0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #320 -: Октомври 21, 2011, 10:40:38 am »
Знаеш,че винаги съм те успокоявала..и подкрепяла,но точно в този момент не мога да разбера защо не отидеш на друго място веднага?Не знам до колко часа си на работа,но аз бих отишла веднага на друго място и няма да мога да чакам една седмица..
Стисткам палци и се надявам всичко да е наред


*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #321 -: Октомври 21, 2011, 10:41:16 am »
Ама как така не можело на вагинален 8O? И то при положение, че си плащаш :x. Всички гледат ранна бременност на вагинален именно защото нищо не се вижда на коремен. Не можеш ли да отидеш поне в родилното отделение в твоя град да те прегледат? Там и пари няма да ти вземат. Върви да се успокоиш. Можеш да отидеш по всяко време, не е необходимо да излизаш от работа. Ако ли не просто следващия път отиди на друг лекар, не си хаби нервите и парите с този!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #322 -: Октомври 21, 2011, 10:45:23 am »
Моето мнение е да отидеш и при друг лекар, иначе спокойно и не се тревожи излишно.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #323 -: Октомври 21, 2011, 11:27:42 am »
Момичета, аз съм от малък град, който е най-близо на 90 км от всички по-големи градове. В нашия град няма родилно отделени, има само един гинеколог, който е с коремен ехограф. За това не мога след работа или в обедната почивка. За да отида в друг град трябва минимум един ден да отсъствам, да не кажа два. За това не ми е толкова лесно. Знам, че трябва да отида другаде и ще го направя. Пуснала съм отпуск за четвъртък и петък. Държавен служител съм и тук нящата са малко по-различни от частните фирми. Отсъствието например се заявява една седмица предварително. А и да не забравяме каква кампания е сега. Знам, че това не е оправдание, но трябва и за това да мисля поне малко



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #324 -: Октомври 21, 2011, 11:50:17 am »
 :oops:
опааа и аз съм на края на света...малък подбалкански град пълен с еснафи,клюкари и зависници-всичко ще е наред,Миличка!
 :bighug:
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #325 -: Октомври 21, 2011, 12:59:45 pm »
Сега стана ясно положението.Добре миличка,остава силно да стискаме палци и след една седмица да чуеш сърчицето.Мисли положително! :bighug: :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #326 -: Октомври 21, 2011, 12:59:59 pm »
Отидох при моята лекарка тук, нищо, че е с коремен. Тя ми взема само 10 лева и ми обяснява всичко, а не както другаде по 30-40 лева и като питаш, нищо да не казват. Размерът на плодния сак е 3.6 см. Каза, че е нормален за моите 2 месеца. По принцип сакчето било обърнато някак си. За това можело да не се вижда. Така ми обясни. МОжело и да е кухо яйце. Но поне ме успокои, че при мен нещата стават доста по-късно. С милото решихме другата седмица да отидем при друг лекар, без изобщо да ходим при този. Даже още като си запазвам час ще искам вагинален ехограф. Това е за сега. Още ми е много притеснено, но каквото Господ реши. Само едно забравих да питам - когато е кухо яйце плодния сак продължава ли да расте празен? Благодаря ви за всичко, мили мои!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #327 -: Октомври 21, 2011, 13:11:49 pm »
Отидох при моята лекарка тук, нищо, че е с коремен. Тя ми взема само 10 лева и ми обяснява всичко, а не както другаде по 30-40 лева и като питаш, нищо да не казват. Размерът на плодния сак е 3.6 см. Каза, че е нормален за моите 2 месеца. По принцип сакчето било обърнато някак си. За това можело да не се вижда. Така ми обясни. МОжело и да е кухо яйце. Но поне ме успокои, че при мен нещата стават доста по-късно. С милото решихме другата седмица да отидем при друг лекар, без изобщо да ходим при този. Даже още като си запазвам час ще искам вагинален ехограф. Това е за сега. Още ми е много притеснено, но каквото Господ реши. Само едно забравих да питам - когато е кухо яйце плодния сак продължава ли да расте празен? Благодаря ви за всичко, мили мои!

