0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #600 -: Ноември 11, 2011, 22:33:15 pm »
ехааа, браво mirozlatka - това е супер резултат да имаш цели 9 оплодени (от 10Я, нали така беше писала?)!!  :balk_47:
на мен ми извадиха 8Я, като 6 бяха ОК, от тях 5 се оплодиха и имплантираха 3-те най-добри
обаче за нашия случай тези 3 си бяха голямо постижение и сме супер благодарни на ембриолозите, които бяха много всеотдайни и внимателни с разясненията към нас през цялото време

стискам палци да имаш много страхотни ембриончета за ЕТ  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #601 -: Ноември 12, 2011, 08:29:31 am »
Миличките ми те :bighug:благодаря ви!Днес се събудих с ужасен главобол,но не му се давам.Иначе днес ми се обадиха 9Я са се оплодили за сега утре ще видим как и колко се делят.

Mirozlatka,много се радвам за теб ,страхотен успех :bighug:
Аз вчера бях на преглед фоликолите растат и в двата яйчника, включиха ми и Оргалутран една снощи и една тази вечер и утре пак съм на преглед и ще ми кажат кога ще е моята пункция .От вас ще чакам много:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #602 -: Ноември 12, 2011, 08:54:36 am »
danielska_81много ти благодаря. И на теб :bighug:и  :bfp:.Но сега съм притеснена.Объркала съм Synarela.Трябвало е да го почна от понеделник ,а не от петък.Та това са си 4 дни по-късно.Не мога да повярвам че се случи.След толкова опити никога не съм забравяла лекарствата. osi_19 :balk_146: Някой да ме посъветва какво да правя?Дали ще окаже голямо влияние на изследванията?
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #603 -: Ноември 12, 2011, 11:48:01 am »
Мирозлатка,браво миличка.Стискам палци всички да са шампиони .Кога ще е трансфера?
Шони,какво става с теб?Как върви стимулацията?Оправиха ли се нещата?
Incredible,не мога да помогна ,но бих те посъветвала да се обадиш на лекаря си.Надявам се да не е фатално.
Аманда,и ти си на финала почти,стискам палци .
little ,твоите бебоци ще са упорити като мама,а и в тази темичка наистина всички успяват.Почивай си ,не спирай да вярваш в успеха,защото вярата е част от успеха.
Искам да ви питам при резултат ЧХГ 238 едно бебче ли е ?Ей така да си знам .
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #604 -: Ноември 12, 2011, 13:28:40 pm »
Роузи,моя резултат на 9 ден беше 235 и видяхме две сърчица  :)Казват ,че при всеки е различно ,но ако ти е на ранен ден теста е абсолютно възможно.Успех и на останалите момичета ,на които тепърва предстои да видят най-малко двуцифрено ЧХГ!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #605 -: Ноември 12, 2011, 14:18:59 pm »
днес пак бях на преглед естрадиола ми се е вдигнал на 120 имам вече 6 фолекула,днес последно съм с 6 фостимона от утре почвам 4 фостимона и 2 меногома,но доктора все още не е доволен от резултатите,за сметка на това аз съм малко по спокойна ,стискайте палчета в понеделник да съм с по добри резултати
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #606 -: Ноември 12, 2011, 14:30:22 pm »
днес пак бях на преглед естрадиола ми се е вдигнал на 120 имам вече 6 фолекула,днес последно съм с 6 фостимона от утре почвам 4 фостимона и 2 меногома,но доктора все още не е доволен от резултатите,за сметка на това аз съм малко по спокойна ,стискайте палчета в понеделник да съм с по добри резултати

от мен имаш  :crossfingers:

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #607 -: Ноември 12, 2011, 15:17:23 pm »
Сладурки да се отчета и аз,днес ми се обадиха и казаха ,че и 9те се делят.Утре ще ми кажат за трансфера или ще бъде утре или ще ги изчакат така казаха.Но този главобол ме побърква.
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #608 -: Ноември 12, 2011, 15:27:57 pm »
Сладурки да се отчета и аз,днес ми се обадиха и казаха ,че и 9те се делят.Утре ще ми кажат за трансфера или ще бъде утре или ще ги изчакат така казаха.Но този главобол ме побърква.

 :good_post:,успех на трансфера и да се от4етеш :wink:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #609 -: Ноември 12, 2011, 15:50:12 pm »
аз се записвам с пункция за вторник.

И разбира се  :crossfingers: :crossfingers:
за всички момичета!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #610 -: Ноември 12, 2011, 16:17:51 pm »
MIROZLATKA браво страхотна новина,успех на трансфера
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #611 -: Ноември 12, 2011, 16:35:00 pm »
аз се записвам с пункция за вторник.

И разбира се  :crossfingers: :crossfingers:
за всички момичета!
И на ме сигурно ще е тогава,утре ще се знае със сигурност, надявам се и за двете ни,както и за вси4ки други моми4ета ,резултат да е  :bfp:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #612 -: Ноември 12, 2011, 18:51:27 pm »
и аз и аз  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #613 -: Ноември 12, 2011, 19:12:06 pm »
Здравейте момичета!Току-що се прибирам от София от прегледа и съм малко притеснена , понеже доктора не можа на 100% да види плоден сак и ме вика отново на преглед в сряда!Днес ми е 20 ден от трансфера и се чудя не е ли твърде рано още за да се види сакче.Моля момичетата с +тестчета да споделят на кой ден при тях се видя !
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #614 -: Ноември 12, 2011, 19:49:03 pm »
Miraxi,моите ги видяхме на 24 ден след трансфер на 5 ден,дори имаха пулсации!Според мен си зависи на кой ден е бил трансфера и с какви темпове се развива.Стискам палци на следващия преглед да си видите  и сърчице!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #615 -: Ноември 12, 2011, 20:04:19 pm »
Миракси,сега си погледнах графиката ,моето сакче сме го видели точно на 20 ден след трансфера,но както виждаш при други по късно.Зависи и от УЗИ-то,колко е добра апаратурата?И от лекаря какво вижда :wink:.Всичко ще е наред,отиди след 5-6 дни отново.
Шони, :crossfingers:.
Аманда,Силви,Мирозлатка,вие сте на ход,време е да раздвижим темичката ,да я разбием отново с много :bfp:.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #616 -: Ноември 12, 2011, 20:16:18 pm »
Благодаря ви момичета за отговорите!
Аз сега като си седя и си мисля, седя и си мисля и за мое спокойствие си мислех , че може би е имало по-късна имплантация, пък и може би затова ЧХГ-то ми беше 24 на 11 ден и 59 на 13 ден!
Трансферът ми беше на 3 ден!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #617 -: Ноември 13, 2011, 12:11:00 pm »
Моите сакчета се видяха на 23 ден от трансфера ( ЕТ на 3-ти ден) и имаха пулсации. Miraxi, пак иди след няколко дена,всичко ще е наред. Желая успех на всички и пак да има само ++ тестчета  :bighug: :bfp1: :bfp1:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #618 -: Ноември 13, 2011, 14:22:09 pm »
Момичета, сак/чета се вижда при ЧХГ над 1000-1500.Мисля, че даже имаше някъде такава тема.При всеки е различно.miraxi , не се притеснявай още е раничко! Успех и стиснати палчета!!!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #619 -: Ноември 13, 2011, 15:40:29 pm »
Здравейте момичета :)!Днес ми се обадиха казаха,че ембриончетата се развиват добре и искат да ги изчакат още.Казаха,че утре пак ще звъннат да кажат утре или вдругиден ще е трансфера.Утре ще е 4 ден(не съм чувала за трансфер на 4 ден)вдругиден 5 ден.И нещо се притесних  :?да ли ще се справят,дали ще оцелеят,дали ще има за замразяване ей с такива въпросчета си блъскам главицата.
Няма начин да няма начин!