0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #740 -: Ноември 22, 2011, 14:19:58 pm »
Благодаря ви момичета,сега ще си лежа повече ,та дано да има за какво.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #741 -: Ноември 22, 2011, 14:55:46 pm »
Момичета преди малко говорих с ембриоложката и тя ми съобщи, че яйцеклетките, които бяха отделени за ин - витро въобще не са се оплодили - сперматозоида не можел да проникне. Та въпроса ми е в каква насока да търся причините и къде мога да прочета повече за това?
Благодаря :)
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #742 -: Ноември 22, 2011, 18:27:01 pm »
 little d пожелавам ти скоро да намерите правилното решение.Според мен ще дойде моментът  в който твоята половинка сам ще повдигне въпроса просто му дай време. amanda и аз пия хапове и непркъснато го мисля(с което не си помагам)защо ме боли,защо не ме боли,защо не ме болят гърдите има ли смисъл да лежа ей такива нещица ме занимават по цял ден.Но каквото ни е писано това ще ни се случи.Ние правим каквото трябва пък да става каквото ще!
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #743 -: Ноември 22, 2011, 19:49:39 pm »
Здравейте момичета днес мина и моята пункция 12 яйчица утре между 15 и 16,30 ще разбера колко са оплодили
Имам такива адски болки в корема казаха ми да взема парацетамол имам и няколко таблетки деклофенак но не знам дали мога да го пия
Красиfile:///
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #744 -: Ноември 22, 2011, 19:56:37 pm »
k.s.stoyanova браво чудесен резултат!Защо не пийнеш но-шпа.Деклофенак не ми е познато като лекарство.Аз също бях с болки след пункцията още в клиниката ми биха но-шпа а за след това казаха,че мога да си пия ибопрома който им казах,че имам.
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #745 -: Ноември 22, 2011, 20:31:47 pm »
че яйцеклетките, които бяха отделени за ин - витро въобще не са се оплодили - сперматозоида не можел да проникне.
Може би трябва да опитате ИКСИ?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #746 -: Ноември 22, 2011, 20:50:33 pm »
Здравейте, днес си правих кръвен тест за бременност, след първи опит инвитро. Отрицателен... Желая ви успех и стискам палци.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #747 -: Ноември 22, 2011, 21:00:27 pm »
че яйцеклетките, които бяха отделени за ин - витро въобще не са се оплодили - сперматозоида не можел да проникне.
Може би трябва да опитате ИКСИ?
Да това е другия вариант. Добре, че една част са ги оплодили точно ИКСИ, но се чудих какви може да са причините  :(
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #748 -: Ноември 22, 2011, 21:44:22 pm »
k.s.stoyanova,и на мен ми извадиха толкова и също имах болки,но леки,пих един нимезил за всеки случай,после лека полека отминава.Желая ти успех.
MIROZLATKA  и аз така си мисля,живот и здраве да има с другото все някак ще се справим

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #749 -: Ноември 23, 2011, 09:04:36 am »
Момичета преди малко говорих с ембриоложката и тя ми съобщи, че яйцеклетките, които бяха отделени за ин - витро въобще не са се оплодили - сперматозоида не можел да проникне. Та въпроса ми е в каква насока да търся причините и къде мога да прочета повече за това?
Благодаря :)
Систерс, в коя клиника си, не правят ли там ИКСИ?
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #750 -: Ноември 23, 2011, 10:52:00 am »
Момичета преди малко говорих с ембриоложката и тя ми съобщи, че яйцеклетките, които бяха отделени за ин - витро въобще не са се оплодили - сперматозоида не можел да проникне. Та въпроса ми е в каква насока да търся причините и къде мога да прочета повече за това?
Благодаря :)
Систерс, в коя клиника си, не правят ли там ИКСИ?
че яйцеклетките, които бяха отделени за ин - витро въобще не са се оплодили - сперматозоида не можел да проникне.
Може би трябва да опитате ИКСИ?
Да това е другия вариант. Добре, че една част са ги оплодили точно ИКСИ, но се чудих какви може да са причините  :(
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #751 -: Ноември 23, 2011, 12:37:50 pm »
dino_vt, съжалявам  :( Не губи кураж, продължаваме борбата  :bighug:
k.s.stoyanova, стискам палци за добри новини днес  :goodluck:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #752 -: Ноември 23, 2011, 15:56:55 pm »
 dino_vt много съжелявам,много е гадно и нвчестно и въобще............хайде де нямали някой да се похвали с полужителен резултат? k.s.stoyanova чакаме добри новини от теб.sisters forever хайде и ти трябва да се похвалиш днес.Момичета днес проблема с :constipated:излезе извън контрол и аз инстинктивно се понапънах 2-3 пъти и сега ми идва да се самоутрепам :BangHead:нестига ,че ми е кофти и гадно и се сдухвам,че нищо не ме боли дори и гърдите спряха да ме болят ами сега се притеснявам с това напъване съвсем да не съм прецакала нещата.Как мислите момичета може ли да съм си навредила?Моля ви кажете ми честно,много ми е гадно :balk_146:
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #753 -: Ноември 23, 2011, 16:05:39 pm »
Изобщо не си го слагай на сърце. Аз след трансфера имах зловещ запек, разхлабващото не ми помогна и напъването ми беше повече от 2-3 пъти дни наред, но това не попречи на имплантацията. Пожелавам ти положителен резултат!  :D
« Последна редакция: Ноември 23, 2011, 17:04:12 pm от цигу »
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #754 -: Ноември 23, 2011, 16:29:07 pm »
MIROZLATKA - мен нищо не ме болеше през цялото чакане
никакви ама никакви симптоми нямах
така, че споко

иначе проблема с  :constipated: ме почна :(
горе долу спасявам положението като всяка сутрин закусвам
кисело мляко с овесения ядки и стафиди
но да пропусна 1-2 дни и става ...
има още какво да се желае, ама ако стане напечено свещички

Успех на всички - аз не пиша, но ви следя  :crossfingers: :bighug:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #755 -: Ноември 23, 2011, 16:43:33 pm »
След днешния преглед - утре Прегнил и пункция в събота. Естрадиола се съвзе, прогестерона е под 1, лигавицата 8мм. 6-7 са големите фоликули, ако и толкова яйцеклетки извадим ще е цяло чудо.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #756 -: Ноември 23, 2011, 16:45:06 pm »
Теди, дано успеете!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #757 -: Ноември 23, 2011, 16:53:58 pm »
 Anuk_Anuk , цигу благодаря момичета сега съм по спокойна :bighug:Аз пия Дуфалак но не ми помага много. теди успех стискам палци!
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #758 -: Ноември 23, 2011, 17:06:25 pm »
Успех Теди.
Момичета и аз след трансфера не съм ходила до едното място,но също не смея да се напъвам,освен и аз да вземам кисело мляко сутрин пък да видим.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #759 -: Ноември 23, 2011, 17:39:23 pm »
Здравейте сестрички току що ми се обадиха от болницата в петък в 10,30 ще е трансфера от 12 са се оплодили 10 така че чакам с нетърпение петък да си прибера детенцето ще ми върнат едничко защото закона тук е такъв аз и на това съм доволна другите ще ги замразят
Относно запекът много помагат шоколадчетата за pазхлабване и не са вредни за бремени
Красиfile:///