0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #700 -: Ноември 18, 2011, 20:43:45 pm »
Момичета нормално ли е нищо да не ме боли и нищо да не усещам?Психясвам яд ме на мен си чак :?
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #701 -: Ноември 18, 2011, 21:42:43 pm »
shoni_s Amanda късмет момичета ще чакаме новини
При мен пункцията ще е в вторник най големите ми фоликули за сега са 17,5мм 16,5мм
общо са 14 на брой такива нерви ме тресат направо не мога да се позная
Мирозлатка не се тормози излишно всичко ще бъде наред
Красиfile:///
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #702 -: Ноември 18, 2011, 23:45:02 pm »
Момичета нормално ли е нищо да не ме боли и нищо да не усещам?Психясвам яд ме на мен си чак :?

Нормално е.  :) Отдай се на неща, които ти доставят удоволствие и за които иначе нямаш време! Най-трудно е чакането. Много хора го казват.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #703 -: Ноември 19, 2011, 01:23:23 am »
Прочетох, че някои от вас са изследвали хормони по време на самата стимулация, а при мен няма такова нещо и се впускам в размисли и чуденки.
Къде е това?
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноемвр
« Отговор #704 -: Ноември 19, 2011, 09:43:57 am »
shoni_s,amanda браво момичета!!! Днес и толкова оплодени!!!  :grouphug:

MIROZLATKA, може нищо да не усещаш, не се взирай да търсиш симптоми, успокой се, това е най-важно за ембриончетата  :ballons:

забравих да кажа...

Аз от вчера съм с трансферирани 3 хубави ембриончета на 3-ти ден, също така замразихме още 6. Днес ми е 1-ви ден след трансфера, докторът каза лежане вчера, от днес нормален режим (с пазене разбира се).
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #705 -: Ноември 19, 2011, 10:16:07 am »
Много стиснати палчета и пожелания за успех на всички момичета!

Моля ви кажете ми къде и с кого мога да коментирам имунологичните си изследвания?
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #706 -: Ноември 19, 2011, 12:52:14 pm »
благодаря ви за добрите думи момичета,обадиха ми се от клиниката от 5 яйцеклетки една не е била озряла ,останали са 4 3 вече са се опладили,казака ми че това са прекрасни новини утре ще разбера дали се делят.стискам палци на всички останали
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #707 -: Ноември 19, 2011, 12:54:24 pm »
ех, че хубави новини днес!!
браво, момичета, все така добре да вървят процедурите   osi_9
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #708 -: Ноември 19, 2011, 13:17:18 pm »


Моля ви кажете ми къде и с кого мога да коментирам имунологичните си изследвания?
Най-добре е с този, който ти ги е назначил.
Ако са самоинициатива с лекаря, при който ще правиш инвитро.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #709 -: Ноември 19, 2011, 15:09:42 pm »
shoni_s браво, silvianik  на теб търпеливо чакане ти пожелавам, кога ще пускаш тестче? k.s.stoyanova споко с толкова много фолкулчета няма как този опит да не е успешен :)Снощи така ме заболя корема,че си викам край е сега ми дойде.Боляме,придърпваме около абе няма 10мин и хоп спря,все едно нищо не е било.Днес от време на време нвкъкви боцкания,дай боже да е импл....... страх ме е даже да го кажа да не урочасам работата :crazy:луда съм казвам ви :)
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #710 -: Ноември 19, 2011, 15:41:22 pm »
Прочетох, че някои от вас са изследвали хормони по време на самата стимулация, а при мен няма такова нещо и се впускам в размисли и чуденки.
Къде е това?
Защо си изтри поста? Ако това е вярно, значи има клиники, които взимат пари от Фонда за нещо, което не предоставят на пациентите си? За риска да не говорим.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #711 -: Ноември 19, 2011, 16:50:45 pm »
на мен специално като почнах стимулацията и до самото и приключване ми пускаха хормонални изследвания през ден
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #712 -: Ноември 19, 2011, 17:37:21 pm »
Прочетох, че някои от вас са изследвали хормони по време на самата стимулация, а при мен няма такова нещо и се впускам в размисли и чуденки.
Къде е това?
Защо си изтри поста? Ако това е вярно, значи има клиники, които взимат пари от Фонда за нещо, което не предоставят на пациентите си? За риска да не говорим.
Именно за това го изтрих - защото откривам поредната нередност и осъзнах, че не искам да се коментира при положение, че в понеделник ми е пункцията и вече всичко е свършило. Колкото и да ми е тъжно, все още имам някаква надежда   :?
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #713 -: Ноември 19, 2011, 19:27:58 pm »
Эдравейте момичета  Чета ви редовно и се моля всяка една да сбьдне мечтата си  Аз в момента съм в стимулация с puregon и menogon на 9 ден от стимулациата имам 4 фоликола по 10 и 12 мм лигавица 8мм Е2  389 и LH 1.24   Мля ако някоя от вас раэбира да ми каже дали теэ стоиности са нормални   В понеделник ште ми е 13 ден от стимулацията и сьм на преглед   Иэвинявам се ако мислите че съм писала глупости но ми е эа първи път и съм много притеснена     Пожелавам на всички успех и само положителни емоций
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #714 -: Ноември 19, 2011, 21:38:06 pm »
Прочетох, че някои от вас са изследвали хормони по време на самата стимулация, а при мен няма такова нещо и се впускам в размисли и чуденки.
Къде е това?
Защо си изтри поста? Ако това е вярно, значи има клиники, които взимат пари от Фонда за нещо, което не предоставят на пациентите си? За риска да не говорим.
Именно за това го изтрих - защото откривам поредната нередност и осъзнах, че не искам да се коментира при положение, че в понеделник ми е пункцията и вече всичко е свършило. Колкото и да ми е тъжно, все още имам някаква надежда   :?

Успех Sisters Forever,не го мисли сега кое какво и защо.Важното е да си спокойна.
Иначе що се отнася до въпросната клиника ,по миналото лято при моя опит не бях по фонда(самофинансирах се) и постоянно питах не трябва ли да пускам хормони докато ме стимулира,е не ,доктора беше убеден че не му трябват.Та явно при него си е практика да не ги следи..Вече не знам и аз кое е добре да се следи и кое не..,май и ние прекалено много се ровим и четем и се втелясваме за всичко :lol:Важното да има бебчета пък честно казано  каквото си искат да изследват тия доктори  :P
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #715 -: Ноември 19, 2011, 21:51:08 pm »
sisters forever, сигурно не осъзнаваш, че като споделяш какво ти се прави или не, помагаш на други момичета да вземат решение към коя клиника да се ориентират.

Желая ти успех!

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #716 -: Ноември 19, 2011, 23:07:42 pm »
Sisters forever аз имах изследване на хормони през два дена по 2 понякога по 3 хормона и смятам,че тези изследвания дават информация и възможност на лекаря да контрулира изцяло и адекватно стимулацията.Желая ти успех!Момичета дали може утре 5ти ден от трансфера(на 5 де)да се повозя 10-15 минути в колата?Искам да отида при мама да ме поглези :oops:но се притеснявам да не е противопоказно точно тези днида щъкам.Вие как мислите?
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #717 -: Ноември 19, 2011, 23:17:39 pm »
sisters forever, сигурно не осъзнаваш, че като споделяш какво ти се прави или не, помагаш на други момичета да вземат решение към коя клиника да се ориентират.

Желая ти успех!
blue_sky това, което съм счела, че трябва да се сподели с всички, съм го публикувала в друг подфорум, просто снощи се случи така, че разбрах за тия хормони. Не мисля, че точно това би имало някакво значение в избора на клиника. Едва ли някоя жена ще си каже :"Щом д-р .... не изследва хормони по време на стимулация, няма да правя ин-витро при него." Вярно, че причините са комплексни и избора се прави на база много фактори, но най - важен е резултата, а него ще разберем скоро.
Елфи нали като приключи всичко, следва да разпиша документ, в който са описани разходите по самата процедура. Ако греша, поправете ме.
Mikona благодаря за разбирането. Каквото трябва да стане, ще стане. Вече нищо не мога да направя, а и не мога да променя методите на доктора. Истината е, че в нета няма много инфо за него и за новата клиника в която работи. Е аз вече спомогнах за това де, макар и с не толкова позитивни отзиви :)
Момичета, съжалявам ако съм развалила хубавата темичка, но не беше съзнателно. Изпитах толкова положителни емоции като ви четох и желая успех на всички  :)
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #718 -: Ноември 19, 2011, 23:20:22 pm »
Да ти кажа, ако знам, че няма да ми следят хормоните, няма да отида в тази клиника. Важно е. Дори е много важно. Дано да имаш късмет, момиче!
И още нещо - в друга клиника пък на моя приятелка й дали да си бие блокажа и без преглед, без изследвания трябва да си почне стимулацията. И не е нормално да я викат по време на стимулация веднъж седмично на преглед. И там не бих стъпила.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #719 -: Ноември 19, 2011, 23:29:44 pm »
Елфи нали като приключи всичко, следва да разпиша документ, в който са описани разходите по самата процедура. Ако греша, поправете ме.
Точно така. Това ме интересуваше, но не бях обърнала внимание на какъв етап ти е процедурата.  

Успех ти желая!  :)