0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #440 -: Октомври 29, 2011, 11:03:20 am »
Трябва да е под 2,5, а твоята стойност в случая е идеална :)
« Последна редакция: Октомври 29, 2011, 11:17:09 am от anichka.bs »
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #441 -: Октомври 29, 2011, 11:05:31 am »
amanda, не се притеснявай, хормонът ти е супер за започване на процедурата. Правилото според д-р Начев е -  ТСХ под 2,5. Така че - спокойно :bighug:

Стискам палци на теб и на всички момичета, които още са в борбата :goodluck:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #442 -: Октомври 29, 2011, 12:08:57 pm »
Благодаря ви момичета,и аз така си мислех,че е идеален ,но нали трябва и вашето мнение.Все пак моя доки каза да се консултирам с ендокриноложката.
Успех на всички.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #443 -: Октомври 29, 2011, 13:34:50 pm »
Момичета преди малко като ходих в тоалетната изтече едно като слуз нито кафяво нито розово много странно беше.Какво ли може да е?? Confused
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #444 -: Октомври 29, 2011, 16:17:36 pm »
Здравейте дами!Минавам да се похваля,че започнах стимулация вече трети ден съм на Гонал.Така си мечтая на финал да се похваля в тази темичка с едно трицифрено ЧХГ което пожелавам на всички чакащи!Мигра нямам представа какво може да е но мисля,че щом не кръв не е нещо страшно,дано всичко е наред.
Няма начин да няма начин!
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #445 -: Октомври 29, 2011, 17:16:40 pm »
Чакаме те с нетърпение MIROZLATKA  :lol:
Успех, мила !!! Знаеш рецептата - спокойствие и вяра :bighug:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #446 -: Октомври 29, 2011, 17:51:38 pm »
Мигра в стимулация ли си?Питам ,защото при мен го имаше същото слузесто течение по време на стимулацията.Док каза че е нормално.
Мирозлатка,стиснати палци за успешен финаал.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #447 -: Октомври 29, 2011, 18:02:11 pm »
Мигра в стимулация ли си?Питам ,защото при мен го имаше същото слузесто течение по време на стимулацията.Док каза че е нормално.
Мирозлатка,стиснати палци за успешен финаал.

Не на 11 ден след ЕТ съм,и затова се постреснах
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #448 -: Октомври 29, 2011, 19:25:13 pm »
Момичета,днес поради поредното ми зацапване,реших да отида при док да видя какво става и си видях двечките точици,и две тупкащи сърчица  :heartbeat:Казаха ми ,че всичко е наред и да не му обръщам внимание на това кървене!Защото са две ми отговори док ,като го питах от какво е.При някой друг с двечки появило се е нещо такова?
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #449 -: Октомври 29, 2011, 19:45:17 pm »
Rouzi-anna,Sunnynevi благодаряяяяяяяяяяяяяя ви!Сама дето много ме е страх от упойката :? С тази моя алергия към аналгин стоматолозите така ме наплашиха едно време и сега направо изпадам в ужас.Много ме е страх.Имам една упойка в живота си и като ме събудиха веднага повърнах,и това ме притеснява ако взема да повръщам там така ще се изложа ужас.
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #450 -: Октомври 29, 2011, 21:28:38 pm »
И аз съм алергична към много неща, но към лекарства не бях сигурна..Преди упойката ми сложиха урбазон за всеки случай, нищо ми нямаше след това.Ще кажеш на лекарите от какво си алергична и те ще преценят.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #451 -: Октомври 29, 2011, 21:30:38 pm »
alana, аз съм нямала кървене, но почивах повече. При теб щом има - повече почивай, чети си книжки или гледай телевизия. Докато използваш утрогестан не смятам, че ще има проблем, а и лекарите най-добре знаят, щом са ти казали - не се тревожи.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #452 -: Октомври 29, 2011, 21:43:10 pm »
Rouzi-anna,Sunnynevi благодаряяяяяяяяяяяяяя ви!Сама дето много ме е страх от упойката :? С тази моя алергия към аналгин стоматолозите така ме наплашиха едно време и сега направо изпадам в ужас.Много ме е страх.Имам една упойка в живота си и като ме събудиха веднага повърнах,и това ме притеснява ако взема да повръщам там така ще се изложа ужас.
  :bighug: миличка, аз съм с астма и един куп алергии, включително към аналгин. при консултацията с анестезиолога ги кажи тези неща, той/тя ще прецени, дадоха ми едни хапчета / :? сори не помня как се казваха/, само в неделя ги пих  :) и в понеделник ми беше пункцията без никакъв проблем. успех  :crossfingers:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #453 -: Октомври 30, 2011, 08:40:25 am »
MIROZLATKA, аз специално питах анестезиолога дали се повръща след упойката, защото съм с две коремни операции и след тях ми беше много лошо, но той каза, че тази упойка е съвсем различна и че след пункцията ще се чувствам много добре.  osi_9

alana,  мисля, че anichka.bs е права за почивката. От тук нататък - само положителни мисли и спокойствие  :goodluck: :bighug:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #454 -: Октомври 30, 2011, 09:24:34 am »
MIROZLATKA,успех,ще чакаме да се похвалиш с едно хубаво и голямо ЧХГ.
Аз с нетърпение чакам да започна стимулацията, и дано при всички момичета,които се борят за чудото да има успешен край.

*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #455 -: Октомври 30, 2011, 09:45:34 am »
alana Прекрасна новина, мила  :lol:
Лека и красива бременност ти желая  :D

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #456 -: Октомври 30, 2011, 10:56:43 am »
Леле момичета(няма да ви изреждам да не пропусна някой)много ме успокоихте,благодаря ви!Утре съм на преглед и ще отида при анестиолозите да си кажат мнението,но благодарение на вес вече не ме е страх! :youwoman: :youwoman: :youwoman:
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #457 -: Октомври 30, 2011, 19:43:58 pm »
Дарид  :bighug:честито мила и леко бременеене до термин.Най-вече здраво бебе(та)  :babyflips: :babyflips:на финала
Мирозлатка стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Алана честити две сърчица :bighug:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #458 -: Октомври 30, 2011, 21:43:02 pm »
Алана честито ти две сърчица
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #459 -: Октомври 30, 2011, 22:44:41 pm »
Алана, честити сърчица миличка. :bighug: