0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #280 -: Октомври 13, 2011, 23:19:46 pm »
Ей ,ей ,Алана я не се сдухвай така.Едно зацапване може даже да е едно от най хубавите.Нали нямаш силно кървене ?Ще свпре ,спокойно.Почивай си много ,ако ходиш на работа и имаш възможност си остани в къщи,за твое успокоение.На мен ми прицапа на 11 ден от ттрансфера ,имаш доста силни ПМС болки ,плаках и отписах като теб нещата...виж обаче живота си има друга страна.Я се стегни и не позволявай на черните мисли да те завладеят.Бременна си докато не видиш резултат от теста,ясно :bighug:
Милетка,Петя,Папа,вие как сте?Как се чувствате?
Мече,аз имам ПМС още след пункцията,след трансфера продължиха,та и до днес.
Марион,пожелавам ти 3 ембриончета,а след трансфера и 3 бебенца.
Съни,честито ви сърчице.Ти в коя седмица си?
Драгица,утре ще стискам много силно палци,и с нетърпение ще те чакам да пишеш.

Аз другата седмица съм на преглед,вчера бях в клиниката за продължение на болничния ми.Взеха ми кръв и урина,ей страшни кръвопийци  :D,кръвчица не ми остана вече.Тъй като все съм в чуденка в коя седмица съм ,той док ще ми каже де ,ама сега искам да съм наясно..Правилно ли ми смята лентичката.Въвела съм дата на последната менструация,но някой казват че при инвитрото се смятат по различно ,Вчера питах една сестра в клиниката и тя ми каза че за гестационните седмици се смята първи ден деня на трансфера 8O.и аз сега не знам в коя седмица съм всъщност :D.

Рози, ето ти един линк ....
http://www.ivf.ca/duedate.php
пишеш деня на пункцията и ще се покаже точно в коя седмица си.
леко бременеене  :wink:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #281 -: Октомври 14, 2011, 01:39:43 am »
Rouzi-anna,ето още един калкулатор,има възможност да се въведе или  ден  на цикъл,който в случая на нас не ни трябва или деня на оплождането-тоест пункцията.
http://www.justmommies.com/duedate.shtml
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #282 -: Октомври 14, 2011, 10:32:53 am »
Момичета, според вас колко време след положителния тест трябва да отида на преглед? Пункцията ми беше на 25 септември,
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #283 -: Октомври 14, 2011, 12:48:29 pm »
След 4-5 дни със сигурност ще се види точица, може и малко по-рано на добър УЗД, успех :)
По слънчевата страна на улицата
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #284 -: Октомври 14, 2011, 13:51:51 pm »
С вагинален екограф можеш да засечеш сърдечна дейност около 6-7 г.с.


Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #285 -: Октомври 14, 2011, 14:34:05 pm »
при мен в 6г.с. се видяха плодните сакове, а в 7г.с. се чуха тоновете.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #286 -: Октомври 14, 2011, 14:43:27 pm »
Мацки, преди малко се връщам от прегледа при д-р Персенска;-) за малко щях да падна. Бебетата са две. Имат пулсации ( това сърдечна дейност май трябва да означава). В две сакчета са. Видях ги на екрана.Дадоха ми снимка.Много яка новина и така някак неочаквана  :bori_007: :bori_004:
Супер се зарадвах. Питах кое е в графа- забранено. каза може по 1 кафенце, по малко кока-кола, по малко шоколад,абе от всичко,но да гледам много въглехидрати да не ям ,че да не дебелея кат слон някой:-))))
Това е от мен момичетаааа.На всички ви желая голям късмет. Тази тема е много положителна.
Другата събота съм пак на преглед
Целувки
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #287 -: Октомври 14, 2011, 15:07:27 pm »
Боби!!!! Честито!!! Честита двойна радост, много целувки и прегръдки!!!
<a
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #288 -: Октомври 14, 2011, 16:00:34 pm »
Боже,каква прекрасна новина,чак се просълзих от умиление....Драгица ,честити ти две бебенца.Лека да е до края .
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #289 -: Октомври 14, 2011, 16:34:06 pm »
Драгица,честита ти двойна радост!Лека и безпроблемна бременност!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #290 -: Октомври 14, 2011, 16:53:07 pm »
Благодаря момичета, и за мен беше голяма изненада. Да ви се връщат на всички пожеланията;-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #291 -: Октомври 14, 2011, 17:18:01 pm »
Боби, честита ти двойна радост :babyflips: :babyflips:. Истински ме зарадва, много те прегръщам! :bighug:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #292 -: Октомври 14, 2011, 18:33:02 pm »
и от мен едно голямо честито ,лека бременност   :bori_015: :bori_005:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #293 -: Октомври 14, 2011, 18:53:03 pm »
Честито,Драгица!Страхотна новина! :bori_007: :bori_004:
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #294 -: Октомври 14, 2011, 20:30:05 pm »
Честито Dragica. Много много хубава новина.  :bighug:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #295 -: Октомври 14, 2011, 20:32:18 pm »
Мацки, преди малко се връщам от прегледа при д-р Персенска;-) за малко щях да падна. Бебетата са две. Имат пулсации ( това сърдечна дейност май трябва да означава). В две сакчета са. Видях ги на екрана.Дадоха ми снимка.Много яка новина и така някак неочаквана  :bori_007: :bori_004:
Супер се зарадвах. Питах кое е в графа- забранено. каза може по 1 кафенце, по малко кока-кола, по малко шоколад,абе от всичко,но да гледам много въглехидрати да не ям ,че да не дебелея кат слон някой:-))))
Това е от мен момичетаааа.На всички ви желая голям късмет. Тази тема е много положителна.
Другата събота съм пак на преглед
Целувки
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Едно огромно честитоооооооооооо за двойната радост

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #296 -: Октомври 14, 2011, 23:24:14 pm »
Хубави новини гледам в темата. Дано има още такива :).
Благодаря ви за съветите за водата, започнах да пия час по- рано и пак беше много рано, та благославях тоз който е измислил катетъра ....

Аз си чакам теста на 24-ти. Бях твърдо убедена, че няма да търся признаци, но не се получава точно така  8).

Стискам палци на всички!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #297 -: Октомври 15, 2011, 09:20:09 am »
Милетка,Петя,Папа,вие как сте?Как се чувствате?

Благодаря, че попита. Чувствам се добре, като изключа ранното събуждане в 5-5,30 часа всяка сутрин и безпокойството, което ме е обзело. Мисля в понеделник на пусна един кръвен тест /2 дни по-рано защото ми се пада да го правя в сряда на 19.10/. В къщи имам пиклив, но не смея да го използвам, че понякога дават лъжливи резултати.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #298 -: Октомври 15, 2011, 09:48:42 am »
Мацки, преди малко се връщам от прегледа при д-р Персенска;-) за малко щях да падна. Бебетата са две. Имат пулсации ( това сърдечна дейност май трябва да означава). В две сакчета са. Видях ги на екрана.Дадоха ми снимка.Много яка новина и така някак неочаквана  :bori_007: :bori_004:
Супер се зарадвах. Питах кое е в графа- забранено. каза може по 1 кафенце, по малко кока-кола, по малко шоколад,абе от всичко,но да гледам много въглехидрати да не ям ,че да не дебелея кат слон някой:-))))
Това е от мен момичетаааа.На всички ви желая голям късмет. Тази тема е много положителна.
Другата събота съм пак на преглед
Целувки

Едно голямо ЧЕСТИТО от мен за двойната радост.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!!

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #299 -: Октомври 15, 2011, 13:14:52 pm »
Милетка, Алана, Папа,  :bighug:хайде още малко остана. Другата седмица ще научим резултатите - само положителни тестчета, да напълним темата с хубави новини. Стискам палци за всички нас  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17