0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #160 -: Октомври 01, 2011, 08:13:33 am »
Dragica тихичко честито! Много хубав резултат! Стискам палци да се удвои и утрои  :crossfingers:

..... Момичета изследванията за ХИВ,СПИН,ВАСЕРМАН и т.н колко месеца имат давност?

В Малинов признават тези правени до преди 3 месеца. Не знам как е в другите клиники.
« Последна редакция: Октомври 01, 2011, 08:20:41 am от papa2011 »
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #161 -: Октомври 01, 2011, 09:09:10 am »
Здравейте, момичета! Аз мисля, че моя опит върви към провал. От 2 дни ме боли корема, кръста, сякаш всеки момент ще ми дойде. Онази вечер сънувах ужасен сън. Много ме е страх и колкото и да се опитвам да мисля позитивно не мога! Днес ми е 9-ти ден от трансфера- рано ми е май за тест, а и дори не знам дали искам да си пускам такъв. Струва ми се,че всичко отива по дяволите :( :( :(
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #162 -: Октомври 01, 2011, 09:31:39 am »
Драгицааааааааа :bighug:,тихичко честито.Всичко ще е наред.
Аз след 4 дни съм на преглед,и така се страхувам,дано всичко  е наред.Освен сакче ,сърце е рано да се чуе нали?20 ден от трансфера ще ми е???
Ей Гостенка ,я не се давай на такива мисли.Бременна си до доказване на противното,повтаряй си го,не губи вяра.И моите симптоми бяха същите ,имах усещането че всеки миг ще ми дойде,през 2 мин тичах до тоалетната да проверявам .прегледай постовете ми по назад и ще видиш как бях уплашена,бях обрекла всичко .ПМС нали знаеш че може да означават и бременнсост.Утре ти е 10 ден можеш да опиташ с кръвен тест.
anajens ,горе главата ,рано е за каквото и да е .Не губи надежда.
Усещам как тук ще има бум от положителни тестчета.Стискам палци .
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #163 -: Октомври 01, 2011, 09:35:22 am »
Много ме е страх и колкото и да се опитвам да мисля позитивно не мога!  :( :( :(
gostenka73след като не можеш да мислиш позитивно,се опитай и да не мислиш негативно :wink:Ако питаш мен изобщо не му мисли и  най добре си изчакай деня за теста. Нямаш нужда сама да се вкарваш в разни сценарий при положение че все още нищо не се знае.
Стискам палци и те мисля,че след тебе съм и аз  :lol:
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #164 -: Октомври 01, 2011, 09:52:46 am »
Mikona, rouzi-anna   :bighug: :bighug:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #165 -: Октомври 01, 2011, 10:43:52 am »
Здравейте мили момичета, честито Драгица!Гостенка ние с теб сме в един и същи етап ПМС, аз вчера точно това през цялото време имах чувството, че ще ми дойде всеки момент, точно кръст и корем и ужасно чувство, че всичко свършва, днес съм малко по добре, събрах парченцата кураж и ще гледам напред, ще чакам, днес ми е 8 ми ден!
Благодаря ви много момичетата за подкрепата, незнаете само колко много означава това като видиш, че някой се чувства като теб, намираш сили да продължиш да се бориш за мечтата си! :bighug:
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #166 -: Октомври 01, 2011, 11:46:47 am »
Не се страхувайте от предменструалните болки и при мен ги имаше  :D
И аз понякога изпадах в паника, особенно в дните, когато не чувствах гърдите си напрегнати-казвах си, ето, това беше.
Да, ама не  :lol: в крайна сметка тестовете бяха положителни  :wink:
Казвам тестове, защото и аз , като всички от притеснение направих 2 кръвни и 2 уринарни.Сега отново се притеснявам , защото още не съм видяла, колко плодни сакчета има.Но, съм го отложила чак за след 10 дни, за да не ми кажат отново след прегледа, че още е много рано  :lol:
Така че, нека се занимаваме с приятни неща, да се срещаме с приятни хора и да не мислим само и единственно за бременноста си !!!
Хубав ден от мен, отивам да видя Бургаския плаж аз :goodluck: :bighug:

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #167 -: Октомври 01, 2011, 13:17:03 pm »
Честито Драгица!Дано тази тема е много,много късметлийска и много,много полужителна пълна с тройни ЧХГ-ета като твоето!На чакащите тестчета много стистнати палчета,на чакащите преглед също и за всички много положитилни емоций,много радост и любов по пътят ни да станем майки!Оф ,разчуствах се...........
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #168 -: Октомври 01, 2011, 16:31:35 pm »
Момичета, аз днес не издържах и си пуснах кръвен. И сега нещата са още по-зле. Отидох в лабораторията притеснена, със свито сърце. Лаборантката 15 мин се опитваше да намери вена- горе на ръката не успя, после към китката-  заби ми иглата почти в кокала- пак нищо. Накрая ми взе кръв от пръстчето. От пръст може ли? Не знаех. Резултата си го видях он лайн преди малко- плачевен. 1,37 (референтни стойности при небременни- 0-1) Трансфера ми беше на втори ден (22.09), днес е 9-ти. Дали има поне малък лъч надежда? Дали това, че е от пръст взета кръвта има значение? На док не съм се обаждала, защото той излишно ми каза никакви тестове преди 6.10, дори и на 7-ми било добре, защото трансфера бил на втория ден. Но ако имаше нещо нямаше ли поне малко ЧХГ да е по-високо??
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #169 -: Октомври 01, 2011, 16:59:20 pm »
Гостенка според мен е рано, на мен ми казаха тест на 15-ти ден при трансфер на трети ден.Изчакай и след няколко дни си направи тест пак.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #170 -: Октомври 01, 2011, 19:29:40 pm »
Гостенка, това с ранните тестове и аз го свършвам, предпочитам да знам по-рано изхода. На теб още ти е рано, едва 11-ти ден от оплждането си, след излюпване на ембриона имплантацията продължава 5-7 дни. Повтори пак теста след няколко дни.




Снежи късмет и на теб  yahoo_17
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #171 -: Октомври 01, 2011, 20:00:12 pm »
Драгица, Честито мила!
Знаеш че много те прегръщам :bighug: и бях сигурна в успеха ти!
Днес на пункция извадихме 10 Я. Очаквам обаждането утре на ембриолозите!
Стискам палци на всички :goodluck:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #172 -: Октомври 01, 2011, 21:25:50 pm »
Драгица, Честито мила!
Знаеш че много те прегръщам :bighug: и бях сигурна в успеха ти!
Днес на пункция извадихме 10 Я. Очаквам обаждането утре на ембриолозите!
Стискам палци на всички :goodluck:

Ехаа, Драгица, честито мила! Така ме зарадва  :D Лека и безпроблемна до края!

Милетче, стискам палци за поне същото ЧХГ, като на Драгица  :D

Прегръщам ви и двете от сърце
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #173 -: Октомври 02, 2011, 08:02:57 am »
Благодаря ви момичета:-) Милетка, много късмет ти желая да знаеш.....не спирам да стискам палци. И аз те прегръщам.
Анмар благодаря ти за милите думи:-)))
И теб те прегръщам  :bighug:
Дано има все повече положителни тестчета в темичката. Желая го от сърце
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #174 -: Октомври 02, 2011, 10:10:15 am »
Здравейте, момичета! Записвам се в темичката, тъй като следващия месец живот и здраве ми предстои Икси. Сега правим подготвителните изследвания, а междувременно док ми предписа Марвелон. Темичката е изпълнена с хубави новини, което ми вдъхва кураж . На успелите момичета - честито, а на останалите - стиснати палци!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #175 -: Октомври 02, 2011, 11:08:12 am »
Dragica едно голямо тихичко честито и от мен.Лека и спокойна бременност и едно или две здрави бебета :babyflips: :babyflips: на финала :bighug: :bighug: :bighug:
На всички други момичета пожелавам вяра и успех в опита и ще се получи

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #176 -: Октомври 02, 2011, 18:38:05 pm »
Драгица, честито.
Дано всички да можем да се похвалим.
Аз утре съм на пункция. Стискайте ми палци.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #177 -: Октомври 02, 2011, 19:34:42 pm »
Драгица, честито.
Дано всички да можем да се похвалим.
Аз утре съм на пункция. Стискайте ми палци.
ЩЕ СТИСКАМЕ здрво :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:ПОСЛЕ ДА СЕ ОТЧЕТЕШ КОЛКО  :egg:СИ СНЕСЛА :balk_103:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #178 -: Октомври 03, 2011, 15:03:57 pm »
Момичета, преди малко се върнах от клиниката. Имам 8 качествени яйцеклетки. Ембриоложката каза, че това е много добър резултат. Чакам обаждането утре, да видим колко са се оплодили. Егоистка съм, но искам всички да се оплодят и да се делят правилно. Стискайте ми палчета.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #179 -: Октомври 03, 2011, 15:12:40 pm »
Като гледам как се развиват нещата, очаквам още положителни тестове :)
Все пак е годината на заека - нека е плодородна за всички! ;)