0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #360 -: Октомври 26, 2011, 08:34:31 am »
Добро утро, момичета! Честит празник на всички! Да сте живи и здрави и да се сбъднат най-съкровените ви желания!



*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #361 -: Октомври 26, 2011, 12:33:05 pm »
 :bighug: :crossfingers: yahoo_17 :balk_21: Дано всичко да е наред!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #362 -: Октомври 27, 2011, 13:21:54 pm »
Мила какво стана днеска? Видяхте ли го този дребосък най-накрая :) Стига се е крил вече :) Чакаме да пишеш! Целувки


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #363 -: Октомври 27, 2011, 13:25:35 pm »
И аз чакам новини миличка :)


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #364 -: Октомври 27, 2011, 14:07:21 pm »
малк съм нетърпелива....видяхте ли го?
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #365 -: Октомври 27, 2011, 19:23:09 pm »
Крис, как си? Какво стана, мила? Ох, дано всичко е наред! Не забравяй ни да пишеш! Че и ние се тормозим с теб!  :ask:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #366 -: Октомври 27, 2011, 19:43:44 pm »
 Криска,къде се губиш сладка? Пиши моля те ,че се изпренадявахме да чакаме :cloud:. Дай Боже всичко да е наред :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #367 -: Октомври 28, 2011, 09:56:20 am »
Kris,къде си бе душа ? :?


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #368 -: Октомври 28, 2011, 15:50:56 pm »
 Криска  :ask:????  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :goodluck:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #369 -: Октомври 28, 2011, 22:13:43 pm »
Здравейте, милички. Съжалява, че чак сега пиша. Нещата не са никак добре. Даже по-зле от това не може. На прегледа се оказа, че не е "кухо яйце", както мислехме преди. Има зародиш, който според док е пораснал доста от миналата седмица, но нямаме сърдечна дейност. Според него шанса е 50/50. В понеделник пак съм на преглед, за последно. И тогава ще се решава. Но аз вече знам какъв ще е изхода и съм се примирила. Каквото такова, не мога нищо да променя. Благодаря че сте до мен в този труден момент. Прегръщам ви всички



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #370 -: Октомври 28, 2011, 22:58:11 pm »
Ох, миличка, не знам какво да ти кажа освен да се молиш и да се надяваш мъничето ти да се пребори. Не е време за предаване, дръж се, а Господ си знае работата - ако е решил, в понеделник ще чуете сърчицето. Много силно те прегръщам и ще се моля за вас!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #371 -: Октомври 29, 2011, 00:40:20 am »
Крис мила дръж се, всичко е възможно само мисли позитивно!! Моля се всичко да бъде наред и да се чуе сърчицето в понеделник!!!!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #372 -: Октомври 29, 2011, 08:39:57 am »
ООооооооооооооооо, мила Криска!  Дано да има шанс да се справи бебчето! Дано  :cuddle: :balk_144:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #373 -: Октомври 29, 2011, 09:31:02 am »
 :( наистина не е честно...възможно ли е проблема да е в апарата според теб?
Дано миличка,не знам какво друго да ти кажа...


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #374 -: Октомври 29, 2011, 13:00:38 pm »
Kriska, шанса 50/50 никък не е малък. Ще се моля на Бог, на Вселената и на всичко, дано да стане чудо...Не губете надежда, надявайте се...Всички сме с теб и ти пращаме нашите пожелания за чудо!

П.С. На какъв апарат те гледаха и имаш ли възможност да потърсиш второ мнение?
« Последна редакция: Октомври 29, 2011, 13:41:05 pm от pianoto »
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #375 -: Октомври 29, 2011, 14:44:39 pm »
ох мили4ка  дано  вси4ко е  наред :hug2:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #376 -: Октомври 29, 2011, 15:39:26 pm »
Криска стискам палчета на следващия преглед всичко да е ок и да има сърдечен ритъм .
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #377 -: Октомври 29, 2011, 17:34:25 pm »
Благодаря ви, милички за подкрепата. Сега съм в едно такова никакво състояние, като в дупка. Не съм нито жива, нито умряла. Не го пожелавам и на най-големия си враг.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #378 -: Октомври 29, 2011, 17:55:06 pm »
Ех сладка Криска,да знаеш само колко ми звучи познато всичко това.И аз се моля миличка от все сърце в понеделник апарата да отчете сърдечна дейност и да се успокоите слънчице :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много те гушкам, Криси и дано Господ да ви помогне :balk_21: :bighug:.
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #379 -: Октомври 29, 2011, 18:07:28 pm »
Крис днес си отворих една от книгите и специялно прочетох кога трябва да се чуе сърчицето. Снимах го с телефона, ама незнам как се качва снимка тук за да прочетеш osi_10. Книгата е една от най-известните американски книги за бременни и има кои са най-срещаните въпроси при бременните и е като съвкупност от въпроси (от бременни) и от отговори от автора (който е лекар). Та едно момиче пита в 10 г.с че нейна приятелка била отшла на лекар и чули сърчицето на бебето, а при нея още нищо не се е чувало и дали трябва да се притеснява. Отговора на автора е че ако сърцето не се чуе до 14 г.с тогава трябва да се предприемат мерки. Обяснява го с това, че при някои жени бебето е позиционирано на такова място че ултразвука не може да улови съдречната дейност или заради разположението на плацентата.
Книгата е на английски, казва се What to expect when you are expecting, стр.181

Силно се надявам всичко да е наред и в понеделник да го чуете този дребосък най-накрая!