0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #260 -: Октомври 10, 2011, 18:59:26 pm »
Здравейте. Ами добре се чувствам, и аз като вас си мисля за разни симптоми, но гледам бързо да се отърся от тези мисли. Сега в това лошо време си стоя в къщи и чета книжка, гледам да се разсейвам. Като се пооправи малко времето, ще почна да излизам малко на разходки,че ми писна да лежа. miletka77, alana, дано скоро да влезем в групата на бременните мами  preggo. Дано изпълним темата само с положителни тестчета.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #261 -: Октомври 11, 2011, 12:09:48 pm »
Eй Драгица ти се появи бе  :D.Вече те мислих .Твоя преглед наближава.Аз моя умишлено го исках по късно .Тогава даже дай боже ще съм в 7 седмица.
Алана,Милетка,Пете,вие сте ни надеждата сле днякой друг ден .Ние повлякохме крак,така че няма начин да не ви заразим с толкова много вируси накуп :)
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #262 -: Октомври 12, 2011, 17:16:30 pm »
Здравейте, милички  :wink:
Вчера най-после  видяхме едно туптящо сърчице  :heartbeat: :biglove:
Щастлива съм, и благодаря на Бог и на Др.Ганева, на емриоложката ни Др.Антонова от Щерев  :bighug:
Много се надявахме на тризнаци или близнаци, но и едно сърчице е огромно щастие  :lol:
Прегръщам ви и пожелавам на всички тук, от цялото си сърце, да преживеят тази радост   :bighug: Винаги, винаги съм вярвала, че мечтите ни ще се сбъднат, не спирайте да вярвате и вие :goodluck:

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #263 -: Октомври 12, 2011, 18:36:41 pm »
Ехооо,къде се изгубиха всички?Никой ли няма новини?При мен нищо ново,даже и кръст не ме боли ,а обикновено много ме мъчи преди цикъл..Останават ми още 2 дни до теста и вече нямам търпени да знам резултата.
sunnynevi честито сърчице :heartbeat: и лека бременност!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #264 -: Октомври 12, 2011, 19:48:12 pm »
sunnynevi[/b, честито сърчице. Много се радвам. И си пожелавам и за нас поне по едно такова. alana, хайде стискам палци. Май ти си първа за тестче, после сме аз и miletka77. Дано всички се похвалим с високо ЧХГ. Ако има някоя мацка в чакане и да съм я изпуснала, нека пише, да стискаме и на нея палчета.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #265 -: Октомври 12, 2011, 20:08:21 pm »
Ако има някоя мацка в чакане и да съм я изпуснала, нека пише, да стискаме и на нея палчета.

И аз съм в списъка на чакащите да видят +++ тест на 19-20.10.  yahoo_17 preggo.

sunnynevi, честито  :lovedock:. Лека и безпроблемна бременност!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #266 -: Октомври 12, 2011, 20:21:41 pm »
papa2011, хайде стискам палчета и за теб. Ние сме на една и съща дата - на 19ти октомври за тест. Дано това е щастливата ни дата. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #267 -: Октомври 13, 2011, 09:46:08 am »
Еее браво sunnynevi  :balk_110: Честито сърчице. Нека всичко е ок до края.Успех ти желая.
И аз утре ще чакам да се похваля с подобен род новини;-))) На обяд съм на преглед....уф,вече нямам търпение  :bighug:
На всички момичета в очакване....желая +++++++ тестчетааааа
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #268 -: Октомври 13, 2011, 11:25:55 am »
Здравейте момичета! Днес мина пунцията ми, извадили са 3 яйцеклетки, сега започва чакането какво ще стане с тях.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #269 -: Октомври 13, 2011, 11:56:04 am »
Здравейте момичета!Интересува ме ,тези ПМС болки кога ви се появиха и колко време се задържаха след трансфер.Моля споделете!
Успех и много късмет на всички!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #270 -: Октомври 13, 2011, 13:25:27 pm »
При мен от преди 2-3 дни малко ме срязваше както преди да ми дойде и днес вече имам зацапване..Така че моя опит май приключи...
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #271 -: Октомври 13, 2011, 13:29:52 pm »
Благодаря на всички ви за хубавите пожелания  :bighug: :bighug: :bighug:
Септември-октомври са едни мноого късметлийски месеци, момичета, казвам ви  :lol:
Очаквам с нетърпение хубавите новини и се моля с цялото си сърце за всички вас  :flower: :biglove:

