0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #100 -: Септември 25, 2011, 21:39:44 pm »
Роузи и аз те помня;-) Ние с теб сме от ветеранките тук;-)))
Хайде дано този е успешния месец за нас;-)
Не мисли негативно....каквото има да става ще си стане. Успех
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #101 -: Септември 26, 2011, 08:43:08 am »
Късно снощи имах малко кръв ,бих казала зацапване ,на 11 ден от трансфера,тази сутрин си чакам най лошото,така ме боли корема ,сякаш всеки миг цикъла ще дойде.Нямам кървене засега,ще лежа,пък каквото е писано .
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #102 -: Септември 26, 2011, 09:38:28 am »
Късно снощи имах малко кръв ,бих казала зацапване ,на 11 ден от трансфера,тази сутрин си чакам най лошото,така ме боли корема ,сякаш всеки миг цикъла ще дойде.Нямам кървене засега,ще лежа,пък каквото е писано .
Роузи,не се отчайвай при много момичета има такова зацапване,това също може да е симптом за бременност ,както и всички други екстри към предменструалния синдром.Ако имаш възможност пусни си кръвни изслядвания,за да не се тормозиш на 11 ден отчитат.Освен това пий Но шпа,за да не прави матката контракции и в никакъв случай не спирай другите лекарства,докато не видиш резултата от кръвния тест.Желая ти много късмет и дано гадната лелка те пропуска през следващите 9 месеца:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #103 -: Септември 26, 2011, 10:23:51 am »
Здравейте, момичета!!!!
Записвам се и аз  :wink:
Пункцията ми беше на 7-ми септември - 8 яйцеклетки.Трансфера на 10-ти 3 ембриончета, на 11 ден ЧХГ - 18,65, след 48 часа тест ЧХГ - 79, 72.Уринарен тест с 2-ра бледа черта  :ask:
В петък съм на видеозон.Още не съм се зарадвала истински, немога да го повярвам  8O 8O 8O :lol:
Искам да ПОПИТАМ ПО-ОПИТНИТЕ, понеже Докторката ми в момента е на манипулации , Дуфастона ми е предписан за 14 дни, които изминаха, мога ли да го спирам вече.
За Утрогестана си спомням, че ми казаха, че ще продължа до 12 гестационна седмица.Ако това са стандартни процедури и някой от вас може да ми каже дали е така, ще бъда благодарна, че никак не ми се иска да притеснявам лекарката си за такива неща  :wink:
Пожелавам ви една много късметлийска седмица, месец, нека цялата тема е късметлийска, стискам палци за себе си и за всички вас  :bighug: :goodluck:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #104 -: Септември 26, 2011, 11:47:28 am »
Аз не съм употребявала Дуфастон и Утрогестан комбинирано. Даже се изненадвам защо е предписани така, защото и двете са със съдържание на прогестерон. Утрогестана се приема до края на 3-тия месец. За Дуфастона нищо не мога да кажа, трябва лекарката, която ти го е предписала да ти каже. Колкото и да не искаш да я притесняваш.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #105 -: Септември 26, 2011, 13:32:37 pm »
Благодаря ти, anichka  :D !!!
Вече се консултирах, хубав ден  :wink:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #106 -: Септември 26, 2011, 16:06:14 pm »
Съни,честито миличка.Хубави и леки 9 месеца.Всичко ще е  наред.
Благодаря на всички ви за подкрепата,така ме успокоихте :bighug:.
Аничка,аз също пия Дуфастон и Утрогестан ,който слагам вагинално.
Утре ще пусна кръвен ,пък каквото има да става то е станало.
Petjam78 ,как върви стимулацията?
Драгица,ти не трябва ли да пускаш днес тестче?Много ти стискам палци да знаеш.
На кой друг стискаме палци?
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #107 -: Септември 26, 2011, 16:15:12 pm »
Оф, днес ми е 9 ден след трансфер и едвам устисквам да не препишкам тестче...ама ще чакам.това е;-))) Успех и на теб Роузи,стискам палциии  :bighug:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #108 -: Септември 26, 2011, 18:00:52 pm »
Здравейте и от мен. Днес ми е 4 ден на стимулацията по дълъг протокол. Пожелавам успех на всички!
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #109 -: Септември 26, 2011, 21:35:14 pm »
Искренно се надявам на положителни резултати при всички момичета ,които са минали трансфер и на тези които им предстои тези месеци.След дълго отлагане по разни причини от страна на доктора най накрая ми предстои към средата на месеца да започна стимулация незнам дали по къс или дълъг протокол трябва да го уточня допълнително.В момента съм на противозачатъчни от които през цялото време ми се гади и не понасям никаква храна и миризми и се чудя дали да се обадя на лекаря ??Питанките  :ask: :ask: :ask:в момента са много гледам да съм спокойна но нещо не ми се удава твърде. :P
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #110 -: Септември 26, 2011, 22:19:55 pm »
Едно голямо честито и от мен Съни.Леки и спокойни 9 месеца и накрая едно а защо не и две здрави и  ревящи бебенца :babyflips: :babyflips:
На всички останали стискам здраво палци за :bfp:тестове
Роузи да ти кажа при мен как беше.На 10 ден от трансфера вечерта към 7 отивам аз да си пишкам и гледам едно лигаво кафяво и взе да ме наболява и корема.Викам на мойта половинка май пак няма да ни бъде.Абе цяла нощ до тоалетната само да проверявам и това кафявото си цапа с две думи изкарах кошмарна нощ.На сутринта още в 6 часа бях на крак викам на моя ставай да ходим в Стара Загора да пущам кръвен защото ако чакам още 4-5 дни ще психясам.Не вярвах,че чудото е станало като видях резултата 98,14 направо щях да припадна.За това,че не губете никога вяра когато не го очакваме тогава идва доброто :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #111 -: Септември 27, 2011, 08:28:55 am »
роузи миличка с теб съм и знам ,че ще успееш този опит ще е твоя :) целувам те
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #112 -: Септември 27, 2011, 12:51:12 pm »
rouzi, благодаря ти, миличка!!!
Благодаря на всички момичета за хубавите пожелания :bighug: :bighug: :bighug:
danielska, ти в коя клиника беше, мила???
Лежах след трансфера(10-ти септември) в една стая с момиче от Стара Загора, което също беше при Др.Ганева :ask:

Пожелавам ви много сили и спокойствие, много, много положителни тестове!!!!!
Аз току що направих още един уринарен, за да видя истинска и хубава 2-ра черта - видях я и вече сърчицето ми не е толкова свито  :lol:
Прегръщам ви и стискам палци на всички ни, защото знам, че мечтите се збъдват-винаги съм го знаела  :lol: :bighug:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #113 -: Септември 27, 2011, 17:55:15 pm »
Съни аз бях в Малинов.Не съм била аз не съм  от Стара Загора а на 30 км от там.Важно е всичко да е наред :bighug: :bighug: :bighug:

*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #114 -: Септември 27, 2011, 18:05:40 pm »
danielska  :balk_602:

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #115 -: Септември 27, 2011, 21:23:59 pm »
Съни, честито! Много се радвам и стискам палци за успешни 9 месеца и един прекрасен финал - поне едно здраво бебче.
На всички момичета чакащи тестчета, стискам палци. Успех и на всички в стимулация.
Аз утре съм на преглед, да видим какво се произвели. Утре ми е 5ти ден от стимулацията, така че май още е рано. Малко ми е притеснено, че още нямаме резултати от микробиологията на мъжа ми. Моите излязоха още вчера и са ОК, но на мъжо се бавят и това ме шашка малко. Дано всичко е ОК.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #116 -: Септември 28, 2011, 11:13:07 am »
Petjam78, не се притеснявай излишно, бъди спокойна и не го мисли много .
Сега повече от всякога ти е нужно спокойствие  :wink:
Аз се надявам много на 3 здрави бебета бе, как едно  :lol: :lol: :lol:
Утре ще видим, какво ще покаже ехографа, ох  :D

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #117 -: Септември 28, 2011, 11:59:13 am »
Съни, честитооо!  Пожелавам ти леко бременеене и щастлив, ревлив, прекрасен финал :goodluck:
Роузи, какво стана? Как си?  :crossfingers:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #118 -: Септември 28, 2011, 20:21:44 pm »
Драгица,кога си на тест?Май утре?
Фи,Петя,как върви стимулацията?
sunnynevi ,как си ти?
Петкова :bighug:
Беки,обади се на лекаря си за гаденето.Аз когато ги пих Марвелона,имах гадене само първите дни.
Моето тестче е положително,дано всичко е наред след седмица на прегледа.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #119 -: Септември 28, 2011, 21:09:11 pm »
Оооо, Роузи супер така се зарадвах;-) Дано всичко е така до края.
Аз...и аз незнам кога да го правя този тест...сърбят ме ръчичките;-)))
На 17.09 ми беше трансфера. Казаха ми от клиниката на 03.10 да го направя кръвния,ама дотогава неможе ли да пусна уринен;-))) тия дни ще го направя. А да ви питам за кръвен тест на гладно ли трябва рано сутрин или може следобед?