0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #520 -: Януари 25, 2012, 20:19:16 pm »
Честито, Крис! :flower: Страхотна идея да отложиш прегледа и да не се притесняваш! Само така! Даже чак, когато кръвният тест покаже над 2000 едници си струва да се ходи на преглед. До тогава нищо не се вижда. С теб съм и аз, Крис!  :cuddle:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #521 -: Януари 26, 2012, 12:46:40 pm »
Браво Криси, ти си един голям герой. Ведро и смело продължавай напред.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #522 -: Януари 26, 2012, 13:13:29 pm »
Честито, Крис! :flower: Страхотна идея да отложиш прегледа и да не се притесняваш! Само така! Даже чак, когато кръвният тест покаже над 2000 едници си струва да се ходи на преглед. До тогава нищо не се вижда. С теб съм и аз, Крис!  :cuddle:

Аз няма къде да си направя кръвен тест- от малък град съм. А в това време няма и как да тръгна да пътувам. За това на сляпо ще изчакам до края на др. седмица.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #523 -: Януари 26, 2012, 13:31:37 pm »
Ех, Крис, ама какъв пухкав хубав сняг вали навън! Не се притеснявай, то и без това 2 седмици са нужни за да се види сакчето както трябва, че даже и повече. Аз като съм почти до лекарския кабинет - полза никаква! Няма как, просто трябва да мине време! Гушкам те!  :bighug: :bighug: :bighug: Отивам сега да се гмурна в снега!  xmas-smiley-010
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 13:34:15 pm от rosefromstars »
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #524 -: Януари 26, 2012, 18:13:28 pm »
Момичета, помагайте! Преди малко имах съвсем леко кървене, дори не мога и кървене да го нарека. Просто след тоалетна леко розово зацапване по тоалетната хартия. В тотална паника съм. Не знам какво да правя. Защо така се получава отново?????



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #525 -: Януари 26, 2012, 18:40:21 pm »
Сложи ли вагинално утрогестан?
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #526 -: Януари 26, 2012, 18:46:26 pm »
Сложи ли вагинално утрогестан?

Не го слагам вагинално. Пия сутрин и вечер по 2. Това има ли значение?



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #527 -: Януари 26, 2012, 18:59:10 pm »
Криси ами звънни на доки,за да не се притесняваш  :oops: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #528 -: Януари 26, 2012, 19:09:16 pm »
Може да се приложи таблетката и вагинално. Бързо звъни на доки и сподели за създалата се ситуация! После кажи какво стана! Ако ти каже да отидеш до болницата, не се двоуми!

Крис, забави се... Ох, дано всичко да е наред!
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 20:28:39 pm от rosefromstars »
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #529 -: Януари 26, 2012, 21:23:09 pm »
Миличка и аз имах такова...но веднага бях в болница,даже няколко пъти!
Дано всичко е наред...


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #530 -: Януари 27, 2012, 08:18:17 am »
Миличка и аз имах такова...но веднага бях в болница,даже няколко пъти!
Дано всичко е наред...

Днес ще отивам. Тук е много зле здравеопазването. А в снега няма как да пътувам навън



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #531 -: Януари 27, 2012, 08:58:29 am »
Как си мила?Ходи ли на лекар,не се притеснявай ако трябва ще те оставят под наблюдение няколко дни и после всичко ще е наред.....УСПЕХ
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #532 -: Януари 27, 2012, 09:11:23 am »
Как си мила?Ходи ли на лекар,не се притеснявай ако трябва ще те оставят под наблюдение няколко дни и после всичко ще е наред.....УСПЕХ

Момичета, като ви казвам, че здравеопазването при нас е много зле, не се шегувам. в нашата болница има една единствена клинична пътека. Дори нямаме гинек. отделение. И да искат да ме оставят, няма къде. А кажете ми как да пътувам в този сняг?



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #533 -: Януари 27, 2012, 09:37:25 am »
спокойно мила почти всичко сме имали но все пак наколко инжекции и хапчета и ще си окк


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #534 -: Януари 27, 2012, 09:40:24 am »
Аз знам че за задържане слагат също инжекции Прегнил,но трябва първо да питаш доктора си и ако ти трябват и при теб няма ще ти ги пратя по пратка с куриер само и само всичко да е ок.При нас има ,аз съм от София с каквото мога ще ти помогна само казвай.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #535 -: Януари 27, 2012, 10:03:38 am »
Сега се връщам от док. Каза, че е нормално около датата на цикъла. Но мен ми се струва малко късно - предишният ми беше на 17.12. Не знам. Зацапването е кафеникаво. Изписа ми Утрогестан, ФК, Дуфастон, Но шпа и витамини ЦеТеБе. В понеделник ще ми даде 10 дни болничен да лежа. И после ако трябва малко в болница и така. Не знам. Вие, които сте имали зацапване, как е било при вас? На колко време, кога?



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #536 -: Януари 27, 2012, 10:31:33 am »
Много се радвам мила.И аз имах при първата бременност в началото кървене и лежах в болница и всичко беше ок.Щом има сърдечна дейност всичко ще е наред.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #537 -: Януари 27, 2012, 10:40:07 am »
Много се радвам мила.И аз имах при първата бременност в началото кървене и лежах в болница и всичко беше ок.Щом има сърдечна дейност всичко ще е наред.

Нямам потвърдена сърдечна дейност все още. Много е рано за това. Но трябва да лежа.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #538 -: Януари 27, 2012, 10:45:59 am »
Естествено че е рано!Сърдечна дейност в 6,7 седмица,


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #539 -: Януари 27, 2012, 10:49:11 am »
Естествено че е рано!Сърдечна дейност в 6,7 седмица,

Да, знам. Аз за това и казвам. Сега ще лежа, "малко на сляпо", но по-добре мисля аз.