0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #840 -: Ноември 27, 2011, 12:37:09 pm »
Тук при нас в Холандия само това дават  без рецепта няма нош па може ли да ми напишете какво съдържа нош па може да е с друго име ще попитам и аз знам че е по добре тъй като е за гладката мускулатура

http://www.medicine.bg/public/listovka/31191d.pdf
http://www.medicine.bg/public/listovka/10261s.pdf
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 12:43:02 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноемвр
« Отговор #841 -: Ноември 27, 2011, 12:59:19 pm »
Теди 81 не се притеснявай миличка все пак организма се настройва към бременноста повече лежане  и мисли позитивно бебчо се намества по добре за да му е удобно следващите 9 месеца
Току що ми се обади мъжът ми нош-па тук е само с рецепта така че ми остава да си пия парацетамола
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 13:14:53 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #842 -: Ноември 27, 2011, 17:20:53 pm »
Момичета да ви кажа снощи така ме успокоихте,че въобще не го мисля този пиклив тест.На 30.11 отивам на кръвен и това е :).Теди 81 как си?Дано всичко е наред и както Стоянова казва бебчо да се намества.Стоянова щом при вас лекарите не ви изписват но-шпа сигурно според тях не е нужно ,знае ли човек :).Аманда ти как си,някъкви усещания? sisters forever ти как я караш,как си? rouzi-anna много ни е приятно ,че ни следиш изкъсо и ни подкрепяш :)Елиза чакаме да ни пишеш как мина трансфера
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #843 -: Ноември 27, 2011, 17:30:31 pm »
Мирозлатка,само така те искам мила-вярваща и спокойна!В понеделник обаче задължително пусни кръвен,ще отчете със сигурност!
Аз днес съм добре,ама не знам нощта как ще е,дано наистина това си е част от процеса на наместване и не е знак за нещо лошо.Няма да те лъжа много се страхувам ,дали всичко ще е наред,след няколко дни ще разбереш за какво ти говоря:))
Стоянова,много лошо така без Но шапа,ако не беше то снощи не знам какво щях да правя,няма ли кой да ти прати от БГ,аз с първата бременност постоянно го пиех защото имах контракции още от 5 месец.
Елиза,защо не пишеш мисля те!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #844 -: Ноември 27, 2011, 17:39:32 pm »
стискам ви палци момичета, много скоро да се запишете в другата тема :)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #845 -: Ноември 27, 2011, 17:44:01 pm »
Парацетамола засега ми помага даже го намалих по едно хапче на 4 часа като усетя че контракциите са с болки и веднага го взимам гледам да лежа че и без това ми е прималяло и бързо се изморявам но това е от утрогестана че започна веднага след пункцията
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #846 -: Ноември 27, 2011, 17:47:18 pm »
Стоянова ти Утрогестана вагинално ли го слагаш или го пиеш,аз на обяд го пия,защото когато съм на работа няма как да лежа,та като го пия ми става страшно зле замяна съм поне час.А естрофем изписан ли ти е?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #847 -: Ноември 27, 2011, 18:22:36 pm »
Аз за болките съм пила но шпа или папаверин, утрогестана 2х3 вагинално до края на 3-тия месец и сега поради други проблеми отново съм на утрогестан 2х2. Естрофем пих до 8г.с., когато чухме сърдечна дейност.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #848 -: Ноември 27, 2011, 18:26:44 pm »
Стоянова ти Утрогестана вагинално ли го слагаш или го пиеш,аз на обяд го пия,защото когато съм на работа няма как да лежа,та като го пия ми става страшно зле замяна съм поне час.А естрофем изписан ли ти е?
Утрогестана го слагам вагинално 3*2 аз от пункцията си стоя в къщи и не ми пречи пия фолиева киселина омега 3 и парацетамола
Красиfile:///
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #849 -: Ноември 27, 2011, 19:54:15 pm »
Mirozlatka,аз днес съм добре,не ме е боляло нищо,сигурно се дължи на това ,че съпруга ми си е вкъщи и е разсейвам с него,а от утре не знам,като оставам сама почват лудите мисли и така...
Момичета вие ходите ли на работа ,че на мен ми дадоха болничен за 20 дни,пък и с този куп хапчета по 3 пъти на ден и  инжекции по 1 как ще се справям на работата отделно от тях съм малко замаяна, доспива ми се и така .Ще си седя в къщи до теста :)

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #850 -: Ноември 27, 2011, 20:02:16 pm »
Аманда на мен ми дадоха 30 дена болничен но и по врема на стимулацията не ходех на работа и вече изперквам.Днес бях на погача на една принцеска та се поразсеях.Е  всички разговори бяха за бебета ,кърмене,раждане но този път не си тръгнах нещастна,напротив добре ми се отрази.Сега ще гледам да си запълня дните до 30.11 за да минат бързо и да видим какви съм ги свършила :)
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #851 -: Ноември 28, 2011, 08:15:11 am »
эдравейте дами.Да се отчета и аэ,вчера мина трансфера.Върнаха ми и тричките.Покаэаха ми ги на снимка и каэаха че са доста добри.От вчера съм в леглото доки каэа че трябва доста да лежа.Пия естрофем,утрогестан,дуфастон,сиофор,витамини,инофолик.Преэ ден ми бият фраксипарин,а преэ три дни прегнил от 1500.Тест на 12.12.Това е новото при мен.Стискам ви палци и дано всички тестчета са положителни.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #852 -: Ноември 28, 2011, 10:03:06 am »
Елиза,стискам силно палци  на 12 да ни зарадваш с :bfp:.Сега си почивай,гледай си филмчета и си чети любими книжки,сега ти е времето да се поглезиш:)
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #853 -: Ноември 28, 2011, 10:19:39 am »
И аз спрях да ходя няколко дни преди пункцията,защото трябваше да стоя в София и всеки ден да съм на преглед и сега още 25 дни почивка,но щом е за добро.Направо не знам как се чувстваш остават ти само два дни до теста,сигурно много се вълнуваш?Искрено ти пожелавам да повлечеш крак с много положителен тест :)
elizza ,пожелавам ти успех

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #854 -: Ноември 28, 2011, 12:27:50 pm »
Късмет Елиза много почивка и резултата ще дойде
Красиfile:///
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #855 -: Ноември 28, 2011, 13:53:43 pm »
Късмет Елиза стискам ти палци. amanda вълнувам се да,искам вече да знам какъв е резултата,но иначе съм спокойна за сега де :).Вие как сте момичета?Silvianik днес трябва да е пуснала тестчето дано пише и ни се похвали :crossfingers:.
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #856 -: Ноември 28, 2011, 14:41:33 pm »
k.s.stoyanova, може да потърсиш Папаверин мвесто Но-щпа. И той върши същата работа и се пие по същата схема.
Имам вече две ангелчета на небето

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #857 -: Ноември 28, 2011, 15:01:51 pm »
и аз сега пия папаверин, още повече, че ми излиза 2 пъти по-евтин като цена от но шпа.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #858 -: Ноември 28, 2011, 15:51:21 pm »
k.s.stoyanova, може да потърсиш Папаверин мвесто Но-щпа. И той върши същата работа и се пие по същата схема.
Тъкмо го проверих и той е с рецепта тъй като във второто тримесечие тук го смятат зя вреден не се изписва при бремни както и нош па Казах на докторката че в първата си бременост съм ги пила и помагат повече от парасетамол Това било в БГ не тук и ме отряза
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #859 -: Ноември 28, 2011, 18:37:21 pm »
Силви,чакаме те с добри новини.
Мирозлатка,много оптмистично звучиш,харесвам положителните ти постове.Малко остана ,и аз вярвам че ще ни зарадваш с коледно чудо.
Елиза,Аманда,Теди,Стоянова и вашите тестчета наближават,още малко бъдете търпеливи,чудото наистина е близко.Пожелавам ви го от сърце.