0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #880 -: Ноември 29, 2011, 14:05:50 pm »
silvianik браво момиче!Честито!Много се радвам дай боже на всички ни !TEDI 81 и на теб браво ЧХГ-то расте чудесно.Аз ще правя теста утре.Вълнувам се доста изпитвам много смесени чувства, настройвам се и за полужителен и за отрицателен резултат(или поне се опитвам).Да ви кажа днес отидох и си купих една туника като за бременни и аз незнам защо.Ако не ми влезе в употреба сега поне е модерна :).Ще имам нужда от вашите палчета и вашата полужителна енергия утре :).
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #881 -: Ноември 29, 2011, 14:32:51 pm »
Blue sky,аз за него си мислех изчетох темата много положителни мнения има,а и Мели е много приятна.Дали знае някой предлагат ли пакет за цялостно проследяване на бременността и ако да колко струва?
Силви аз писах в гугъл калкулатор за термин и ми излезе.И да така се брои,ако си 4 седмица и 5 дни ,както съм аз все още си в четвърта седмица.В 5 ставаш на 5 и един ден и т.н.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #882 -: Ноември 29, 2011, 14:38:18 pm »
  Тази седмица ми предстои пункцията.Малко се притеснявам понеже фоликулите са ми малко на брой,а при предишните опити бяха много повече.Доки ме успокои,че е важно да има добри яйцеклетки,а не много фоликули.
  Успех на всички :bighug: и  :bfp:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #883 -: Ноември 29, 2011, 16:09:48 pm »
Браво момичета, виждам, че има много положителни тестове, дано всичко с вас да е наред!
Мирозлатка успех утре!Дано и ти да се запишеш в редиците на високото Chg! :bfp:
Успех на всички момичета в стимулация, дано да има повече коледни чудеса! :bori_023:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #884 -: Ноември 29, 2011, 16:47:26 pm »
Теди, за най-сигурно се обади да питаш.  :D Вероятно предлагат.
http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=55

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #885 -: Ноември 29, 2011, 17:01:26 pm »
Пак съм пропуснала  :goodluck:
Едно Голямооооооооо Честитооооо и от мен на Теди и Силваник.Пожелавам ви едни спокойни и безпроблемни  :cloud9:месеца.И на финал най-малко по-едно ревливо :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Мирозлатка стискам ти здраво палци и на теб за утре.Нека и ти да изпиташ вълнението.Вярвам,че ще е така :bighug: :bighug: :bighug:
На всички в очакване  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:здраво

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #886 -: Ноември 29, 2011, 17:57:54 pm »
 Incredible  успех, не е важно количеството а качеството.danielska_81 , anajens благодаря ви :bighug:от вашите уста в божийте уши.
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #887 -: Ноември 29, 2011, 18:13:28 pm »
Момичета, имам една молба, бихте ли ми дали линк към календар, който смята г.с. спрямо деня на пункцията/овулацията.

И още нещо, като казваме в 4-та седмица, това е периода от - четири пълни седмици от 1 ден на МЦ до 5 пълни седмици. Т.е. 4 седмици и един 1 и 2 дни...

всеки календар ти върши работа/ Аз задавам дата за 1 ден на цикъл като извадя 14 от датата на пункцията. И се получава. Защото цикъла ми беше на 13.07, а аз задавам 9.07
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #888 -: Ноември 29, 2011, 18:35:45 pm »
Incredible,успех утре на пункцията и хич не мисли,че са малко на брой фоликулите.На мен ми извадиха 10,6 се оплодиха,3 се деляха,върнахме само едничко,а чудото стана!
Желая ти от сърце успех и да знаеш,че във тази работа има и известна доза късмет,ако това е Твоя опит,всичко ще се подреди!
Мирозлатка аз нямам търпение за твоя тест веднага да пишеш хубавите новини,искам да си имам голяма компания!
Аманда,Краси и вас ви чакаме:)
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #889 -: Ноември 29, 2011, 19:02:43 pm »
MIROZLATKA, стискам палци за утре!!! :green_dust_1:

anichka.bs мерси и аз така ги тествам  :)
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #890 -: Ноември 29, 2011, 19:19:37 pm »
Е след такива искренни пожелания като вашите няма начин теста ми да е отрицателен :grouphug:.
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #891 -: Ноември 29, 2011, 21:50:13 pm »
Мирозлатка нека утре първия положителен тест в новата тема да е твоя стеб сме
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #892 -: Ноември 29, 2011, 22:33:05 pm »
Хайде MIROZLATKA от сега започвам да стискам палци. Знам, че тази нощ няма да се спи, но каквото е трябвало да стане, вече е станало. Успех :).
Аз още не мога да си преставя как ще си проверя резултата по Интернет  :(. Сигурно точно преди да се отвори, ще изпадна в делириум  8O.
За колко часа става кръвния тест ?
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #893 -: Ноември 29, 2011, 22:54:14 pm »
Честито на виделите положителния резултат Силваник,Теди така ме зарадвахте :balk_47: Много успех на тези които са в очакване да го видят-стискам ви палци на всички !!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Систерс,аз навремето правих в Лаборекспрес-там ако пуснеш сутринта ти казват че след 14ч качват резултатите,но реално още към 12-12,30ч излязоха..Не го мисли от сега,до 5ти има време,я се наслаждавай на дните до тогава и не се вкарвай в  излишни размисли и страсти.
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 22:56:37 pm от Mikona »
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #894 -: Ноември 30, 2011, 09:00:45 am »
Хайде MIROZLATKA,сега ти си на ред да ни зарадваш,с теб сме,чакаме положителен тест:)

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #895 -: Ноември 30, 2011, 09:37:50 am »
Хайде MIROZLATKA,сега ти си на ред да ни зарадваш,с теб сме,чакаме положителен тест:)

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


amanda, ти как си? И твоя тест наближава, нали?
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #896 -: Ноември 30, 2011, 10:02:08 am »
Мирозлатка :crossfingers: yahoo_17Всички сме с теб.А с такава голяма подкрепа няма начин да не се е случило чудото.
Теди в 7 седмица ще видиш бебчо и сърчицето.Д-р Даскалов е прекрасен лекар.При него бях година и повече .Добър избор  е.
Incredible,успех  на пункцията днес.
А през декември очакваме много положителни тестчета от Систер,Аманда,Стоянова,и всичкки които пропускам .
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #897 -: Ноември 30, 2011, 10:12:52 am »
Да и моя наближава другата седмица във вторник,да ви кажа вече и мен спряха да ме болят гърдите,корема  един два пъти на ден ме по наболява долу ниско,но иначе съм с всички сили

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #898 -: Ноември 30, 2011, 10:15:56 am »
и аз съм така  :D
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #899 -: Ноември 30, 2011, 10:33:26 am »
здравейте и от мен,първо да кажа едно голямо браво на silvianik и TEDI 81 много се радвам за вас ,MIROZLATKA чакам те да се похвалиш!сега и аз да разкажа на кратко,трансфера ми беше на 21.11 поставиха 3 ембриона за което бях много щастлива и ми казаха след 15 дена да си направя тест няма значение какъв,това трябва да стане на 5.12,но вчера получих съвсем леко розово зацапване което много ме претеснява ,днес го няма но ....в петък на 2.12 ако не ми е дошъл цикала отивам да си направя кръвен тест защото иначе ще се побъркам