0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #280 -: Септември 24, 2011, 14:12:35 pm »
Вече е късно за закуска,
но пък ви пожелавам много слънчев ден !
 :bighug:


Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #281 -: Септември 24, 2011, 16:22:57 pm »
И от мен успешен ден и успех на всички НЕчакащи
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #282 -: Септември 25, 2011, 09:06:02 am »
Здравейте милички мои!
Днес имам РД! Дано съм си направила най-желания подарък!
Надявам се да се почерпите подобаващо.
Усмихнат ден!
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #283 -: Септември 25, 2011, 09:12:11 am »
Честит рожден ден, sismondi , от твоята уста в божиите уши  :) дано да е станал подаръка  :bighug:
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #284 -: Септември 25, 2011, 10:48:28 am »
Здравейте...най-напред честит рожден ден на Sismondi...дано получиш най-желания подарък  :)
Аз се завърнах...бях в планината - 10 дни, после бях селянка ;) ... после голям ремонт в къщи... :( има още, но поне интернета свързахме  :lol:
Сега продължаваме с бебеправенето...не че бяхме спрели...  :wink:
Ох, много се изморих вече, момичета...това постоянно броене, чакане, мерене, тестване...не ми се броят неуспешните години вече  :? Всеки месец...надежди, после сълзи, сълзи...и после пак търсим сили да не се отказваме...защо и докога?
............
Честито момичета - златен медал на 2 обръча и 3 ленти на състезанието по художествена гимнастика в Монпелие!
Браво на нашите момичета!
« Последна редакция: Септември 25, 2011, 21:39:07 pm от petqst »
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #285 -: Септември 25, 2011, 17:24:43 pm »
 2bg 2bg :balk_46: :balk_46:
Dragon4e,не се ядосвай миличка,и аз си задавам същия въпрос,но никой няма да може да ни даде отговор!В едно съм сигурна,ще бъдем прекрасни мами :)


Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #286 -: Септември 25, 2011, 17:33:39 pm »
Сис   :hbirth: пожелавам ти от всичко хубаво по много и най вече скоро да се похвалиш с  :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #287 -: Септември 26, 2011, 09:19:55 am »
Привет със днешна дата!
Благодаря за искрените пожелания и дано всички до едно се сбъднат  :balk_81:
Аз съм отпуска и ще си почивам - график какво да се прави!
Хайде хапнете,докато не е станал Ра4о че може и да не остане  :oops:
Лек и спорен ден и успешна ловна седмица!
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 09:30:19 am от sismondi »
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #288 -: Септември 26, 2011, 09:26:32 am »
Добро утро
Сис мерси за закуската
Лек ден на всички
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #289 -: Септември 26, 2011, 13:28:17 pm »
Здравейте мили момичетар

При мен положението не е много цветущо :balk_145: Утре съм пак на лекар и дано не се потвърди диагнозата от днес, защото е много неприятна. Един много "учтив" доктор ми каза, че бебе няма. Нищо не ми обясни и ще ходя на друг лекар. Не искам да пиша подробностир дано да бърка :balk_81:
*
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #290 -: Септември 26, 2011, 14:23:41 pm »
mimasbg :( какво точно ти каза лекаря??? Много силно се надявам да греши и всичко да е наред! Стискам много палци всичко да се нареди.  :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Аз тръгвам на лекар скоро, много ми е притеснено и на мен, цяла нощ само глупости сънувах...Дано имам хубави новини след обед. Успех на всички момичета и ДАНО само с хубави неща се хвалим в тази темичка  :bori_018:


Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #291 -: Септември 26, 2011, 14:43:16 pm »
Здравейте  сладурани,
постоянно чета,преглеждам ви графиките и се радвам и скърбя с вас.Понякога се чувствам а-социална,но днес май съм ОК.Аз също съм в голямото очакване(особен но този месец).Пожелайте ми успех :oops:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #292 -: Септември 26, 2011, 15:09:46 pm »
Мима, какво значи няма бебе? То едно е да няма, друго е да не го вижда. По твои изчисления в коя седмица трябва да си? Не се панирай все още.
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #293 -: Септември 26, 2011, 15:10:57 pm »
Успех, морско момиче!  :wink: И аз съм морско драконче  :P

mimasbg не им вярвай на тези доктори, дето бръщолевят само глупости, ще видиш всичко ще е наред и утре ще видиш бебчо! Стискам палци, момиче!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #294 -: Септември 26, 2011, 15:12:04 pm »
Здравейте,

Искам само да споделя с вас новината, че на 14.09 се роди нашата дългочакана дъщеричка-Михаела. Желая на всички вас да изпитате в най-скоро време това, което почуваствах аз, когато видях дъщеря си за първи път. Няма по-голямо щастие. Стискам на всички ви много палци !!!!!!!!!!!!!!!!


Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #295 -: Септември 26, 2011, 15:29:59 pm »
:youwoman: :bori_007:Честито,да  ти е жива и здрава....много се радвам
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #296 -: Септември 26, 2011, 16:57:18 pm »
renito86, честита рожба, да е ви е жива и здрава и много да ви радва  :ballons: Стискам палци при всички само положителни новини.
 Момичета утре ще пиша подробно за моите премеждия. Само ще кажа, че в събота прокървих и ходих спешно на преглед, видяха точка на монитора и ми изписаха дуфастон. Днес в същата болница при друг лекар, нищо не се видя, просто ми заяви че няма бременност и ме изпрати да си ходя. Каза го с такъв леден тон и с безразличие, че направо си глътнах граматиката. Утре имам час в една клиника. Съжалявам, че не съм подробна, но днес май не ми е един от най добрите дни. А си имам и още положителен тест, сега го правих, надежда :(
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 16:59:51 pm от mimasbg »
*
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички дв
« Отговор #297 -: Септември 26, 2011, 17:08:19 pm »
renito86 честито  :bori_007:  :lol: Нека цял живот е радва и само позитивни емоции да ти носи :)
mimasbg дръж се, всичко ще бъде наред! Лежи и почивай, и много успехи утре в клиниката, чакаме само хубави новини :)


 
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 18:55:55 pm от Krisi88 »


Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #298 -: Септември 26, 2011, 17:51:42 pm »
mimasbg С теб сме сладко и спокойно всичко ще е ОК!Ще се види и утре точицата.
Момичета само на мен ли ми се струва или е така ама като отворя графиката на  морско момиче и виждам моята графика ??????????
Re: Септември дойде и вали дъжд от чертички две по две
« Отговор #299 -: Септември 26, 2011, 18:06:19 pm »
sismondi....a дано тоя месец се зарадваме,аз като се вгледам я себе си май откривам всички симптоми....ама аз съм бременна в главата :lol:
Николай е на 2г.4м.5д.