм ви много благодарна за коментарите на моята графика и съветите който бихте ми дали.
От 3-4 месеца се опитваме да си имаме бебче,цикълът ми е редовен и е 30 дни(+-1,2дни),меря БТ анално(за първи месец меря).Днес за 1ви път направих О тест и според мен е +,моля ви за коментар какво е вашето мнение,ето и снимка(нова съм в тези неща помагайте).Благодаря ви предварително и пожелавам ви на всички най искренно успех и мнооооого :bfp: stork-girl :babyflips: :babbycarrage: и  :goodluck: :goodluck:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #1 -: Септември 15, 2011, 21:40:53 pm »
Честита темичка! Дано скоро се преместиш в темата за бременните



Re: Графиката на Милена
« Отговор #2 -: Септември 15, 2011, 22:55:38 pm »
Честита темичка Миленка и аз ти пожелавам да не се задържаш много тук. :)
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #3 -: Септември 15, 2011, 23:05:33 pm »
Честита темичка Миленка , не се задържай дълго тук...
Аз вече се изказах за теста :)
Успех отново! :D :bighug:


Re: Графиката на Милена
« Отговор #4 -: Септември 15, 2011, 23:07:35 pm »
Добре дошла при нас Миленка.Дай Боже това да ти е единственната графика и да е дълга цели 9 месеца :crossfingers:. Много късмет този месец :balk_602:.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #5 -: Септември 15, 2011, 23:16:04 pm »
Благодаря ви за топлото посрещане!Дай Боже! Да Joli знам твоето мнение :) osi_9.
Радвам се да се запозная с вас и че ще споделяме заедно нашите добри и лоши дни,дано да бъдат само добри.
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #6 -: Септември 16, 2011, 00:14:16 am »
Честита темичка и дано това ти е първата и последна графика . :crossfingers:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #7 -: Септември 16, 2011, 00:30:08 am »
Дано Пламък благодаря ти.Желая ти и на теб успех и много късмет този месец  osi_9 :bfp:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #8 -: Септември 16, 2011, 08:29:31 am »
Миленка,миличка,сложи графиката като подпис :)Отиди на лентички,избери някоя за графиката ти и копни /copy/връзката http... и като я копираш,отиди на подпис и постави /paste/ там връзката.
оХ ,дано го обясних добре.

Приятен ден миличка!


Re: Графиката на Милена
« Отговор #9 -: Септември 16, 2011, 11:30:23 am »
Ох Жоли благодаря ти знаеш ли от кога го търся тоя подпис и не се сещам къде беше.Търсих го в профила на календара,а той бил тук.Направих го.Да добре си го обяснила :),аз знам как да го направя но не се сещах къде сам го виждала тоя подпис :D.Приятен ден!
Re: Графиката на Милена
« Отговор #10 -: Септември 16, 2011, 12:43:13 pm »
 :welcome_1: Честита темичка, Миленче! Дано скоро видим твоите  :bfp: !  И като гледам днес май е удачно да сложите едно  :heartbeat: по възможност! Успешен лов!  :pleasantry: :goodluck: :bighug:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #11 -: Септември 16, 2011, 12:53:32 pm »
Благодаря ти Рози,дано,ами ще го сложа по късно.... :).Дано и при теб има този месец :bfp:.Довечера ще ловувам,този месец ще гледам да не изпусна и дано има новини за рожденния ми ден да зарадвам моята половинка.Успешен улов и на теб :pleasantry: :goodluck: :babyflips: :bighug: :bed: preggo stork-boy :kiss:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #12 -: Септември 16, 2011, 15:30:50 pm »
Миленка днес е момента ,миличка. Приятен лов :bed: и дано сгащите яйчицето :eggsperm:.Много късмет :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
Re: Графиката на Милена
« Отговор #13 -: Септември 16, 2011, 22:04:50 pm »
Марго ще се опитаме да го сгащим,дано го пленим :D.Ох този О тест ще ме побърка все еднакви ми се виждат чертичките,дано не греша.Хайде мила успех и на теб!
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #14 -: Септември 17, 2011, 10:29:14 am »
Успех , ловния сезон отвори врати  :P :pleasantry:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #15 -: Септември 17, 2011, 11:39:33 am »
 :welcome: и от мен, Миленче! Както са казали и момичетата, дано това да ти е и последната графика, която да завърши с едно прекрасно  :babyflips: :goodluck: и наслука :balk_104:
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #16 -: Септември 17, 2011, 14:31:22 pm »
Хайде мила-поработете довечера :bed:че май сега е момента и после ни зарадвай с :bfp:

 :grouphug2:
Re: Графиката на Милена
« Отговор #17 -: Септември 17, 2011, 17:07:57 pm »
Благодаря ви момичета,но май няма да можем да поработим по въпроса :( osi_7.На мъжът ми са се появили болки при уриниране и нещо черно като пайжинка(само когато уринира).В понеделник ще запишем час при доки да го изследват.Дано онази вечер сме направили нещо...не знам....вие какво мислете дали да пробваме и днес или може и в  :sperm: да има нещо.Никога до сега не му се е случвало.Точно сега ли..... когато е момента намери да се случи.Нищо ще гледам той да се оправи а другия месец пак отначало :balk_133: :BangHead:.Момичета дано вие имате късмет и този месец имаме  preggo.
*
Re: Графиката на Милена
« Отговор #18 -: Септември 17, 2011, 17:13:54 pm »
Еее,миличка ,какво е това чудо?Може да изхвърля камъчета или песъчинки? не знам :balk_132: Има ли болки..
По принцип съм чела ,че сперматозоидите могат да живеят до 72 часа..но беше хубаво да има сърчице и днес.
Но ако не може и го боли,пропуснете..
Късмет и не се ядосвай !


Re: Графиката на Милена
« Отговор #19 -: Септември 17, 2011, 17:26:54 pm »
Жолка има болка само когато уринира иначе не.Знам ли и аз за песъчинки се съмнявам,но каза че било като пайжинка,после като му се доходи ще го изследвам аз :D.Ами и аз така знам ще видим ако някой е оцелял.И снощи щеше да има сърчице,но се върна уморен и заспааааа. :D Ще видим ще го измислим. osi_10