*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #272 -: Октомври 13, 2011, 14:00:15 pm »
alana,кой ден от трансфера ти е?А тест не си ли правила?Защо така бързо приключи с опита?
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #273 -: Октомври 13, 2011, 14:26:13 pm »
Me4e,7 ден от трансфер на 5 ден ми е..Тест не съм правила,защото е рано още..Момичетата от другата тема ми дават надежда ,че може да не е цикъл,ама аз като си виждам и усещам лек дискомфорт си мисля,че е точно това.Ще изчакам до утре да видя дали ще тръгне и ще направя един кръвен.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #274 -: Октомври 13, 2011, 14:44:02 pm »
Ей ,ей ,Алана я не се сдухвай така.Едно зацапване може даже да е едно от най хубавите.Нали нямаш силно кървене ?Ще свпре ,спокойно.Почивай си много ,ако ходиш на работа и имаш възможност си остани в къщи,за твое успокоение.На мен ми прицапа на 11 ден от ттрансфера ,имаш доста силни ПМС болки ,плаках и отписах като теб нещата...виж обаче живота си има друга страна.Я се стегни и не позволявай на черните мисли да те завладеят.Бременна си докато не видиш резултат от теста,ясно :bighug:
Милетка,Петя,Папа,вие как сте?Как се чувствате?
Мече,аз имам ПМС още след пункцията,след трансфера продължиха,та и до днес.
Марион,пожелавам ти 3 ембриончета,а след трансфера и 3 бебенца.
Съни,честито ви сърчице.Ти в коя седмица си?
Драгица,утре ще стискам много силно палци,и с нетърпение ще те чакам да пишеш.
Аз другата седмица съм на преглед,вчера бях в клиниката за продължение на болничния ми.Взеха ми кръв и урина,ей страшни кръвопийци  :D,кръвчица не ми остана вече.Тъй като все съм в чуденка в коя седмица съм ,той док ще ми каже де ,ама сега искам да съм наясно..Правилно ли ми смята лентичката.Въвела съм дата на последната менструация,но някой казват че при инвитрото се смятат по различно ,Вчера питах една сестра в клиниката и тя ми каза че за гестационните седмици се смята първи ден деня на трансфера 8O.и аз сега не знам в коя седмица съм всъщност :D.
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #275 -: Октомври 13, 2011, 15:00:19 pm »
alana,споко.И аз на пети ден вечерта получих ПМС болки и така до седми ден,но без кървене.Още ти е доста рано за тези заключения.Пък и нали в тези дни става имплантацията,така,че нормално се движиш.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #276 -: Октомври 13, 2011, 15:46:57 pm »
Алана, не се притеснявай. Мисли позитивно, възможно е това зацапване да е от имплантация. Стискам палци всичко да е наред и да няма място за притеснения  :crossfingers:
Аз съм добре и продължавам да си чакам датата за теста.
 :bighug: на всички
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #277 -: Октомври 13, 2011, 17:28:42 pm »
Алана, не се тревожи.
Аз от днес ( 7-ми ден от трансфера) също имам ПМС и то доста силно, затова и си лежа, защото имам чувството че ако стана ще ми дойде. Има още много време до теста,така ще се пазим и ще вярваме че чудото ще стане. Момичета да ви питам деня на трансфера за нулев лиго броите?
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #278 -: Октомври 13, 2011, 17:37:23 pm »
И на мен това ми е чудно Милетка77. Моя трансфер беше на 5ти октомври, доктора ми каза на 19ти октомври тест, той ми го сметна. Ако броя деня на трансфера за първи, то излиза пълни 14 дни и на 15тия ден сутринта /19ти октомври/ да направя кръвния тест.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #279 -: Октомври 13, 2011, 17:46:47 pm »
Пете, благодаря. Значи се брои деня на трансфера, моят беше на 06.10. Ще правим почти едновременно теста.  :bfp:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!