0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #500 -: Януари 24, 2012, 16:51:30 pm »
Ще се разбере, знам. Но като ме е страх. Как да отида да си купя тест? как да го направя? .................



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #501 -: Януари 24, 2012, 17:31:23 pm »
Ми, като те е страх - не го прави! Времето ще покаже! Така, ако си по-спокойна, по-добре! Тя - истината - все ще се покаже! Важното е да си спокойна! Прави това, което ще те успокоява! Дори, и ако това да е - да не правиш нищо! Гледай ТВ, релаксирай така, както ти харесва, а времето все ще си покаже! Гушкам те!  :hug2: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #502 -: Януари 25, 2012, 08:12:41 am »
Момичета, направих го. Снощи не издържах. Нищо че не беше сутрин, веднага показа  :bfp: И сега на къде?! Ще почакам малко и ще отида на преглед. Знам, че този път всичко ще е наред! Моля се на Господ да е така!



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #503 -: Януари 25, 2012, 08:15:55 am »
 :party:Браво Криси!Много се радвам миличка!Честито и ти пожелавам всичко да е на ред до раждането на бебока!Леки и приятни оставащи месеца миличка!!! :balk_21:
Много ме зарадва!!!! :balk_21: :balk_21:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #504 -: Януари 25, 2012, 08:33:30 am »
ЗНАЕХ СИИИИИ
Страашно много се радвам сигурна бях!!!!Прегръщам те силно!!!Определено всичко ще е наред такива работи не се повтрят!!!Гушкам те!!!Много се развълнувах


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #505 -: Януари 25, 2012, 09:06:56 am »
ЗНАЕХ СИИИИИ
Страашно много се радвам сигурна бях!!!!Прегръщам те силно!!!Определено всичко ще е наред такива работи не се повтрят!!!Гушкам те!!!Много се развълнувах


Сигурна съм, че всичко ще е наред. Вярвам, че ще е така. От днес само положителни мисли.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #506 -: Януари 25, 2012, 09:55:25 am »
крис ако знаеш колко се радвам вси4ко ще е наред вярвам в това :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #507 -: Януари 25, 2012, 10:41:35 am »
Благодаря ви, момичета. Сега се чудя дали да започна да си пия Утрогестан-а? Преди го пиех 2х2. Той не може да ми навреди, нали?



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #508 -: Януари 25, 2012, 10:56:04 am »
Миличка,много се радвам и вярвам че този път всичко ще е наред,силно стискам палци и се моля за теб! :)
Утрогестанът няма да ти навреди по никакъв начин,може само да помогне :)

Кога ще отидеш на преглед?
Целувки!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #509 -: Януари 25, 2012, 10:57:56 am »
Миличка,много се радвам и вярвам че този път всичко ще е наред,силно стискам палци и се моля за теб! :)
Утрогестанът няма да ти навреди по никакъв начин,може само да помогне :)

Кога ще отидеш на преглед?
Целувки!

Благодаря ти, че се радваш за мен! Не знам кога да отида на преглед. Тотално съм объркана. Да не отида пак прекалено рано и после да се побъркам от притеснение. Не знам. какво бихте ме посъветвали?



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #510 -: Януари 25, 2012, 11:21:02 am »
Честито Криси леки 9 месеца и само хубави мисли  :bighug: :bighug: всичко ще е ОК този път
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #511 -: Януари 25, 2012, 11:49:03 am »
MILA  MNOG  SE  RADVAM,BRAVO.LEKI I  PRIQTNI   9 MESECA  TOZI  PAT  VSI4KO  6TE E   POVE4E OT  DOBRE :ballons: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #512 -: Януари 25, 2012, 12:00:46 pm »
Ами миличка,според мен в края на другата седмица ще е добре :) ,дотогава пий утрогестанче и мисли само хубави неща !


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #513 -: Януари 25, 2012, 12:16:22 pm »
УХААААА какви прекрасни новини !!!!  :dance2: :dance2: :dance2:
Бях сигурна, че ще бъде положителен теста!!! Много се радвам за тебе, наистина го заслужаваш и искам да се абстрахираш от това какво стана миналия път, защото няма никакви причини да се повтори! Ще имаш прекрасна бременност и прекрасно бебче, сигурна съм!!! И ти ще гушкаш едно малко драконче на 2012( а те са много големи късметлии и много талантливи)
Хайде стискам ти палци за лекаря и аз ти препоръчвам края на другата седмица да отидеш, но да не се притесняваш от сега, че ще ти се карам !!! Всичко ще бъде наред!!! Наслаждавай се на бременноста си!  8) 8) 8)


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #514 -: Януари 25, 2012, 12:29:21 pm »
Благодаря ви, мили мои! Благодарна съм за куража, който ми давате. Няма да е пресилено, ако кажа, че без вас няма да успея да се справя. Обещавам само положителни мисли и много усмивки. В края на другата седмица отивам на преглед. решено е.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #515 -: Януари 25, 2012, 12:35:14 pm »
Бравооооо,много се радвам!Това е най-прекрасната новина,знаех си,че ще е положителен и съм много развълнувана.
Пожелавам ти много спокойствие и изпълнени с радостни моменти  :cloud9:....прегръщам те много силно
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #516 -: Януари 25, 2012, 15:15:34 pm »
 Честито! И аз съм сигурна,че този път всичко ще е наред и след няколко месеца ще гушкаш сладко бебе :D И според мен изчакай една седмица преди прегледа,да не се стресираш излишно:) Ще чакаме да се похвалиш с тупкащо сърчице! :wink:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #517 -: Януари 25, 2012, 15:20:12 pm »
Криси браво миличка  :D отдавна чаках тази новина :)))
Честито!!! Този път всичко ще е наред миличка,сега чакаме още по хубави новини  :) :heartbeat:
Много,много се радвам  :P

Вярвам!!!!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #518 -: Януари 25, 2012, 17:40:19 pm »
Ей, Крис...ЧЕСТИТО! ...преди малко писах в темата на Джоли, че много момичета чакаме( аз, Norensia, Джоли, една колежка и една приятелка от БГ). Току що написах, че все отнякъде трябва да изкочи един момък..и чета в темата за хубавата новина. Страхотно :)
Е, може и още една принцеска  :D
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #519 -: Януари 25, 2012, 17:47:34 pm »
Криска ,честито миличка .Леки и безпроблемнио оставаши месеци .