0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #300 -: Октомври 15, 2011, 14:19:37 pm »
Аз обаче не издържах и днес си пуснах кръвен тест.Резултата е 235,20  :jump12:Дано се задържи все така положителен до четвъртък,когато ми е датата.Много късмет на всички чакащи :crossfingers:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #301 -: Октомври 15, 2011, 15:37:10 pm »
Аз на ранен тест имах 52,а на 16-17 ден 500 и съм с две бебета,вече деца де,така,че май ще има още близнаци.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #302 -: Октомври 15, 2011, 16:20:27 pm »
Браво alana! Дано на дата пак е такъв резултата!
На кой ден го пусна и на кой ден ти беше трансфера?
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #303 -: Октомври 15, 2011, 16:32:02 pm »
Fi,трансфера ми беше на 5 ден-6/10.Днес ми е 9 ден.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #304 -: Октомври 15, 2011, 17:47:10 pm »
Здравейте, момичета. И аз да се запиша в тази тема,но на мен още ми е рано за тест - едва 5-ти ден съм след трансфера. Но имам такъв въпрос - мога ли да пия Дуфалак сироп след ЕТ? Успех на всички.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #305 -: Октомври 15, 2011, 17:56:06 pm »
Здравейте, момичета. И аз да се запиша в тази тема,но на мен още ми е рано за тест - едва 5-ти ден съм след трансфера. Но имам такъв въпрос - мога ли да пия Дуфалак сироп след ЕТ? Успех на всички.

Да, можеш. Разрешен е и по време на бременност.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноемвр
« Отговор #306 -: Октомври 15, 2011, 18:32:29 pm »
Момичета чакащи след трансвер, споделете дали чувствате нещо различно, което да ви подсказва, че сте бременни. На мен ми е 9-ти ден от трансвера и не чувствам нищо - ама нищо. Досега и зацапване нямах... почнах вече да се притеснявам, да не казвам отчайвам. Дали е възможно пък никакви симптоми да нямам??? Малко само ме болят гърдите, но си мисля, че може да е от хормоните. На 19-ти ми е теста, не искам да се изкушавам да правя уринен и ще чакам, ама май до тогава ще се побъркам  :(
alana радвам се за теб, дано всичко да бъде наред до края, сподели и ти на 9-ти ден как се чувстваш и какво усещаш?
« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 18:34:08 pm от sis_i »
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #307 -: Октомври 15, 2011, 18:42:10 pm »
Sis,и аз като теб нищо не усещам.Гърдите друг път дори са ме боляли повече,много леко ми е подут корема,но на мен периодично ми се подува поради някакви непоносимости към 100 неща,така че нищо по различно не усещам..Не се притеснявай  излишно и си чакай деня,аз го направих заради това прокървяване иначе едва ли щях да се престраша..Успех!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #308 -: Октомври 15, 2011, 19:00:20 pm »
Здравейте момичета!Драгица честити две сърчица,лека и спокойна бременност!Алана честито,имаш сериозно ЧХГ май сте трима :D.На всички чакащи стискам палчета и на крачетата :).Момичета на 6.10 ми биха блокираща инжекция,на 12.10 трябваше да ми дойде но нъцки,цикъл нямам до този момент.Трябва ли да се притеснявам?Сестрата ми каза,че ще си ми дойде нормално ноооооооооооооо не.Дали е нормално да ми закъснява?,
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #309 -: Октомври 15, 2011, 20:00:40 pm »
Здравейте,момичета отново. Имам още 1 въпрос - какъв чай мога да пия? Изключвам, разбира се, силните такива. По - скоро дали има ограничение в билковите, които могат да се пият? Предполагам може и с мед да се консумират...Благодаря предварително.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #310 -: Октомври 15, 2011, 20:35:49 pm »
Алана, честито миличка.  :bighug:Много се радвам.Хайде сега е наш ред, милетка, папа, като гледам и други момичета чакат тестчета. Пожелавам успех на всички ни. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
trandolinkaаз след трансфера консумирам плодови чайове, тях си харесвам от преди това и подсладени с мед. По принцип след трансфер трябва да се избягва кафе, кола, шоколад, какао, черен чай.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #311 -: Октомври 15, 2011, 20:42:40 pm »
Да ви призная смятам да си пусна теста на 17.10. Пада ми се 12-ти ден.
Алана, тихичко честито!
Пете, ти как си?
Папа късмет!
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #312 -: Октомври 15, 2011, 21:11:24 pm »
Миленка, много късмет ти желая. Дано утре се похвалиш със страхотна новина  :bighug:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #313 -: Октомври 15, 2011, 22:25:39 pm »
alana тихичко честито
Красиfile:///
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #314 -: Октомври 15, 2011, 23:10:18 pm »
Здравейте,момичета отново. Имам още 1 въпрос - какъв чай мога да пия? Изключвам, разбира се, силните такива. По - скоро дали има ограничение в билковите, които могат да се пият? Предполагам може и с мед да се консумират...Благодаря предварително.

Ето много хубава статия: http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/tea/
http://www.ivf.no-meat.org/pregnancy/herbs_pregnancy/
Накратко разрешени са липа, шипка, лимон.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #315 -: Октомври 16, 2011, 09:02:15 am »
Алана, честито.Наистина и на мен ми се струва,че ще сте трима;-))))))
Късмет на всички чакащи
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #316 -: Октомври 16, 2011, 09:27:46 am »
Първо искам да честетя двойната радост на Драгица! Желая ти лека, безпроблемна бременност!
Извинявам се, че вчера съм пропуснала.  :oops:

Аз обаче не издържах и днес си пуснах кръвен тест.Резултата е 235,20. Дано се задържи все така положителен до четвъртък, когато ми е датата. Много късмет на всички чакащи :crossfingers:

Честито Алана, супер резултат. Ти си доста смела щом реши да направиш контролен тест толкова рано.
Ние се заформихме голяма групичка за тази седмица  :grouphug2: Момичета, дано всички имаме късмет да се похвалим с тлъсти 2 чертичкови резултати.

Момичета чакащи след трансвер, споделете дали чувствате нещо различно, което да ви подсказва, че сте бременни. На мен ми е 9-ти ден от трансвера и не чувствам нищо - ама нищо.
И аз не чувствам нищо, точно това ме безпокои. Гърдите преди цикъл са подути и чувствителни - сега НЕ. Коремът ми преди цикъл е подут и твърд - сега НЕ. Преди цикъл имам засилен апетит към шоколад и др. - сега НЕ. Единственото, което имам е болки в кръста, ранно събуждане  osi_14 и пъпчици по лицето /както когато бях пубер  :lol:/
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #317 -: Октомври 16, 2011, 11:49:55 am »
Да ви призная смятам да си пусна теста на 17.10. Пада ми се 12-ти ден.
Алана, тихичко честито!
Пете, ти как си?
Папа късмет!
Добре съм Милетка. Все още продължавам да чакам. Стискам ти палци за утре.  :crossfingers:Аз ще си изчакам датата 19ти октомври. Доктора ми каза да си направя теста на 19ти, а и не е случайна дата - тогава е Св.Иван Рилски Чудотворец, тогава и клиниката има годишнина. Надявам се късмета ми да е тази дата. yahoo_17.
Папа и аз като теб не чувствам кой знае какво. На мен корема си ми е подут още от стимулацията до сега, също като теб съм се обринала с пъпчици
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #318 -: Октомври 16, 2011, 13:59:27 pm »
Поздравявам всички, които са видяли положителните тестчета и пожелавам всичко да върви по вода! А тези, които са в очакване искам да успокоя, че аз абсолютно нищо не усещах, никакви признаци преди теста и някакси не можах да повярвам, че беше положителен! Не се вслушвайте в тялото си, само може да ви подведе, просто си втълпете, че ще гушкате малки бебоци и това е! Късмет на всички! :bori_010:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #319 -: Октомври 16, 2011, 17:07:39 pm »
Здравейте отново, момичета.Да питам и за температурата - днес следобед моята варира между 36.9 и 37.1. Дали е нормално това?При вас има ли някаква промяна в температурата? Иначе не чувствам нищо друго освен леко главоболие, което се засилва от време на време.