0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #380 -: Октомври 30, 2011, 19:45:18 pm »
Благодаря ви, че ме мислите и ме подкрепяте, момичета. Криси, благодаря ти, за информацията - беше много ценна. Моят лекар последният път каза, че матката ми е обърната (ако това има някакво значение). Аз да ви призная си вземам багажчето утре с мен, пък ако Господ реши друго - повече от добро дошло.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #381 -: Октомври 30, 2011, 20:09:08 pm »
Криска стискам ти страшно много палци! Дано всичко се нареди! Ако нещо отивай и на друго място за второ мнение!!! Искрено се надявам всичко да мине добре и най-накрая да се похвалиш с прекрасни новини !!!! Много прегръдки от мен!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #382 -: Октомври 30, 2011, 21:11:42 pm »
Дръж се, Крис! С теб сме! Гушкам те силно!  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #383 -: Октомври 31, 2011, 08:48:39 am »
Ще чакам да пишеш миличка  :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #384 -: Октомври 31, 2011, 14:07:05 pm »
Крисссс късмет мила,ние сме теб няма да се притесняваш всичко ще е наред!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #385 -: Октомври 31, 2011, 15:43:12 pm »
Крис мила няма страшно, всичко ще е ОК  :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #386 -: Октомври 31, 2011, 18:03:23 pm »
Криска, късмет миличка! Чакаме те с надежда в сърцата да пишеш!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #387 -: Октомври 31, 2011, 18:40:56 pm »
Криска и аз съм с теб!Не се притеснявай мила,всичко ще е наред!
Прегръщам те силно!!!! :balk_21:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #388 -: Октомври 31, 2011, 21:14:30 pm »
Момичета сега се прибирам и за това пиша толкова късно. Ние пак сме в очакване :) То вече смешно стана. Детето расте, но още не се вижда сърдечна дейност. Това е заключението и на двама лекари. "Нещичкото"  е пораснало дори от миналия четвъртък. Сега чакаме следващия понеделник. За кървенето ми каза Утрогестан сутрин и вечер по 2 и по-малко работа. Питах пак за кървенето каза да не се тревожа, ако не е много. Но за мен и една капка е ужасно много, така че не знам къде е прагът на тревогата. Благодаря още веднъж, че ме мислите.

П.П. Пита ме случайно да не съм си объркала датата на зачеване?



*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #389 -: Октомври 31, 2011, 21:28:38 pm »
Крис, те седмиците се изчисляват спрямо датата на последната менструация. Пък и дори да имаше значение датата на зачеване вече е минало много време от тогава със сигурност. Тоест не е била миналата седмица, че да мислят, че си отишла рано на преглед. Не знам какво да кажа освен от все сърце да ти пожелая най-накрая да го чуете това сърчице, че да се успокоиш!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #390 -: Октомври 31, 2011, 21:35:47 pm »
kriss_and радвам се че бебчето расте, казаха ли ти колко е голямо? Попринцип по размера на ембриона може да се определи горе долу и в коя г.с си...Ще чакаме значи до следващия понеделник за да го чуем това  :heartbeat:
Айде много прегръдки от мен :)
 :bighug:


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #391 -: Октомври 31, 2011, 22:22:21 pm »
Ох миличка,наистина отиди на друг лекар...та той може до 9-ти месец да не го чуе  :?
Съжалявам,но искам да спрат притесненията ти и силно се надявам,ако не успееш тази седмица да посетиш друг лекар,то в понеделник да чуеш сърчицето.
 :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #392 -: Ноември 01, 2011, 09:33:55 am »
Жоли, аз ходих на друг лекар. И той ми каза същото - да чакаме. Каза, че нещата вървят като за късна овулация - около 20-23 ден. Не знам какво друго да направя. Както казах и преди, с милото сме се подготвили за най-лошото, пък каквото Господ реши. Най-много ме притеснява кървенето. По размери бебето върви за 7-8 седмица, което си е доста голямо закъснение, но това е. Силно ви прегръщам всички.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #393 -: Ноември 01, 2011, 09:53:33 am »
Криси, моля се за вас всичко да е ОК! И ще бъде ОК!  :bighug: , Миличка! Сега си почивай повечко, сладка!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #394 -: Ноември 01, 2011, 09:56:09 am »
И аз се надявам всичко да е наред...все още ли имаш кървене?


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #395 -: Ноември 01, 2011, 10:04:47 am »
И аз се надявам всичко да е наред...все още ли имаш кървене?


Имам да. даже си мисля, че се засилва, или може би си въобразявам. Не знам.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #396 -: Ноември 01, 2011, 10:06:29 am »
A вкъщи ли си ? Извинявай,държа се като някоя майка , но наистина искам всичко да е ок при теб..ако можеш лежи..


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #397 -: Ноември 01, 2011, 10:09:05 am »
A вкъщи ли си ? Извинявай,държа се като някоя майка , но наистина искам всичко да е ок при теб..ако можеш лежи..


Днес съм на работа, защото много отсъствах. Ще почивам от утре най-вероятно. Утре мога да взема болничен най-рано. На бележката ми пише, че ембриона отговаря на 7 седмица. Това е доста голямо забавяне. А някои може ли да ми каже как минава процедурата в най-лошия вариант, колко време е престоят в болница, колко болничен дават и всичко друго, защото аз нищо не знам и много много много ме е страх.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #398 -: Ноември 01, 2011, 10:46:50 am »
Здравей kriss_and,


Стискам палци от все сърце и те гушкам.
Надявам се, че може да ти дам един съвет, ако имаш възможност недей да ходиш на работа и се опитай да си лежиш у вас. Просто една седмица си почивай и недей да вдигаш тежки неща. Здравословна храна, почивка и никакви лоши мисли. За болничните няма да имаш никакви проблеми, колкото дни имаш нужда, толкова ще ти изпишат. Спри да мислиш за лош вариант. Винаги има и друго мнение и друг вариант.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #399 -: Ноември 01, 2011, 14:50:00 pm »
Обадих се на моята лекарка, каза утре да отида да ми даде болничен, каза и че ще ме погледне. Малко глупав въпрос, но аз да питам - като каза, че ще ме погледне заради кървенето, мислите ли, че ще ме преглежда. Защото честно казано малко ми е неудобно след като имам кървене. Знам, че е глупаво, но все пак да питам.