0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #620 -: Ноември 13, 2011, 16:05:24 pm »
MIROZLATKA не се притеснявай чела съм,че ембриони на5ден от деленето се имплантират по-лесно.Мисля,че имаше и момичета в този форум който също като при теб, са им ги върнали на 5 ден.Ако не се лъжа anichka bs e една от тях и вече е бременна.
Успех ти желая миличка в утрешния ден и без излишно притеснение,трябва да бъдеш много спокойна.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #621 -: Ноември 13, 2011, 17:49:31 pm »
Здравей те,да се запиша и аз.Стимулацията ми започна на 08.11 трети ден от МЦ, с пет фостимона.Вчера бях на преглед само три фоликула два по 14мм един 17мм Е2-341 LH-3.1 Prog-1.03 от вчера вечерта и цитротаид замениха фостимона с меногон по четири.Много ми е притеснено,това ми е четвърти опит и се представям най-зле.Утре пак преглед и хормони.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #622 -: Ноември 13, 2011, 18:20:38 pm »
MIROZLATKA, моят трансфер също беше на 5 ден на 2 бластоциста. Мен ме извикаха на лепило на втория ден от пункцията и аз вече нагласена за трансфер на следващия ден и като се обадиха ембриолозите и като казаха днес няма да има трансфер, направо ми причерня. Дръпнах му един хубав рев, отидох на руската църква, пих кафе с Дидон и Мецани и се заредих с положителна енергия. После си отидох спокойна на трансфера и резултата е в подписа ми. Пожелавам ти най- малко една като моята шушулка. Не се притеснявай, всичко е за добро! :goodluck: :bighug:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #623 -: Ноември 13, 2011, 19:04:18 pm »
miletka77 , geri03_73 благодаря ви успокоихте ме :bighug:Ама и аз съм една все си намирам за нещо да се тормозя.Днес ми от тези дни дето всичко ми се вижда безнадеждно,но вече съм добре и отново всичко е розово :lol.Остава само и мъжо да си намери работа(точно като започнах стимулация го отстраниха от работа).jojooo не се трвожи точно в тези три фуликулчета може да е твоето чудо, а и нали знаеш щом си в тази темичка значи на 100% ще успееш :wink:
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #624 -: Ноември 13, 2011, 19:25:34 pm »
Мирозлатка,не се притеснявай ,на 3 или 5 ден трансфер,докторите си знаят ,.Твоите мъници са борбени и ще оцелеят .Ето две линкчета да прочетеш нещичко.
http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=26&id=558&option=com_content&task=view
http://www.mama.no-meat.org/link_infertility/trnsf_ivf/
jojooo,точно пък в тези 3 фоликула може би се крие твоята мечта.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #625 -: Ноември 13, 2011, 19:43:23 pm »
 rouzi-anna Благодаря за линкчетата!Всъщност и да плача и да се тормозя няма нищо да променя.Все пак щом док. и ембриолозите са преценили че дребосъците ще оцелеят значи ще оцелеят :).Все от 9 ще оцелее някой и този някой смятам да си го взема,да си го нося 9 месеца,да го родя и да се грижа за него до края на живота си!Всичко това пожелавам и на всички вас!
Няма начин да няма начин!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #626 -: Ноември 13, 2011, 20:22:53 pm »
rouzi-anna Благодаря за линкчетата!Всъщност и да плача и да се тормозя няма нищо да променя.Все пак щом док. и ембриолозите са преценили че дребосъците ще оцелеят значи ще оцелеят :).Все от 9 ще оцелее някой и този някой смятам да си го взема,да си го нося 9 месеца,да го родя и да се грижа за него до края на живота си!Всичко това пожелавам и на всички вас!
:goodluck: :good_post:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #627 -: Ноември 13, 2011, 20:26:32 pm »
MIROZLATKA, много късмет ти желая. Ще стискам палци за теб. Споко, при мен извадиха всичко на всичко 4 Я, които се деляха добре. 2 ми върнаха и 2 замразихме.Ембриолозите най-добре си знаят, не се натоварвай.

Поздрави и спокойствие само
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #628 -: Ноември 13, 2011, 21:07:34 pm »
Jojoo малко фоликули но ще са най качествените стискам палци
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #629 -: Ноември 13, 2011, 21:39:32 pm »
След Лукрин на 29.10. днес съм вече втори ден в стимулация с Пурегон 400 единици и Неупоген през ден. Дано този път всичко мине добре и с щастлив финал. На 16 следващ преглед. Късмет на всички и много :bfp1:
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #630 -: Ноември 13, 2011, 21:49:36 pm »
След Лукрин на 29.10. днес съм вече втори ден в стимулация с Пурегон 400 единици и Неупоген през ден. Дано този път всичко мине добре и с щастлив финал. На 16 следващ преглед. Късмет на всички и много :bfp1:
пожелавам ти от сърце това да е вашият щастлив и успешен опит. късмет.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #631 -: Ноември 13, 2011, 22:18:56 pm »
След Лукрин на 29.10. днес съм вече втори ден в стимулация с Пурегон 400 единици и Неупоген през ден. Дано този път всичко мине добре и с щастлив финал. На 16 следващ преглед. Късмет на всички и много :bfp1:
Успех Теди, дано това е твоят опит! :bfp:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #632 -: Ноември 13, 2011, 23:09:05 pm »
Благодаряяяяяяяяяяя ви вие сте страхотни!Теди успех.Стискам палчета за всички ни :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #633 -: Ноември 13, 2011, 23:40:08 pm »
Теди, късмет!!! Силно стискам палците!!! Дано се получи!
И на другите момичета също  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #634 -: Ноември 14, 2011, 08:35:11 am »
Теди,успех ти пожелавам.
Мирозлатка,не се притеснявай,само положителни мисли,разбира се ,че от 9 все ще си прибереш някой,пожелавам ти го от сърце.
Момичета аз днес се преселвам в София до петък,трябва всеки ден да ме гледат и няма да пътувам,всичко върви добре фоликолите растът и пункция ще има в четвъртък,дано да мине добре,че малко и аз се стреснах,но щом вие всички успяхте и аз ще успея ,така че само напред.Когато мога ще влизам да ви следя,пожелавам на всички успех.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #635 -: Ноември 14, 2011, 09:21:19 am »
amanda, бъди спокойна, всичко ще мине добре  :bighug: Вижда му се краят вече. Освен това - нали знаеш - с теб сме  :hug2:
MIROZLATKA, прекрасни са ти резултатите - 9 от 9 си е истинско щастие  :D И аз имах адско главоболие, даже с повръщане от болка, но след трансфера. Явно се дължи на хормоните. Не го мисли много - колкото по-спокойничка си, толкова по-добре за теб и за точиците  osi_9
miraxi, не се тревожи излишно, мила. Явно всичко е въпрос на време  :bighug:
Толкова много момичета са започнали процедура - пожелавам успех на всички  :goodluck:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #636 -: Ноември 14, 2011, 09:34:03 am »
Мирозлатка късмет,не се притеснявай и само положителни мисли.Теди успех и на теб.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #637 -: Ноември 14, 2011, 09:49:10 am »
Благодаря ти Туци,дано с подкрепата ви да стигнем всички до щастливия финал.
Лек ден ти пожелавам.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #638 -: Ноември 14, 2011, 11:05:38 am »
silvianik - успех на пункцията утре, дано извадят много добри яйчица
amanda - чакаме и ти да кажеш когато ти определеят дата
MIROZLATKA - успех на трансфера (обадиха ли се да кажат дали ще е днес или утре?) и гледай да си почиваш и да ти е спокойно :balk_125:
jojooo - не се притеснявай, не е важно да има голямо количество, а да са качествени (ти си го знаеш, де)
Теди - много късмет и на теб ти пожелавам
Incredible какво стана със synarel-a, чу ли се с док? някакви новини?

момичета стискам палци на всички тук за предстоящите процедури и очакване на резултати!
хайде, бебчовци, чакаме ви вече   :bori_002:  :bori_008: 

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #639 -: Ноември 14, 2011, 14:18:50 pm »
Аманда ,стискам палци .Няма от какво да се страхуваш,пункцията минава леко ,тя и трансфера са толкова леки ,ама после чакането е трудничко :D,изнервящо.Ти си почти на финала,така че смело напред.
Мирозлатка,имаш ли обаждане кога ще е трансфера?Ние сме с теб де.
Теди :crossfingers:
jojo,как мина прегледа днес?
Силви ,кога е пункцията?