0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #820 -: Ноември 26, 2011, 14:10:15 pm »
TEDI 81 по принцип теста трябва да го правя на 2.12 (17 ден) но аз ще го правя на 30.11(15 ден) а иначе днес ми е 11ти ден. k.s.stoyanova и аз незнам кое е нормално и кое не.Мен ме боля на 3,4 и 5 ден след трансфера после няма няма и ме прибоде тук там.Гърдите в началот ме боляха после спряха,вчера и онзи ден пак ги усещах тежички днес вече не.Абе само един господ знае какво се случва :). rouzi-anna дано си права мила,дано се намества ама хубаво да се намести и да остане там 9 месеца.
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #821 -: Ноември 26, 2011, 14:17:06 pm »
TEDI 81 ,на мен след трансфера си ми предписаха 3х2 Но шпа,но от време на време ме пробожда както казва Мирозлатка,но се търпи за няколко минутки  дано наистина да е за добре

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #822 -: Ноември 26, 2011, 14:40:43 pm »
Мирозлатка,твоето описание на състоянието ти ми е мноооого познато:)))След 4 дни ще си говорим:))Аманда,твоята дата кога беше?
Стоянова,за подутия корем след пункция много помага приема на голямо количество протеини,хапвай повече месо,яйца и риба ,избягвай въглехидрати и пий много вода,между другото всички пийте!Много е важно за имплантацията и ранната бременост!Внимавайте с чайовете,не всички са ни разрешени,а лайка и смрадлика направо предизвикват контракции!Ядохте ли ананас след трансфера,четох че помага на имлантацията,даже в клиниките в Русия го давали като задължителен.
Момичета вие как сте с килограмите?Аз качих 4 кг по време на стимулацията,а корема ми е подут почти постоянно,не ми се мисли как ще се оправям с качването,при ръст 159 :oops:
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #823 -: Ноември 26, 2011, 14:41:58 pm »
TEDI 81 датата е 06.12

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #824 -: Ноември 26, 2011, 16:02:57 pm »
k.s.stoyanova ние с теб май вървим заедно :). Аз съм решила да си пусна теста на 5 декември. Падат се точно 14 дена от пункцията, като нея я смятам за нулев ден.
Странно ли е, че при мен няма никакви болки?
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #825 -: Ноември 26, 2011, 20:01:43 pm »
 TEDI 81  :bighug:Стоянова аз след пункцията бях доста подута 5-6 дена и спаднах обаааче днес пак нещо се издух защо- незнам.Иначе ананас не ядох ама колко киви погълнах :).Днес ходих в един детски магазин и разглеждах бебешките нещица толкова добре се чувствах и като се прибрах болките в яйчниците ме върнаха в реалноста :(.Този подут корем и тези болчици май предвещават скапаната лелка,дано греша :crossfingers: sisters forever мисля,че е нормално и нищо да не те боли :)
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноемвр
« Отговор #826 -: Ноември 26, 2011, 20:10:20 pm »
Това са също и симптоми за бременност при мен със сина ми един месец все едно че ей сега ще ми дойде така че не се сдухвай излишно
sisters forever amanda май и трите сме на 6-12-11
MIROZLATKA ти си преди нас на 2-12-11
Така че се очертава започване на един весел декември
Теди81 поръси вирусчета то при тебе е ясно
« Последна редакция: Ноември 26, 2011, 20:19:28 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #827 -: Ноември 26, 2011, 21:22:07 pm »
 :pink_dust_1: :green_dust_1:,момичета поръсвам ви с вирусчета има за  :bori_007:  :bori_004:и за,кои каквото си мечтае!
Мирозлатка,днес след обяд получих страшни болки ниско долу,много се уплаших ,чак сега малко ме отпусна.Всъщност днес трябваше да ми дойде може би за това са болките.Сега говорих с моя приятелка,чието бебе е на 2 месеца,каза че нея я е боляло до края на 4 месец.Така,че не мисли,че при теб това неразположение е признак за лелката.Ето виж ме мен!Само всичко да е наред с бебчетата,ние ще изтърпим всякакви дискомфорти.Сега и главата ме цепи,аз съм с тежка мигрена,направо не знак как ще я карам без лекарствата ми,а те са строго забранени за бременни.
При всеки индивидуално,Систер не си мисли,че като нямаш болки ,няма да успееш,никакви черни мисли!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #828 -: Ноември 26, 2011, 22:33:07 pm »
эдравейте мили бъдещи майки.Утре е моят трансфер.Докторът каэа че ще ми върнат и тричките.Днес ми каэаха че двечките се делят на 4 и 6,а третото на 5.Направо се пръскам от притеснение.Дано всички най сетне видим двете чертички. :bfp1:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #829 -: Ноември 26, 2011, 23:11:23 pm »
Елиза,желая ти късмет!Дано всичко мине идеално! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #830 -: Ноември 26, 2011, 23:22:55 pm »
Kъсмет elizza всичко ще бъде наред.Сега да ви кажа аз каква я свърших,рових се в един забравен шкаф и намерих 2 теста за бременност.И на двата срокът им на годност е бил до 08 месец тази година.Викам си,че те немогат да се развалят и реших да припикая единият.Резултатът е отрицателен.Много ми е гадно все пак днес ми е 11 ден от трансфер на 5 ден ако имаше нещо щеше да покаже.Мислите ли,че има още надежда за мен?Ама честно :(
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #831 -: Ноември 26, 2011, 23:31:29 pm »
Ех,момиче само за шамари плачеш,защо си причиняваш такъв стрес?!
Естествено,че има шанс на мен и на 11 и на 12 ден уринарните ми бяха отрицателни,то няма и какви други да бъдат,защото ЧХГ-то беше много ниско,а Клиър блу не хваща под 20,Шуър чека даже още по бавно загряващ.Бледа черта видях на 13 ден!
Сега единственото ,което постигна е да си навлечеш притеснения,които няма как да опровергаеш,защото утре е неделя и кръвен не можеш да пуснеш.Изобщо не си мисли,че всичко е загубено,първо е рано,а второ и срока им минал,щом са го сложили хората,значи има значение!
Сега се успокой и не позволявай на отчаянието да те сграбчва!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #832 -: Ноември 26, 2011, 23:32:31 pm »
Kъсмет elizza всичко ще бъде наред.Сега да ви кажа аз каква я свърших,рових се в един забравен шкаф и намерих 2 теста за бременност.И на двата срокът им на годност е бил до 08 месец тази година.Викам си,че те немогат да се развалят и реших да припикая единият.Резултатът е отрицателен.Много ми е гадно все пак днес ми е 11 ден от трансфер на 5 ден ако имаше нещо щеше да покаже.Мислите ли,че има още надежда за мен?Ама честно :(
Ех MIROZLATKA знаех си, че няма да се удържиш до края да си пуснеш един тест:)
Защо се самонаказваш по този начин? Имам чуството, че някои тук са мазохистки :)
Убедена съм, че този тест е отчел грешен резултат, пък и за пиклив тест е твърде рано не мислиш ли?
elizza късмет утре:) Трябва да си спокойна, че утре ще си прибереш  :egg:. Та те са си твои :)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #833 -: Ноември 26, 2011, 23:41:29 pm »
Мирозладка за пиклив тест е много рано като нямаш търпение кръвен и аз мисля че ти е отчело грешно прекалено е рано защото те отчитат след закъснение
Красиfile:///
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #834 -: Ноември 26, 2011, 23:52:01 pm »
Абе и аз съм една овца с главно О.Знаех си аз,че не трябва да му вярвам ама ей на веднага ме зачопка тревогата.Добре,че сте вие да споделя и да ме успокоите.Обичам ви много.Сега се смея като идиот и се радвам все едно сте ми казали "честито бременна си" :bighug:
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #835 -: Ноември 27, 2011, 00:23:50 am »
Абе и аз съм една овца с главно О.Знаех си аз,че не трябва да му вярвам ама ей на веднага ме зачопка тревогата.Добре,че сте вие да споделя и да ме успокоите.Обичам ви много.Сега се смея като идиот и се радвам все едно сте ми казали "честито бременна си" :bighug:
Скоро и това ще стане  :wink: :bighug:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #836 -: Ноември 27, 2011, 10:04:52 am »
Добро утро момичета!За мен не е такова изкарах кошмарна нощ,около 2 часа се събудих цялата в пот и със страхотни болки в корема.Адски се изплаших постоянно ставах до тоалетна да проверявам да не прокървила.Пих Но шпа,не помогна.Чак към 4 ме поотпусна,какво беше това чудо не знам.Дано при вас не е така,защото е ужасно!Имах чувството ,че вътрешностите ми се разкъсват.Дано всичко е наред,много се тревожа.А мигрената ме съсипва,гади ми се.Надявам се днес да съм по добре.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #837 -: Ноември 27, 2011, 11:10:15 am »
Мирозлатка,сега и аз да ти се накарам ли?Теста,първо е с минал срок на годност,и второ раничко е вероятно за пикливи тестове,ако при някой жени те показват бременност по рано ,то при други показва едва на 14-15 ден,така чеако можеш днес или утре пускай кръвен и хич не го мисли тоя смотан тест.
Теди81,и аз имах на моменти такива резки болки,които отшумявах с повечко почивка и нош па 3х2.Ако обаче са постоянни се обади на лекаря си.А болките ниско долу като току що идващата лелка до втория месец ги имах постоянно,и все тичах до тоалетната на проверка,така и не свикнах с тях. Сега вече съм в 3 месец и пак ги имам ,ама по нарядко.Нормални са,все пак настъпват промени,бебчо расте.
Елиза,успех днес .Пиши как е минал трансфера.
Стоянова ,за болките е по добре да пиеш нош па,защо парацетамол,и той е разрешен ама все пак .
Останалите дами в очакване да си пазят бебчетата ,и да мислят положително напук на всички притеснения и симптоми или липса на такива.Бременни сте до доказване на противното.Много силно ви стискам палци.И ви следя изкъсо :wink:.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #838 -: Ноември 27, 2011, 11:47:21 am »
Ах MIROZLATKA ,направо се самонаказваш,ще видиш че си бременна и такава ще останеш още 9м.Аз мисля ,че когато ми е датата за теста 06.12 е един много хубав празник,който  ще ме зарадва с ++++ резултат :).
Елиза, успех и да се отчетеш.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #839 -: Ноември 27, 2011, 12:20:18 pm »

Стоянова ,за болките е по добре да пиеш нош па,защо парацетамол,и той е разрешен ама все пак .

Тук при нас в Холандия само това дават  без рецепта няма нош па може ли да ми напишете какво съдържа нош па може да е с друго име ще попитам и аз знам че е по добре тъй като е за гладката мускулатура
Красиfile:///