0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #140 -: Септември 30, 2011, 10:39:02 am »
Добро утро, момичета - прекрасен и вълнуващ ден днес, изпълнен с много положителни емоции  :bighug:

anichka.bs, аз съм още в 4-та седмица, миличка :)

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #141 -: Септември 30, 2011, 10:52:41 am »
Здравейте момичета!Честито на успялите Мами и много стиснати палчета за чакащите!Аз на 6.10 съм на блокаж,нямам търпение вече,то ме отлагаха ,то ми отменяха часове то беше първо на къс портокол айде сега пък на дълаг нооооооооооооооооо явно така е било писано.Момичета изследванията за ХИВ,СПИН,ВАСЕРМАН и т.н колко месеца имат давност?
Няма начин да няма начин!
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #142 -: Септември 30, 2011, 11:00:18 am »
MIROZLATKA, успех, миличка  :bighug:С нетърпение ще чакаме хубавите новини :)
Мисля, че имат 6 месеца, но може и да беше година, не съм сигурна  :(

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #143 -: Септември 30, 2011, 12:42:50 pm »
Бяха за 6 месеца, но мисля че вече важат за три месеца изследванията за Спин и т.н. Поне на мен така ми казаха.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #144 -: Септември 30, 2011, 14:30:29 pm »
Когато ги правих средата на юли ми казаха, че важат 6 месеца.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #145 -: Септември 30, 2011, 14:54:13 pm »
Благодаря ви мили ми момичета!Дано важът за 6 месеца че мойте са от началото на юни.Ама и аз съм една овца все бързам. :)Аз и друго да питам :oops: след блокажа след колко дена ще почне същинската стимулация?Че шефчетата вече ще ме набият и изгонят,само им казвам от "утре няма да идвам" после "а не,не от другият месец" и вече ще има osi_2.
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #146 -: Септември 30, 2011, 14:55:48 pm »
Здравейте! Надявах се да не стигаме до инвитро, нооо случи се. Другата седмица имам среща с гинеколога си и ще ме изпрати в клиниката да започваме подготовката. Много се притеснявам, дано всичко да е наред и най-вече да има положителни резултати.
:)
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #147 -: Септември 30, 2011, 14:59:29 pm »
Здравейте момичета!Честито на успялите Мами и много стиснати палчета за чакащите!Аз на 6.10 съм на блокаж,нямам търпение вече,то ме отлагаха ,то ми отменяха часове то беше първо на къс портокол айде сега пък на дълаг нооооооооооооооооо явно така е било писано.Момичета изследванията за ХИВ,СПИН,ВАСЕРМАН и т.н колко месеца имат давност?
В клиника малинов тези изледвания ги искат с най - късно три месеца назад дата!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #148 -: Септември 30, 2011, 15:33:39 pm »
Аз и друго да питам :oops: след блокажа след колко дена ще почне същинската стимулация?Че шефчетата вече ще ме набият и изгонят,само им казвам от "утре няма да идвам" после "а не,не от другият месец" и вече ще има osi_2.

След блокажа ще ти дадат дата за първи преглед след две седмици, през това време трябва да ти дойде цикъл, от блокажа може да ти закъснее - това не бива да те притеснява, обаждаш се и питаш какво следва, може  при такъв случай да преместят часа напред до идването на МЦ
След първия преглед т.е. след блокаж, следващия е на 5-ти ден, после през два дни докрая.
« Последна редакция: Септември 30, 2011, 15:36:06 pm от Тара »
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #149 -: Септември 30, 2011, 15:38:51 pm »
... :)Аз и друго да питам :oops: след блокажа след колко дена ще почне същинската стимулация?...
Здравей,мила!Незнам в коя клиника си,но в Олимед блокажа е на 21-ви ден от цикъла и на втори ден от слдващия цикъл започва стимулацията.Пожелавам ти успех!!!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #150 -: Септември 30, 2011, 15:59:49 pm »
doddo,Тара,anajens и всички останали сладурки благодаря за отговорите!Значи шефчетата ще ме потърпят още малко :wink: Аз съм в клиника Малинов значи ще трябва да се ръсна едни 72 лв за нови изследвания :( ама нищо, здраве да е :)
Няма начин да няма начин!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #151 -: Септември 30, 2011, 16:44:52 pm »
Да толкова струват в клиниката, ако искаш можеш да пробваш, в РИОКОЗ от града където си да ги нпарвиш безплатно,но им кажи за какво са ти понякога има кампнии и не взимат пари!

Аз днес така се чувствам отчаяна, днес ми е 7 ден след транфер и до снощи като, че ли всичко беше наред и усещах ембриончетата и си давах кураж и сила като, че имах и някакви сипмпотми, спеше ми се, огладнявах често и ме наболяваха гърдите лекичко, днес като, че ли всичко изчезна и се чувствам някак си празна все едно всичко е преключило ....толкова много вложих и сега ако нищо пак не стане незнам как ще излезна от този стрес!Снощи почти неможах да мигна! :?Ужасно се тревожа, че пак нищо няма да стане това ми е втори опит! :(
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #152 -: Септември 30, 2011, 17:13:52 pm »
Аааааа anajens никъкви лоши мисли.Позитивното мислене е много важно,веднага спри да мислиш за неуспех защото ти си бременна до доказване на противното!Не ,че имам голям опит но имам 2 опита на ЕЦ първият път не ме болеше нищо ,ходех си на работа абе нищо не усещах,2 път болки,пишкане ,глад ,цици и пак нищо.Така,че мила чакай си кротко,спокойно кръвния и не си пълни главицата с черни мисли osi_6.Това,че нищо не усещаш не означава,че не си бременна!Чакам трицифренно ЧХГ!
Няма начин да няма начин!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #153 -: Септември 30, 2011, 17:21:03 pm »
Аааааа anajens никъкви лоши мисли.Позитивното мислене е много важно,веднага спри да мислиш за неуспех защото ти си бременна до доказване на противното!Не ,че имам голям опит но имам 2 опита на ЕЦ първият път не ме болеше нищо ,ходех си на работа абе нищо не усещах,2 път болки,пишкане ,глад ,цици и пак нищо.Така,че мила чакай си кротко,спокойно кръвния и не си пълни главицата с черни мисли osi_6.Това,че нищо не усещаш не означава,че не си бременна!Чакам трицифренно ЧХГ!

Благодаря ти, оиптвам се, дано да е всичко наред ще чакам така или иначе ще чакам, дано пък да е на добре ! :bighug:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #154 -: Септември 30, 2011, 17:41:55 pm »
Така те искам! :bighug:
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #155 -: Септември 30, 2011, 18:10:44 pm »


Аз днес така се чувствам отчаяна, днес ми е 7 ден след транфер и до снощи като, че ли всичко беше наред и усещах ембриончетата и си давах кураж и сила като, че имах и някакви сипмпотми, спеше ми се, огладнявах често и ме наболяваха гърдите лекичко, днес като, че ли всичко изчезна и се чувствам някак си празна все едно всичко е преключило ....толкова много вложих и сега ако нищо пак не стане незнам как ще излезна от този стрес!Снощи почти неможах да мигна! :?Ужасно се тревожа, че пак нищо няма да стане това ми е втори опит! :(
Така,така да видим на кой ще се караме :lol:-Хей,какви са тези мисли ?Тук не се допускат такива негативности, а и нали знаеш че тази темичка е на успелите :lol:
Anajens ,и на мен ми е 7 ми ден след трансфера,и аз чувствам всеки ден различни неща,но изобщо не им обръщам внимание и не мисля кое за какво може да е знак.Знам каква е болката от неуспеха-3ти опит ми е,и аз не искам да мисля какво ще се случи ако не успея,затова сега се наслаждавам на свободното си време и когато дойде деня на истината тогава ще раберем дали ще се радваме или тъгуваме.Затова сега горе главата и ведро настроение :lol:
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #156 -: Септември 30, 2011, 22:56:20 pm »
Момичета, днес се престраших и направих кръвен тест в малинов. На 13 ден ЧХГ 276. Сега след 2 дни мисля още един да пусна, да видя дали се удвоява, иначе след 14 дни съм на преглед;-)
Как ви се струва резултата?
Успех на всички вииииииии  :bighug:
П.С. Милеткаааа, много стиснати палци имаш за утре  :goodluck: :bighug:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #157 -: Септември 30, 2011, 23:10:37 pm »
Момичета, днес се престраших и направих кръвен тест в малинов. На 13 ден ЧХГ 276.
Честито,Dragica!Резултата е страхотен!!!
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #158 -: Октомври 01, 2011, 00:17:19 am »
Да толкова струват в клиниката, ако искаш можеш да пробваш, в РИОКОЗ от града където си да ги нпарвиш безплатно,но им кажи за какво са ти понякога има кампнии и не взимат пари!

Аз днес така се чувствам отчаяна, днес ми е 7 ден след транфер и до снощи като, че ли всичко беше наред и усещах ембриончетата и си давах кураж и сила като, че имах и някакви сипмпотми, спеше ми се, огладнявах често и ме наболяваха гърдите лекичко, днес като, че ли всичко изчезна и се чувствам някак си празна все едно всичко е преключило ....толкова много вложих и сега ако нищо пак не стане незнам как ще излезна от този стрес!Снощи почти неможах да мигна! :?Ужасно се тревожа, че пак нищо няма да стане това ми е втори опит! :(
Твърде рано е за симптоми и заключения. Не обричай опита. Зная, че е много трудно, но се опитай да се разведриш, да се занимаваш с неща, които харесваш и за които в ежедневието нямаш време. Така времето ще мине по-бързо и няма да мислиш непрекъснато и да търсиш признаци. Желая ти много, много късмет и един хубав положителен тест.
Успех
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #159 -: Октомври 01, 2011, 01:00:05 am »
Момичета, днес се престраших и направих кръвен тест в малинов. На 13 ден ЧХГ 276. Сега след 2 дни мисля още един да пусна, да видя дали се удвоява, иначе след 14 дни съм на преглед;-)

Чудесна новина! Ще чакаме после новини как е минал прегледа. Почивай си сега :) Много се радвам за теб :)