0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #480 -: Януари 22, 2012, 08:53:09 am »
Криси давай не се страхувай виж само кой ти го казва :wink:,няма страшно мила както е казала jolie поне ще имаш яснота.Пожелавам ти го от сърце!!!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #481 -: Януари 23, 2012, 08:02:55 am »
Добро утро, момичета! В голяма дилема съм какво да правя. Не знам. Много ме е страх



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #482 -: Януари 23, 2012, 09:00:11 am »
Давай мила ние сме с теб!!!Стискам палци с 2ръце!!!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #483 -: Януари 23, 2012, 09:59:23 am »
Стебе сме  :crossfingers: :crossfingers:  :bfp: Възхищавам се на издръжливостта ти !!!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #484 -: Януари 23, 2012, 10:06:23 am »
Дали е издръжливост или страх не мога да ти кажа. Толкова съм наплашена от предишния път, че сега не знам как да реагирам и какво да правя.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #485 -: Януари 23, 2012, 10:12:22 am »
Миличка,трябва да разбереш какво става..ами ако е станало :)
Измъчваш се така,по -добре направи един тест - ако е "-" отиди на лекар за всеки случай...Ако е "+" само хубави мисли !!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #486 -: Януари 23, 2012, 10:16:18 am »
Миличка,трябва да разбереш какво става..ами ако е станало :)
Измъчваш се така,по -добре направи един тест - ако е "-" отиди на лекар за всеки случай...Ако е "+" само хубави мисли !!

Жоли, толкова ми се иска да е станало. Но веднага ме преследват лоши мисли - ами ако пак нещо се обърка. Не мога си представя да чакам да чуя сърчицето и нещо да се обърка. Знам, че трябва да мисля положително. Опитвам се да го правя. За това си представям как след 10-15 дни отивам на лекар и направо чувам сърчицето. Не знам. Много съм объркана. Страх ме е.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #487 -: Януари 23, 2012, 10:23:54 am »
Представям си какво ти е Крис..каквото решиш миличка..Ако искаш наистина изчакай още 4-5 дни,и ако не дойде тестче и после на преглед..но недей да отлагаш седмици..ако не е + ,може да е някоя киста,така че не отлагай с много.Знам,че те е страх,но и да седиш в неведение пак си е страшно! :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #488 -: Януари 23, 2012, 10:26:37 am »
Представям си какво ти е Крис..каквото решиш миличка..Ако искаш наистина изчакай още 4-5 дни,и ако не дойде тестче и после на преглед..но недей да отлагаш седмици..ако не е + ,може да е някоя киста,така че не отлагай с много.Знам,че те е страх,но и да седиш в неведение пак си е страшно! :bighug:

Ако има киста, температурата пак ли е висока? Защото не ми е много ясна тази тема.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #489 -: Януари 23, 2012, 10:27:59 am »
Да,това е лутеинизирал фоликул,който произвежда прогестерон,който вдига БТ,но все пак това си е стабилно повишение и трайно ,все си мисля ,че е  :bfp:

А имаш ли предменструлани болки?


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #490 -: Януари 23, 2012, 11:01:36 am »
Криси бъди силна и недей още от сега да си рисуваш някакви страшни картинки. Недей да предизвикваш сама съдбата, няма причина да ти се случи същото нещо отново. Сигурна съм, че ако е  :bfp: този път всичко ще е наред :) Стискам палци да е бременност :)


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #491 -: Януари 23, 2012, 11:10:16 am »
Да,това е лутеинизирал фоликул,който произвежда прогестерон,който вдига БТ,но все пак това си е стабилно повишение и трайно ,все си мисля ,че е  :bfp:

А имаш ли предменструлани болки?

Имам силно напрежение в гърдите. Аз по принцип нямам ПМС. Единствено гърдите. Вече ме е страх и от тестовете за бременност. Страх ме е да отида не лекар. Абе картинката е невероятна.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #492 -: Януари 23, 2012, 15:05:38 pm »
Крисс,давай миличка,поне ще знаеш!!Не се ли измъчваш така повече??Дано,дано от сърце ти го желая ,тесчето да е ++++++++++++++++++ :bfp:


 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #493 -: Януари 23, 2012, 18:37:51 pm »
 Криска  тук наистина има нещо сладка preggo. Няма защо да се страхуваш . Смело напред ,та ти си толкова силно момиче :balk_602:. И сега си избий от главицата,че щом веднъж се е случило така,то може да стане същото. Няма да стане. Следващият път всичко ще си е ОК и ще си изкараш една съвсем нормална бременност. Ще видиш. Успех миличка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: . Цункам те
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #494 -: Януари 23, 2012, 19:23:41 pm »
Абе каква киста бе???Стига глупости утре сутрин едно тестче ще ти разясни картината!Ама киста не е :)


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #495 -: Януари 24, 2012, 08:58:48 am »
Днес има съвсем леко понижение на температурата. Защо ли? Още не съм направила тест. Кога ли ше го направя и аз не знам....



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #496 -: Януари 24, 2012, 09:19:47 am »
Това не е понижение на температа!!!Прави го не се притеснения


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #497 -: Януари 24, 2012, 14:19:56 pm »
ееееееееееееее докога ще го бавиш теста?
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #498 -: Януари 24, 2012, 16:29:24 pm »
Момичета, напрежението в гърдите ми започна да намалява......... Започвам вече да мисля глупости, а пусто като ме е страх.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #499 -: Януари 24, 2012, 16:36:21 pm »
Крис, с теб съм, мила! Дръж се! Каквото и да е - скоро ще се разбере!  И кистичка да е - ще си отиде, а ако е бебче - ще е щастлива вест! Всичко ще е наред! Гушкам те силно!  :cuddle: :bighug: :bighug: :bighug: