0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #40 -: Септември 03, 2011, 10:14:44 am »
Хихихи, Крис може и да съм пропуснала ,но колко ти е дълъг цикъла обикновено?


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #41 -: Септември 03, 2011, 10:32:03 am »
Хихихи, Крис може и да съм пропуснала ,но колко ти е дълъг цикъла обикновено?

Той моят цикъл прави каквото си иска. Предния месец беше 33 дни. По-предния и още по-предния 28. Не мога да преценя и аз колко е дълъг. За това ви моля всички вас като по-компетентни да ми кажете, че аз вече тотално се обърках.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #42 -: Септември 03, 2011, 16:55:47 pm »
Ей сега си направих тест за овулация за първи път, за да пробвам. Тестът е на Блу дрийм. Показа ми две чертички, като втората е малко по-бледа от контролната. На теста пише, че подходящите дни за забременяване са 24 до 48 часа след такъв резултат, но аз реших да питам вас дали наистина е възможно да ми отчита положителен резултат чак сега или е реакция от Дуфастона. Малко дълго стана, но докато се обясня. Благодаря на всички за помощта. Прегръщам ви!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #43 -: Септември 03, 2011, 17:29:33 pm »
Мила Kris,според мен тестът е отрицателен щом втората чертичка е по-бледа. Тя трябва да е или точно колкото контролната или по-наситена от нея на цвят. САМО тогава е положителен.Тестът за овулация винаги показва 2 чертички,защото ЛХ хормона винаги е на лице.Целта на теста е да покаже пиковото покачване на този хормон,след което овулацията ще настъпи от 24 до 48 часа.Ако греша нека момичетата ме поправят.Дано съм ти помогнала. :balk_600:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #44 -: Септември 03, 2011, 17:34:39 pm »
Мила Kris,според мен тестът е отрицателен щом втората чертичка е по-бледа. Тя трябва да е или точно колкото контролната или по-наситена от нея на цвят. САМО тогава е положителен.Тестът за овулация винаги показва 2 чертички,защото ЛХ хормона винаги е на лице.Целта на теста е да покаже пиковото покачване на този хормон,след което овулацията ще настъпи от 24 до 48 часа.Ако греша нека момичетата ме поправят.Дано съм ти помогнала. :balk_600:

На упътването пише, че само ако е една чертичка, тогава е отрицателен. Ако да две, е положителен. А бебеправеното зависи от това колко е наситена втората черта. Ако  по-наситена - до 24 часа. Ако е по-малко - от 24 до 48 часа. Но мисля, че е много късно сега да съм в овулация. Вие какво ще кажете?



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #45 -: Септември 03, 2011, 17:40:43 pm »
Не зачитайте резултат след 5 мин.

Резултат:

1.ОТРИЦАТЕЛЕН-няма  LH наличие/поява.

Само една оцветена линия се появява на Контролата (С) зона или появилата се цветна линия в Тест (Т) зоната е бледа в сравнение с тази в Контролата (С) зона.

2.ПОЛОЖИТЕЛЕН-Ако появилите се цветни линии в Контролата (С) и Тестова (Т) зони са добре видими,като цветната линия в Тестовата (Т) зона по цвят е еднозначна или по-наситена от тази на Контролната (С) зона,вероятно ще овулиране през следващите 28-48 часа.Ако желаете да забременеете,най-доброто време за полов акт е 24ч. след теста,но не по късно от 48ч.

3.НЕВАЛИДЕН-Няма наличие на цветни линии в Контролната(С) и Тестова(Т) зони или има наличие на цветна линия само в Тест (Т) зона.Повторете теста с нов комплект.    Прочети го добре миличка
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #46 -: Септември 03, 2011, 19:04:12 pm »
Можеш ли да качиш снимка на теста , но и аз съм на мнението на Марги...


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #47 -: Септември 03, 2011, 19:12:13 pm »
Снимка мога да кача, но сега двете черти са еднакви, а това не е реално. Като го оставих не беше така. Нали не се отчита след 5-тата минута? Разбрах сега. Знаех си, че вие ще ми помогнете  :) Благодаря ви мноооого :bighug: Остава ми малката утеха, че температурата ми от днес се покачва. Може пък и чудото да е станало. Остава ми само да вярвам и да се надявам.  :balk_145:
« Последна редакция: Септември 03, 2011, 19:15:13 pm от kriss_and »



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #48 -: Септември 03, 2011, 19:15:39 pm »
Kris,без данните от 12 до 17-ти ден е малко кофти, но според мен овулацията е минала,поне според БТ ,хубаво е да видим още 2-3 дни как ще върви , пък вие ако искате и днес не пропускайте ,за всеки случай..
Да забрвих,че е минало времето за отчитане на теста...
Успех миличка!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #49 -: Септември 03, 2011, 19:18:09 pm »
Kris,без данните от 12 до 17-ти ден е малко кофти, но според мен овулацията е минала,поне според БТ ,хубаво е да видим още 2-3 дни как ще върви , пък вие ако искате и днес не пропускайте ,за всеки случай..
Да забрвих,че е минало времето за отчитане на теста...
Успех миличка!

Моето момче като ме гледа каква съм вече и аз като му се оплаквам, че на морето не мерих БТ, ме успокоява, че овулацията е била точно в тази седмица и че каквото е трябвало да стане, вече е станало. Но пък ако наистина беше така, то БТ нямаше да е толкова ниска...........Нямам сили вече



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #50 -: Септември 03, 2011, 19:30:38 pm »
Миличка, понякога и аз нямам сили, и аз съм изморена и на мен маалко ми писна меря БТ,пък дори и не се знае дали има смисъл да я меря,да пия хапчетата за този проклет Пролактин,да ходя през 1 год. да гледат аденома дали расте,дали не расте,да изследвам хормони като обезумяла,да давам пари за инсеминации..но нали затова сме тук,даваме всичко от себе си...и искаме най-накрая да успеем.И ще успеем,явно трябва да е по малко по-трудния начин , за да знаем после всъщност какво сме постигнали и с какво сме дали от себе си да го постигнем!
Ето сега,едно момиче днес ,бременна 5 месец - ми вика , ей много ще е хубаво да ти го давам да го гледаш ,даже за по седмица ще ти го давам бебето...тя дори не се радва.
А я сега си ни представи нас като забременеем,какво щастие ще е и не само за нас,защото и мъжете ни са чакали...колкото нас за прекрасната новина.
Ох,извинявай,май прекалих с емоциите...само се успокой,ще чакаме,мисли позитивно ...ние ще ти стискаме палци! :wink:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #51 -: Септември 03, 2011, 19:54:02 pm »
Миличка, понякога и аз нямам сили, и аз съм изморена и на мен маалко ми писна меря БТ,пък дори и не се знае дали има смисъл да я меря,да пия хапчетата за този проклет Пролактин,да ходя през 1 год. да гледат аденома дали расте,дали не расте,да изследвам хормони като обезумяла,да давам пари за инсеминации..но нали затова сме тук,даваме всичко от себе си...и искаме най-накрая да успеем.И ще успеем,явно трябва да е по малко по-трудния начин , за да знаем после всъщност какво сме постигнали и с какво сме дали от себе си да го постигнем!
Ето сега,едно момиче днес ,бременна 5 месец - ми вика , ей много ще е хубаво да ти го давам да го гледаш ,даже за по седмица ще ти го давам бебето...тя дори не се радва.
А я сега си ни представи нас като забременеем,какво щастие ще е и не само за нас,защото и мъжете ни са чакали...колкото нас за прекрасната новина.
Ох,извинявай,май прекалих с емоциите...само се успокой,ще чакаме,мисли позитивно ...ние ще ти стискаме палци! :wink:

Благодаря ти за милите думи. Просто като видя разочарованието в очите на любимия и ми става много мъчно. Той постоянно ме подкрепя и добре, че е той. Никога нищо не е казал. Но само като се сетя, че този месец пак няма да го зарадвам и ми става много неприятно. А той се надява ли надява. Даже на моменти имам чувството, че повече и от мен. Как да го разочаровам пак.....



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #52 -: Септември 03, 2011, 21:05:43 pm »
И аз се чувствах така..сега просто и двамата се борим.Нито ти,нито той сте виновни ,че бебенцето закъснява малко..не знам на колко сте години и двамата,но ще се преборите и с това,а после и той ще бъде най-щастливия!Не забравяй,че той те обича и ще те подкрепя..в каквото и да било.
Когато решихме,че ни е време за клиника по репродуктивни проблеми..се изплаших,че ще отркият проблем при мен и той ще се отдръпне..е ,проблема явно е при мен,но той продължава да ме обича,подкрепя и чака заедно с мен...
Даже понякога сутрин ме пита "Колко ти е температурата" и се смее.
Не се съмнявай в него,не се съмнявай в себе си...и през това изпитание ще преминете!
Говорете си,шегувайте се и се смейте заедно, и ако видиш отрицателни тестове,не се затваряй в себе си и не се ядосвай..ще дойде и вашата радост..
Много съжалявам за спама :oops:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #53 -: Септември 04, 2011, 08:54:16 am »
Мен сега точно от това ме е страх (макар, че нямам никакво основание). Страха ме е да не ми открият нещо. Но..... каквото такова. Благодаря ти, че си толкова позитивна. Пожелавам на всички прекрасни почивни дни, изпълнени с много романтика и моменти, споделени с любимия човек



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #54 -: Септември 04, 2011, 09:00:22 am »
Приятни и на теб..графиката върви добреее... :goodluck: :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #55 -: Септември 04, 2011, 09:10:01 am »
Приятни и на теб..графиката върви добреее... :goodluck: :bighug:


 :bighug:



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #56 -: Септември 04, 2011, 12:53:59 pm »
Дано това мое покачване на температурата е хубаво. Дано, Господи, е станало този месец. Като видях покачената температура днес се обнадеждих малко. Дори се размечтах как на 27-и, когато имаме годишнина подаръкът на любимия ще бъде положителният тест и може би един биберон. Ехххх, мечти!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #57 -: Септември 05, 2011, 09:18:30 am »
 Защо не миличка Kris ?Мечтата ти е напълно Земна.Никога не се отчайвай! Бъди силна! Времената се промениха.Сега ние сме силният пол. То  ние винаги сме си били, де.Така ,че само напред сладуранке. Радвайте се на живота и не се притеснявайте! Господ ще ви даде това ,за което толкова много мечтаете :balk_104:.
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #58 -: Септември 05, 2011, 09:57:53 am »
Крис,графиката започва да става все по-хубава миличка !Смело напред и стискаме палци!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #59 -: Септември 05, 2011, 15:49:50 pm »
Благодаря ви, момичета! Давате ми много кураж и сили да се боря, които не знам защо, напоследък взеха да не ми достигат. Jolie - Честита годишнина, сладуранке! На следващата ще бъдете вече трима, няма начин!  :bighug: