0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #420 -: Ноември 04, 2011, 19:30:38 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #421 -: Ноември 04, 2011, 19:33:30 pm »
 Няма да се предавш  миличка. Ти си силна жена. Знам ,че е страшно трудно ,защото съм минала по този път,но гледай само напред.Моят девиз е следният "Винаги напред,никога назад. В краен случай кръгом и пак НАПРЕД". Така трябва да бъде. Хайде  горе главата и мисли само за бъдещето ,което ще е слънчево :balk_103:.Повярвай ми :balk_21:.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #422 -: Ноември 04, 2011, 23:47:13 pm »
Крис мила съжалявам много  :balk_145: Маргото е права
Няма да се предавш  миличка. Ти си силна жена. Знам ,че е страшно трудно ,защото съм минала по този път,но гледай само напред.Моят девиз е следният "Винаги напред,никога назад. В краен случай кръгом и пак НАПРЕД". Така трябва да бъде. Хайде  горе главата и мисли само за бъдещето ,което ще е слънчево :balk_103:.Повярвай ми :balk_21:.
:bighug: :bighug: :bighug: :cuddle: :balk_104:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #423 -: Ноември 06, 2011, 14:21:25 pm »
Много съжалявам мила , трудно ти е за това на дали има думи които да те успокоят , но ние сме с теб и те чакаме да се възстановиш бързо и да си пак на линия. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #424 -: Ноември 06, 2011, 18:58:53 pm »
 Криска,минавам само да ти пожелая бързо възстановяване сладка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #425 -: Ноември 07, 2011, 08:38:34 am »
Криси ужасно съжалявам за това което ти се случи!Като чета постовете ти назад все едно е моята история преди 2години!Аз направих грешката да се уплаша ужасно много и да се затвора в себе си!Трябва да сте много силни и двамата и да не чакате дълго време, после страхът е още по-голям.Виж ме мен като някаква истеричка с тези гърди!
Прегръщам те силно!!!


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #426 -: Ноември 12, 2011, 20:10:14 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #427 -: Ноември 12, 2011, 21:23:57 pm »
Крисс няма да се даваш ! Живота продължава а ти си още млада ! И както ти казаха ,щом веднъж е станало пак ще стане ! За жалост това се случва на много жени , дори аз бях в твоето положение и то само преди 3 месеца ( да не казвам че не съм и първа младост) , но ето че пак я излъгах вещицата и този път се надявам да не се върне 9 месеца :)
Желая ти по бързо да се върнеш в редиците на бремените момичета !
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #428 -: Ноември 14, 2011, 11:40:43 am »
Здравей Крисс,

Смело напред без да се обръщаш.   
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #429 -: Ноември 14, 2011, 15:48:33 pm »
Криска, като намериш сили ни пиши как си. Прегръщаме те.
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #430 -: Ноември 14, 2011, 19:31:26 pm »
С теб сме мила! :grouphug2:Моля се скоро да преодолееш загубата и да си стъпиш на краката!
Много те обичам миличка!!! :balk_21:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #431 -: Ноември 18, 2011, 16:12:16 pm »
Здравейте, мили мои! Не мога да кажа, че съм преодоляла загубата. Дори мисля, че с всеки изминал ден ми става по-трудно. Както бях казала, правим ремонт. От работа, вкъщи, намирам си хиляди работи за вършене, баня, сън. На другия ден пак същото. Нямам много време за мислене. Гледам всичкото ми време да е заето и да нямам свободно такова. Благодаря на всички, че сте до мен! Без вас нямаше да е същото.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #432 -: Ноември 18, 2011, 16:15:39 pm »
 :bighug: :hug2:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #433 -: Ноември 18, 2011, 16:19:14 pm »
Криска, ще се възстановиш, просто трябва да мине време и да преживееш случилото се. Не се затваряй много, защото вашето мечтано бебче чака своя ред. Почти всеки ден си мисля за тебе и за това, което преживя. Ти си силна, ще стъпиш на крака и съм сигурна, че съвсем скоро ще гушкаш мечтаното бебче. Прегръдки!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #434 -: Ноември 18, 2011, 20:10:34 pm »
 Криси,ти си силна жена и ще се справиш.Знам го със сигурност :balk_602:. Сега само си почини от всичко и след няколко месеца отново  заедно с нас към мечтаното бебче :babyflips:. Гушкам те миличка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #435 -: Ноември 19, 2011, 11:56:27 am »
Днес получаваш мнооого силна предръдка  :bighug:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #436 -: Ноември 20, 2011, 19:23:44 pm »
И от мен слънчице :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #437 -: Ноември 21, 2011, 15:05:33 pm »
Много ви благодаря, момичета. Прегръщам ви силно и аз !



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #438 -: Ноември 21, 2011, 15:11:37 pm »
Крис много се радвам че ни писа. И аз те мисля се чудя как си и как се справяш. Силно се надявам всичко да се нареди, да се справиш и психически и физически с тази мъка и съвсем скоро пак да ни зарадваш с двете черички. Сигурна съм, че това ще стане много скоро :)
 :bighug: :bighug:


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #439 -: Ноември 21, 2011, 15:52:09 pm »
Хайде по скоро  да идва времето пак да ни зарадваш с  две чертички. :bighug: :bighug: :bighug: