0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #40 -: Септември 11, 2011, 10:47:01 am »
Лека изненада при мен-дойде ми по-рано.Утре първи преглед по-къс протокол.Кажете ми момичета може ли кафенце да пия сутринта или първо да мине прегледа?

И аз бях пила кафе първия ден на стимулацията (просто не очаквах, че тогава ще започнем), но в клиниката ми казаха, че не е трябвало. Мисля, че защото първият ден правят ПКК, а кафето влияе. Но нека и другите момичета да кажат как е било при тях.

Поздрави и успех.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #41 -: Септември 11, 2011, 10:58:22 am »
Хубаво е да се избягват кафе, кола, шоколад, особено след трансфера. Но може превантивно да се ограничат от по-рано. ПКК може да се направи и в друг ден, тя е необходима за пункцията, може да се съчетае с други изследвания.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #42 -: Септември 11, 2011, 11:44:10 am »
Здравейте,момичета да се запиша и аз в темата.На 30 г съм и на 04.09 беше трансфера ми,първи опит стимулирано ин витро след 2 неуспешни инсеминации(по мъжки фактор сме).Бях по къс протокол с Гонал и Цитроцид,извадиха 11 уж хубави яйцеклетки,но на следващия ден се оказа,че са се оплодили само 2.Трансфера беше на 2-ри ден,беше оцелял само 1 ембрион и то разделен на 2,а не на 4 или 6 ,както се очаква на този ден.Въпреки малкия шанс около 10% решихме да го сложим.Сега е голямото чакане,дата на теста 18.09.Така се надявам на чудо!Аз съм пациентка на доктор Александров,Аг Варна.Успех на всички,започващи и чакащи!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #43 -: Септември 11, 2011, 11:49:47 am »
tan4i4 в моята клиника Малинов беше позволено да пиеш кафе.Дори аз по-време на стимулацийте си пиех по-две кафета през деня.Сестрите казваха,че не е проблем даже и за вземането на кръвта за хормоните който следяха през ден.Дори вечер си пийвах  биричка и понякога една две глътки ракийка от на мъжа ми.Но все пак слушай лекаря си
Пожелавам на всички започнали опитите си само положителни тестчета :bfp:.И най-вече много ама много вяра,че ще стане бебето :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #44 -: Септември 11, 2011, 12:03:05 pm »
Благодаря ви момичета.Утрешното кафе ще прескоча и ще питам.Danielska_81 и аз съм в Малинов,благодаря ви още веднъж.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #45 -: Септември 11, 2011, 13:40:55 pm »
На хормоните, които се следят по време на стимулацията, кафето не оказва влияние. Ако ще правите пълна кръвна картина, тогава трябва да е на гладно.
След трансфера спрях кафето за 9 месеца. Пиех безкофеиново, въпреки че някои хора са ми казвали, че кофеинът се премахва с много силни химикали и било по-добре по едно слабо кафе на ден.

Успех на всички ви! Да видим дали и аз ще се включа преди края на годината!

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #46 -: Септември 11, 2011, 15:56:55 pm »
Успех на всички! Дано процедурите ви са успешни и сбъднат мечтите ви.

Да видим дали и аз ще се включа преди края на годината!

Ако се включиш, късмет! :D
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #47 -: Септември 11, 2011, 16:28:53 pm »
За кафето...
Първия път не спазвах никакви по-така ограничения.Поне така беше...преди 9г.
Сега втория път ,спазвах всичко и резултата  е -  , а от преди 9г е един прекрасен  мъж.На път съм за ЗЕТ- и съм решила да я карам ,както си и било преди -без никакви хранителни ограничения.
Според мен многото инфо  е враг на сегашните процедури... :)
Успех на всички бебепрвещи!!!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #48 -: Септември 11, 2011, 17:30:25 pm »
Успех и от мен момичета!И аз другата седмица живи и здрави започвам,нооооооооооооо нещо днес много сдухах с този SDI тест 30% с тези два неуспешни на ЕЦ надеждета днес нещо ме напусна и дойдоха страховете и лошите мисли.............
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #49 -: Септември 11, 2011, 21:29:37 pm »
Ей,няма място за страхове.
Желанието за краен успех е по силно.Мен също ме  е страх ,но  трябва да стане и това ... :D
 
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #50 -: Септември 12, 2011, 01:44:27 am »
Нама да се давате на тези лоши мисли!Само  пположителни емоции трябва да има!И мен ме хващат от време на време страховете,но си казвам ,че сме късметлийки ,че живеем във времена в които нашите проблеми са решими и дори да не стане от първия път има шанс и по нататък да се получи..Така че кураж и никакво отчаяние  osi_9
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #51 -: Септември 14, 2011, 12:26:12 pm »
Оф и аз хич не ги искам тези лоши мисли ама няма ,няма и хоп вземат ,че се наместят.Но днес вече съм по-добре и вярвам ,че този път всичси ще успеем.Благодаря ви момичета :balk_81:
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #52 -: Септември 14, 2011, 13:18:46 pm »
Включвам се и аз тук при вас .Аз съм няколко дни преди трансфер,пункцията мина на 12.09. ,в трескаво очакване съм:).ИКСИ сме.С 8 оплодени....и много надежда.Първи опит ми е и знаете как е>>>.
Стискам палци на всички тук ,много положителни тестчета.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #53 -: Септември 14, 2011, 14:17:06 pm »
Включвам се и аз тук при вас .Аз съм няколко дни преди трансфер,пункцията мина на 12.09. ,в трескаво очакване съм:).ИКСИ сме.С 8 оплодени....и много надежда.Първи опит ми е и знаете как е>>>.
Стискам палци на всички тук ,много положителни тестчета.


А аз пък стискам "големи палци" за твоя усхех!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #54 -: Септември 14, 2011, 15:42:52 pm »
rouzi-anna стискам ти палци и то много,много силно.Мила пиши след трансфера колко са върнали и на кой ден?
Няма начин да няма начин!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #55 -: Септември 15, 2011, 12:22:46 pm »
Момичета,не знаех и че по време на стимулацията е препоръчително да се спре кафето.Спирах го след трансфера,но не и преди това.Пиех само по 1 на ден.
А относно положителните емоции - винаги трябва да сме настроени позитивно,но е трудно след толкова неуспехи.С цялото си сърце се моля този път да ми е за последно,да мога и аз да се почуствам майка накрая.Надеждата умира последно!Не се предавайте момичета,ще успеем този път. :bighug: и само  :bfp:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #56 -: Септември 15, 2011, 12:37:22 pm »
Здравейте!
Моите 2 снежинки очаквам вече да стават снежни човеци.
Всичко мина добре,само чакането на размразяването беше много тежко.
Успех на всички !!!! :)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #57 -: Септември 15, 2011, 14:45:46 pm »
Преди няколко месеца много ни зарадва Къди с нейната "снежна приказка". Дано сега е твой ред да преживееш същото. Успех!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #58 -: Септември 15, 2011, 15:58:31 pm »
 :oops:   искам ...
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноемвр
« Отговор #59 -: Септември 15, 2011, 19:30:04 pm »
ili7372 щом искаш значи ще стане,вярвай !Всички искаме и то много силно да станем майки и ще ни се случи.Нямам търпение вече да започвам стимулация......
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 19:32:49 pm от MIROZLATKA »
Няма начин да няма начин!