0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #540 -: Януари 27, 2012, 12:12:11 pm »
Криска,мила не се притеснявай ,всичко ще си дойде на мястото!Ти само я карай по-полека и не си мисли глупости,че osi_6


 :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #541 -: Януари 27, 2012, 12:39:32 pm »
Момичета, кръвотечението ми се засили и вече не е кафеникаво зацапване. Бог е решил отново да ме подложи на изпитание. Следващия път ще бъде до край! Благодаря на всички за отношението и милите думи.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #542 -: Януари 27, 2012, 12:49:55 pm »
обади се на твоя лекар пък ако трябва ще патуваш или да ти сложат система


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #543 -: Януари 27, 2012, 12:55:39 pm »
обади се на твоя лекар пък ако трябва ще патуваш или да ти сложат система


Аз два пъти днес ходих при лекаря. Не мисля, че системата ще реши проблема. Кръвотечението вече си е като цикъл, а не просто зацапване. 



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #544 -: Януари 27, 2012, 13:27:39 pm »
Ами незнам дали е рано за сърдечна дейност в 6-7 седмица,защото и на мен все този въпрос ми е в главата.На мен в 7 седмица не видяха сърдечна дейност и ми направиха кюртаж и аз все си мисля че избързаха.Та затова си мисля че може и да трябва да има вече сърдечна дейност.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #545 -: Януари 27, 2012, 13:31:09 pm »
Ами незнам дали е рано за сърдечна дейност в 6-7 седмица,защото и на мен все този въпрос ми е в главата.На мен в 7 седмица не видяха сърдечна дейност и ми направиха кюртаж и аз все си мисля че избързаха.Та затова си мисля че може и да трябва да има вече сърдечна дейност.

И при мен предишния път беше в 7 седмица. Не знам какво да мисля пак.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #546 -: Януари 27, 2012, 14:09:43 pm »
Ами незнам дали е рано за сърдечна дейност в 6-7 седмица,защото и на мен все този въпрос ми е в главата.На мен в 7 седмица не видяха сърдечна дейност и ми направиха кюртаж и аз все си мисля че избързаха.Та затова си мисля че може и да трябва да има вече сърдечна дейност.

Вале,не може да се чуе сърдечна дейност преди 6-7 седмица,ако ще й с най-съвременния ехограф,вагинален да се гледа!!Самият ембрион има сърчице,но то е толкова миниатюрно...че..
Лекарите не избързват,за да ти кажат в 7 седмица ,че се налага кюртаж,значи ембриона е изоставал в развитието си и не е отговарял на седмицата!
Колкото и форуми да отвориш всички жени чуват сърчице,не по-рано от 6-та седмица!
Обикновено с 5-та седмица се вижда плоден сак и докторите те викат в 7-8 седмица ,за да видят ембриона и да чуят сърдечна дейност!
Крис,силно ли е кръвотечението?


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #547 -: Януари 27, 2012, 14:47:51 pm »
Крис, мила, гушкам те силно....  :bighug: :bighug: :bighug:
И аз, доколкото знам, обикновента задържаща терапия е тази с инжекции Прегнил, Утрогестан, Дуфастон и витамин С 1000 мг...
Но, ако е нещо имунологично или генетично се прилагат други медикаменти...
Мисля, че най-добре ще бъде, ако направо отидеш следващия път в София за консултация с някой специалист по репродуктивна медицина. Той, на база на случаите, може би ще ти даде да направиш някои изследвания за изясняване на събитията. Защото като гледам със зачеването няма проблем, което значи че имаш проходими тръби, яйчниците работят, имплантира се, но явно нещо с развитието куца, дали ще е дефицит на прогестерон или нещо имунологично, или генетично, или някаква инфекция, или ... просто не знам... Специалистите по репродуктивна медицина не случайно се наричат специалисти, те имат поглед върху много случаи и натрупан опит, затова мисля, че най-добре, при възможност, да се обърнеш, възможно най-скоро, за консултация към тях.
« Последна редакция: Януари 27, 2012, 14:58:36 pm от rosefromstars »
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #548 -: Януари 27, 2012, 14:52:23 pm »
Ами незнам дали е рано за сърдечна дейност в 6-7 седмица,защото и на мен все този въпрос ми е в главата.На мен в 7 седмица не видяха сърдечна дейност и ми направиха кюртаж и аз все си мисля че избързаха.Та затова си мисля че може и да трябва да има вече сърдечна дейност.

