0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #640 -: Ноември 14, 2011, 15:07:01 pm »
little d чух се в събота с доки каза,че е трябвало да и се обадя по-рано.Проблемът е че се сетих чак в петък.Но и така си оставам по схема,а тя си отбеляза за Синарела.Утре ще ходя да пускам LH и ще видя как ще продължим.Дано започнем със стимулацията.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #641 -: Ноември 14, 2011, 18:23:10 pm »
Благодаря на всички за стиснатите палци и подкрепата. Ще ни е нужен много късмет.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #642 -: Ноември 14, 2011, 19:03:44 pm »
Оф чак сега сколасах да пиша :)Трансфера ще е утре,ще ми звъннат сутринта да уточним часа.Бебоците били добре,повечето(каквото и да значи)се деляли добре и така.То за нас си е постижение с този тежичък мъжки фактор си е цияло чудо,че 9 се оплодиха и оше са добре миличките ми.Дано ме харесат и да си останат при мен в следващите 9 месеца.silvianik успех утре и да ни се похвалиш  какви си ги свършила!На всички сладурки които са в стимулация кураж момичета с всеки ден,с всеки преглед,с всяка инжекция се приближавате до вашето чудо вярвайте в това!Аз вярвам(или поне се опитвам :wink:),и духом съм с вас!
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #643 -: Ноември 14, 2011, 20:37:06 pm »
Мирозлатка  ще те харесат как няма всичко ще е наред
При мен са се излюпили 8 яйчица в дясно по 10.5мм а в ляво 6 по 11.5мм хубавото е че всичките са еднакви а сега лошото че лигавицата е тънка 5мм до колкото разбрах трябва да е поне седем за да имам някакъв шанс
Стискам силно палчета на всички очакващи
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #644 -: Ноември 14, 2011, 21:22:12 pm »
стискам палци на всички ви  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #645 -: Ноември 14, 2011, 21:41:58 pm »
Мирозлатка,утре е най важният ден ,ние сме с теб .Не спирай да вярваш.Сега тези 12-13дни са може би най напрегнати.Почивай си ,пази се много .И не губи нито за миг вяра и кураж,защото бебчетата ще те харесат,кой не би се гордял с такива борбени мами като всички тук момичета.
Стоянова ,а нещо з алигавицата не приемаш ли?Знам ли някакви лекарства?Всичко ще е наред ,щом до тук си стигнала .
little  :crossfingers:
Успех и на Силви утре за много качествени яйчица.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #646 -: Ноември 14, 2011, 22:44:40 pm »
Прегръдки за всички момичета  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:Не спирайте нито за миг да вярвате
На всяка една силно стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да види  :bfp:Чудесата се случват

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #647 -: Ноември 15, 2011, 00:02:38 am »
Благодаря ви,много сте мили.Днес 1-19,1-18,1-17 пораснали са намалиха меногона на- 2 и цитротаид.Притеснява ме LH-3.6 покачва се.В сряда преглед и трите хормона.Някой запознат ли е по добре със стойностите на LH  по време на стимулация,кога става опасно за качеството на яйцеклетките.Пункция за петък за сега.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #648 -: Ноември 15, 2011, 09:02:40 am »
Благодаря ви,много сте мили.Днес 1-19,1-18,1-17 пораснали са намалиха меногона на- 2 и цитротаид.Притеснява ме LH-3.6 покачва се.В сряда преглед и трите хормона.Някой запознат ли е по добре със стойностите на LH  по време на стимулация,кога става опасно за качеството на яйцеклетките.Пункция за петък за сега.
LH ти е префектно за сега, не се притеснявай, моето беше 5,нещо на 11 ден при три фоликула като теб, на 13 ден пункция!Успех дано да извадите три перфектни яйцеклетки!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #649 -: Ноември 15, 2011, 10:52:57 am »
Здравейте, не знам дали това е правилното място да попитам,, но:

На 4 ноември ми върнаха три ембриона. На 12.11 -едва видима втора черта на теста за бременност.На 13.11 ЧХГ - 22.6. Днес теста показа малко по-светла от контролната черта и след два часа ми дойде.
Не мога да се свържа с лекарката си, за да ми каже какво да правя.
Имали ли сте подобен случай ???
Колко бързо спада ЧХГ в урината, за да покаже + тест и да започне цикъл?
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #650 -: Ноември 15, 2011, 10:59:53 am »
Да имала съм подобен случай!Спадането на чхг е много индивидуално! Това, че имаш цикъл не означава ,че няма бременност!!!! Единственият начин е да пуснеш ново чхг и да сравниш! Свържи се с док. да ти каже евентуално дали да промениш схемата за лекарствата, които приемаш! Стискам палци всичко да се развие добре!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #651 -: Ноември 15, 2011, 11:03:09 am »
Много благодаря за бързия отговор. да ще я търся пак. Лек ден!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #652 -: Ноември 15, 2011, 11:14:23 am »
ginger, според мен е много важно в момента да лежиш. Поне докато не се свържеш с лекаря си. Остани си вкъщи и се опитай да си кротуваш. Кървенето не е задължително да означава най-лошото. Стискам палци тревогите да са излишни  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #653 -: Ноември 15, 2011, 12:17:47 pm »
Благодаря anajens,дано не ги изпържим преди пункцията.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #654 -: Ноември 15, 2011, 12:54:45 pm »
Джинджър, ако си пациентка на клиника "Малинов" звъни на спешния телефон и питай лекаря, който ще го вдигне.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #655 -: Ноември 15, 2011, 13:05:43 pm »
ginger,свърза ли се с лекаря си?А кървенето като цикъл ли е  или е само зацапване?Да ,пази леглото сега ,пий си лекарствата и дано всичко отмине.
jojooo,спокойно ,не ги мисли хормоните ,остави тази грижа на лекаря си ,пък ти се успокой и мисли как след няколко дни ще ти върнат бебенцата на топличко да си ги пазиш 9м.
Мирозлатка,мислим те днес.И чакам да пишеш когато ти е възможно как е минал трансфера.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #656 -: Ноември 15, 2011, 13:25:52 pm »
Благодаря ви, много момичета! Отидох на  лекар, не е цикъл. За съжаление още е много рано да се види нещо на ултразвука, но лекарката каза да спра Аспирин Протекта, защото от него понякога ставали хематоми. Изпрати ме в къщи да си лежа, да пие Но-шпа и това е. Надеждата ми се възвърна леко  :) Дано всичко е наред! Още веднъж, много благодаря за стиснатите палци. Успех на всички в тази ужасна борба!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #657 -: Ноември 15, 2011, 15:39:43 pm »
rouzi-anna наистина ни трябва спокойствие но прочетох в една тема,че прогестерона трябва да е <1 ,LH<5 в деня на прегнила.Дано имам твоя късмет,успех на всички в стимулациите.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #658 -: Ноември 15, 2011, 18:22:56 pm »
rouzi-anna наистина ни трябва спокойствие но прочетох в една тема,че прогестерона трябва да е <1 ,LH<5 в деня на прегнила.Дано имам твоя късмет,успех на всички в стимулациите.
Жожо, когато е стимулиран опита нали слагат Цитротид за да държат LHто ниско, аз поне така мислех! :ask:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #659 -: Ноември 15, 2011, 19:31:17 pm »
Да имам цитротид от петият ден,не знам защо тия два хормона така бързо скочиха може би стимулацията в началото беше много силна.
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 19:33:05 pm от jojooo »