Може и да нараства,но със сигурност не е с темпото,с което би се увеличавал ако има жив ембрион вътре.Размерите на твоя звучат много добре и се надявам съвсем скоро да се успокоиш - виждайки и чувайки твоето бъдещо бебе!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #328 -: Октомври 21, 2011, 13:38:21 pm »
Жанинче, много благодаря за успокоението. Не ми е много ясно това с размерите за това питам. Не знам 3.6 см на колко седмици отговаря и дано наистина не може да нараства толкова, а да е празно. Молете се заедно с мен!



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #329 -: Октомври 21, 2011, 13:46:55 pm »
Слънчице, искам да се успокоиш!!! СИГУРНА съм , че всичко е повече от добре! Много се ядосвам, когато некомпетентни лекари, опитвайки се да покажат колко много са чели някога, говорят пълни глусти, изказвайки абсурдни предположения, от които пък ние се побъркваме от страх и ужас! Една приятелка я побъркаха през първите месеци, че нищо не било наред- то не беше кухо яйце, то не бяха чудесии! А пък сега се радва на прекрасното си момченце! Съжалявам за дългия пост!  :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #330 -: Октомври 21, 2011, 13:57:37 pm »
Слънчице, искам да се успокоиш!!! СИГУРНА съм , че всичко е повече от добре! Много се ядосвам, когато некомпетентни лекари, опитвайки се да покажат колко много са чели някога, говорят пълни глусти, изказвайки абсурдни предположения, от които пък ние се побъркваме от страх и ужас! Една приятелка я побъркаха през първите месеци, че нищо не било наред- то не беше кухо яйце, то не бяха чудесии! А пък сега се радва на прекрасното си момченце! Съжалявам за дългия пост!  :bighug:


Дано, дано, дано. Наистина се надявам да не го вижда или да не казва за пари.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #331 -: Октомври 21, 2011, 14:11:50 pm »
 :bighug: СИЛНО! Всичко ще бъде наред, сладка, ще видиш!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #332 -: Октомври 21, 2011, 21:45:03 pm »
Крис представям си през какво минаваш, искренно се надявам всичко да е наред. Стискам много палци и се моля за теб и бебчето ти !!! Успокой се и се дръж!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #333 -: Октомври 21, 2011, 21:48:46 pm »
Момичета, много за ви благодаря за подкрепата. Опитвам се да не изпадам в депресия, но е почти невъзможно. Какво да се прави - животът ни поднася изпитания, за да ставаме по-силни. Моля се само на Господ! Друго не ми остана



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #334 -: Октомври 22, 2011, 20:21:00 pm »
Крис, мила
скъса ми се сърцето като ти прочетох последните постове. Няма как да не се притесняваш, но все пак се опитай. Опитай.

Някъде бях прочела за кухото яйце, че е съпроводено с кървене и зацапване. Освен това във форумите има много случай, когато лекарите грешат и въпреки "сигурната диагноза" после се раждат здрави и пухкави бебчета.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #335 -: Октомври 22, 2011, 20:51:17 pm »
 Криска ето тук има календар на бременноста ,който може да ти даде отговор на някои въпроси .цунки сладка :bighug: :bighug: :bighug:     http://www.myfelicitas.com/parent/index.php?option=com_content&view=article&id=44&Itemid=55
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #336 -: Октомври 22, 2011, 21:29:12 pm »
Марго, благодаря ти много за линка. Прочетох доста неща, които не знаех.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #337 -: Октомври 23, 2011, 16:52:08 pm »
 Така е миличка. Аз също научавам толкова много неща тук.За това сме заедно ,за да си помагаме :bighug:. Само искам да се успокоиш и да знаеш ,че всичко си ти е наред. Пази се много и си почивай. Бебчо ще е наред  :babyflips:. Гушкам те :balk_21:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #338 -: Октомври 24, 2011, 11:49:14 am »
Здравейте, мили мои! От сутринта вече съм тотално отчаяна - имах леко зацапване. Направо не ми се мисли какво следва. Някъде четох, че това е първият признак за естественото изхвърляне на плода. Нямам сили да дишам вече, да не говорим за нещо друго. Вижда му се краят! Как само ще дочакам четвъртък, не знам. Дано не се случи нещо лошо до тогава.



*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #339 -: Октомври 24, 2011, 12:29:43 pm »
Не е задължително това. Много момичета имат такова зацапване и успешна бременност. Щом нямаш никаква възможност да отидеш преди четвъртък поне увеличи дозата на Утрогестан-а. Аз слагах до 14г.с. по 3*2. Също но-шпа може да включиш.