Вале,не може да се чуе сърдечна дейност преди 6-7 седмица,ако ще й с най-съвременния ехограф,вагинален да се гледа!!Самият ембрион има сърчице,но то е толкова миниатюрно...че..
Лекарите не избързват,за да ти кажат в 7 седмица ,че се налага кюртаж,значи ембриона е изоставал в развитието си и не е отговарял на седмицата!
Колкото и форуми да отвориш всички жени чуват сърчице,не по-рано от 6-та седмица!
Обикновено с 5-та седмица се вижда плоден сак и докторите те викат в 7-8 седмица ,за да видят ембриона и да чуят сърдечна дейност!
Крис,силно ли е кръвотечението?

Започва да се усилва. Ярко червена кръв. Започнаха да се появяват и леки кръвосъсиреци. Няма да е просто кървене, което преминава. Това си е цикъл.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #549 -: Януари 27, 2012, 15:10:16 pm »
Ох, дано да е цветна бременност....  :?  :cuddle: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Януари 27, 2012, 15:12:12 pm от rosefromstars »
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #550 -: Януари 27, 2012, 15:48:20 pm »
Знам ли и аз, което не разбирам, не разбирам, просто искам да дам кураж на всяка от вас и много искам да видите тези две чертички които видях аз преди 5 години и които искам пак да видя и след това да гушкаме по едно сладко бебче,УСПЕХ на ВСИЧКИ
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #551 -: Януари 27, 2012, 20:12:23 pm »
Крис, темата ти отпада от първи лист, но аз не искам, защото те мисля! Дано да си добре! Лека вечер!  :kiss: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #552 -: Януари 27, 2012, 20:21:56 pm »
 Криска ,стискам силно палчета ,всичко да е наред миличка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Дай Боже всичко да се развие по възможно най-добър начин. Гушкам те :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :goodluck:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #553 -: Януари 27, 2012, 23:56:36 pm »
 :balk_145: :balk_145: :balk_145: Криси туко що прочетох, че пак имаш проблем...
Просто нямам думи....И аз прокървих в 7г.с. и много се изплаших, беше си чиста розова кръв, която после премина в кафява и беше към 2 дена. Тъй като съм с отр. резус фактор веднага ми биха Рофилак (анти Д-гама глобулин), но 1 седмица лежах само и си почивах. Незнам според мен ако се засилва течението, викнете линейка да те закарат до най-близката голяма болница, все пак няма нищо по-важно от това!
Моля се за теб и малкото ти бебенце и се моля този път финалът да не е трагичен !!!!
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #554 -: Януари 28, 2012, 17:31:02 pm »
Крис,съжалявам :? Аз пък си мисля,че може и да няма никакъв проблем.Както каза Рози,има зачеване,имплантиране и т.н,но според мен е нужно време след кюретаж за да се наместят хормоните и да се възстанови маточната лигавица.Гледам,че неприятната случка е била в началото на ноември и това е следващия цикъл.След кюретаж се забременява лесно,защото канала може да е все още отворен.Аз лично изчаках 6 цикъкла и едва този месец подновихме опитите.Просто ме беще страх и все още ме е страх.Дай си време,поне 3 месеца и после опитайте пак.Успех!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #555 -: Януари 28, 2012, 18:07:50 pm »
Крис,дано си добре...


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #556 -: Януари 28, 2012, 19:21:46 pm »
Крис в болница ли си?


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #557 -: Януари 28, 2012, 19:57:02 pm »
MILI4KA  DANO  VSI4KO DA E STEB   DOBRE :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #558 -: Януари 29, 2012, 18:22:55 pm »
Криси :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :cloud:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #559 -: Януари 30, 2012, 00:39:05 am »
Дано всичко е наред мила :crossfingers: :bighug: