0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #60 -: Септември 06, 2011, 11:14:56 am »
 :wave: Късмет миличка!
Благодаря за пожеланието !


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #61 -: Септември 06, 2011, 14:06:23 pm »
:wave: Късмет миличка!
Благодаря за пожеланието !

Надявам се да изкарала романтичен празник ! На другата годишнина съм 100 % сигурна, че ще има нов член на семейството! Прегръщам те силно!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #62 -: Септември 06, 2011, 14:22:04 pm »
Момичета, днес е последният ми ден от приема на Дуфастон. Много ме болят обаче яйчниците. И по-скоро десният. Дали е от хапчетата?! Довечера е последното хапче и от там нататък.... какво да очаквам само Господ знае



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #63 -: Септември 06, 2011, 14:23:37 pm »
Не съм много наясно с тези лекарства , не съм приемала такива , но силно стискам палци този месец да ви е успешен. :crossfingers: :crossfingers:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #64 -: Септември 06, 2011, 14:39:20 pm »
Не съм много наясно с тези лекарства , не съм приемала такива , но силно стискам палци този месец да ви е успешен. :crossfingers: :crossfingers:


Много ти благодаря за милите думи. Дано наистина е успешен. Мечтая и аз за твоята графика, сигурна съм, че това е твоят месец. Дано ти си първата с  :bfp:



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #65 -: Септември 07, 2011, 11:28:07 am »
От днес вече не пия Дуфастон. Лекарят каза, че в следващите три дни (вкл. и днес) трябва да ми дойде МЦ. Ако не ми дойде и аз незнам какво означава и какво следва.  8O



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #66 -: Септември 07, 2011, 12:42:31 pm »
  Ох,Криска и мен след няколко дена ако не ми дойде ме очаква  Дуфастон 2*1 за 5 дена. На теб за какво ти го изписаха по-точно. На мен ,защото съм с кисти и ако закъснее цикъла до  датата, в която трябва да дойде ,да го предизвика.Аз доколкото четох някъде ,ако не настъпи цикъл след Дуфастон,то има вероятност  жената да е бременна. Дано да си късметлиика :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #67 -: Септември 07, 2011, 13:21:47 pm »
  Ох,Криска и мен след няколко дена ако не ми дойде ме очаква  Дуфастон 2*1 за 5 дена. На теб за какво ти го изписаха по-точно. На мен ,защото съм с кисти и ако закъснее цикъла до  датата, в която трябва да дойде ,да го предизвика.Аз доколкото четох някъде ,ако не настъпи цикъл след Дуфастон,то има вероятност  жената да е бременна. Дано да си късметлиика :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:


Правих изследване на Пролактин. И аз не разбрах на какво основание точно ми го изписва. Ако ми дойде на 9-ти, значи ще ми е 28-ми ден. Много ми е объркано. Незнам какво да очаквам



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #68 -: Септември 07, 2011, 14:42:53 pm »
 :bighug:-не се притеснявай мила!Късмет,графиката ти е доста добра! :crossfingers:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #69 -: Септември 07, 2011, 19:45:01 pm »
Кога пусна пролактина , излязоха ли резултатите? Или си написала вече и аз съм го пропуснала..


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #70 -: Септември 07, 2011, 20:28:59 pm »
И аз да попитам  :) какви са резултатите от пролактина ??
И дано Марги да е права дано никаква не се появи тази чума  :witch:  :crossfingers: :goodluck: :bighug:

Вярвам!!!!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #71 -: Септември 07, 2011, 20:34:23 pm »
Кога пусна пролактина , излязоха ли резултатите? Или си написала вече и аз съм го пропуснала..

Пуснах в сряда и бяха готови в петък. В норма са - 273 мисля, но ми изписа Дуфастон за 5 дни по 2. Днес вече не съм пила. Каза ми, че до три дни от спирането на хапчетата трябва да ми дойде. Но аз прочетох малко в интернет и тук пише, че това не е задължително. По мое мнение и от прочетеното си мисля, че ми го изписаха, за да ми направят цикъла 28 дни. Поне аз така мисля с моят простичък акъл.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #72 -: Септември 07, 2011, 20:40:56 pm »
С този положителен уво тест  :D може и да не дойде  :witch: дано стискам ти палци
Браво за пролактина   :balk_47: :balk_47:

Вярвам!!!!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #73 -: Септември 07, 2011, 20:42:23 pm »
С този положителен уво тест  :D може и да не дойде  :witch: дано стискам ти палци
Браво за пролактина   :balk_47: :balk_47:


Дано Господ е с нас този месец. А твоята графика в страхотна. Стискам палци да видиш заветните две чертички този месец.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #74 -: Септември 08, 2011, 08:35:15 am »
Крис ,Бебка е права ,че с този  положителен Ову тест ,може ,и да не дочакаш гостенката ,за което се моля да е така .Успех ,мила ......
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #75 -: Септември 08, 2011, 09:06:07 am »
Крис ,Бебка е права ,че с този  положителен Ову тест ,може ,и да не дочакаш гостенката ,за което се моля да е така .Успех ,мила ......

Благодаря за куража! Днес температурата даже е малко по-висока :)



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #76 -: Септември 08, 2011, 16:55:44 pm »
Юхууууу! Сладуранки! Лошата  :witch: не е дошла до този момент (аз не, че я искам де). Маааааалко ми е приповдигнато настроението от този факт да си призная честно. Прегръщам ви всички!!!!!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #77 -: Септември 08, 2011, 17:13:30 pm »
 Дай Боже да не идва тая гадина поне 9 месеца Криска.Стискам палчета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #78 -: Септември 08, 2011, 21:07:33 pm »
Криска,дано утре се задържи така,че и по -висока !Дано миличка,надяваме се заедно с теб! :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #79 -: Септември 08, 2011, 23:39:17 pm »
Дано наистина се задържи, момичета. Милото само като ме види да излизам от стаята и после като се върна, пита - не ти е дошло нали??? Душичката и той вече не знае какво да прави! Благодаря на всички за подкрепата! Прегръщам ви! Добре, че сте вие!!!!!