0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #280 -: Октомври 05, 2011, 14:44:11 pm »
И аз те наглеждам, но всъщност от теб чакаме новини! :DТова с ремонта е кофти,после всичко ново ще ти мирише лошо... :(
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #281 -: Октомври 06, 2011, 11:40:50 am »
Сега се връщам от преглед. Всичко е наред. Днес се установи, че сме 6 седмици и 1 ден. На 24-25 този месец вече ще си взема направление за ЖК. Днес съм вече малко по-спокойна. В понеделник съм на преглед при друг лекар в друг град, за да видим и там. Решихме да следим на две места за по-сигурно. много ви прегръщам всички и ви благодаря за подкрепата! :bighug:



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #282 -: Октомври 06, 2011, 11:46:10 am »
Много се радвам Криска,знаех си,както винаги ,че всичко ще е наред.
Много лека бременност и пухкаво,здраво бебче! :D


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #283 -: Октомври 06, 2011, 18:35:45 pm »
Радвам се че вече си по спокойна и че всичко около бебчето е добре.Лека бременност и най здравото бебче на финала.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #284 -: Октомври 06, 2011, 18:44:24 pm »
 Криска,много се радвам за вас слънце :balk_47:.Хайде сега да се успокоиш ,че бебчо те иска щастлива.Пожелавам ти отново лека и безпробламна бременност и на финала да гушнете едно здравичко и сладко бебче :babyflips:,а защо не и повече. Много те гушкам :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #285 -: Октомври 12, 2011, 14:19:31 pm »
Здравейте, мили мои. Следя графиките на всички ви - радвам се с тези, които видяха двете чертички и ми е малко тъжно за тези, които не са успели за сега. Всички ще ги видят много скоро, сигурна съм. Аз в понеделник бях на преглед. Тъй като моята овулация е доста късно, не се видя сърдечна дейност. Малко се уплаших като чух, но лекарят каза, че ако овулацията ми е била на 14 ден, трябва да се притеснявам. Тъй като обаче моята е късно, е рано за притеснения. за това ще ходя пак на 20.10. Не че не съм стресната, но...... Спирам да пиша, че стана много дълго. Много ви прегръщам всички и ви целувам. Наглеждайте ме от време на време!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #286 -: Октомври 12, 2011, 15:10:39 pm »
ЕЕеее, много сте лоши! Ще ви се сърдя!  :( Забравихте ме вие мен тука! Не се сещате да пишете.  osi_6
Ааааа няма такова нещо как ще те забравим....наглеждаме те....Радвам се че си добре и че си се поуспокола вече.Чакаме още новини! osi_18
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #287 -: Октомври 12, 2011, 15:30:18 pm »
Криси, мила, много се радвам за теб  :bighug: Пожелавам ти безпроблемна бременност и здраво бебче!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #288 -: Октомври 12, 2011, 16:29:04 pm »
Миличка, няма от какво да си стресната! Цункам те и те гушкам! Почивай си, угаждай си и ей сега ще дойде 20-ти и ще чуеш едно мъничко тупкащо сърчице  :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #289 -: Октомври 12, 2011, 16:38:01 pm »
Ще го чуете малкото сърчице, сигурна съм. Само не се притеснявай ( знам, че лесно  се дават съвети и трудно се изпълняват:)
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #290 -: Октомври 12, 2011, 16:47:34 pm »
Мисля си, че трябваше да чуем сърчицето на прегледа в понеделник. Аз тотално се обърках с моята овулация. Не знам. Объркана съм и постоянно ми се плаче. не ми стига ремонта вкъщи и разправията с майсторите, ами и това.  :BangHead: :balk_145: :balk_145:



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #291 -: Октомври 12, 2011, 16:54:39 pm »
Я да не се излагаш osi_6 какви сълзи?!Важното е ,че го има/бебо/,а от кога е скоро ще разбереш!Бремените често се разтройват и без повод.Разведри се!Мисли позитивно и си намери някакво заниматие,а с ремонта да се оправят мъжете.


Цунки и да се стегнеш!! :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #292 -: Октомври 12, 2011, 17:19:18 pm »
Криска, не се притеснявай...току що погледнах по форумите, възможно е да не чуете сърцето , особенно ако е имало  по-късна Ову. Освен това, коремния ехограф не е чувствителен, колкото вагиналния. Има ли къде да отидеш на вагинален? Сигурна съм, че всичко е наред и  разбирам страовете ти. Спокойно, сигурна съм, че под твоето сърце тупти още едно.
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #293 -: Октомври 12, 2011, 19:26:00 pm »
Вагиналният ще го хване по-бързо миличка,с коремен малко по-късничко..
Всичко ще е наред!!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #294 -: Октомври 13, 2011, 09:47:57 am »
Много благодаря на всички за подкрепата. Чудя се сега защо не са ми предложили да ме гледат с вагинален при положение, че ходя в частна болница, чиято апаратура е доста модерна?! Искам да се видят вече сърдечни тонове, че да се успокоя малко. Не че след това няма да излезе нещо друго, но все пак :) Кога ще дойде 20-ти - имам чувството, че времето минава много бавно. Прегръщам ви всички!!!!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #295 -: Октомври 13, 2011, 18:18:36 pm »
 Криска ,успокой се сладка. Може би не искат да те бърникат,защото знаеш,че бебо,се" закрепя" до 3-я месец и за това сигурно избягват.Нормално е. А сърчцето ще го чуете миличка. Ей сега ще дойде 20-ти. Хайде само положителни мисли. Цунки сладка :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #296 -: Октомври 14, 2011, 16:57:24 pm »
Еееее недей сега така да се притесняваш,те докторите си знаят защо не те гледат или защо те гледат....нали затова са доктори. :bori_022:бебо е там някъде и точно сега се развива най-много... :bighug:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #297 -: Октомври 14, 2011, 21:27:54 pm »
Криска, иска ми се да мога да си представя колко се притесняваш и как всяка минутка си мислиш, дали всичко е наред, но е по-добре да се отпуснеш, миличка, и да си спокойна. :) Повярвай ми, никак не обичам да давам съвети, но искрено вярвам, че всичко ще бъде наред с теб и с бебо. Успех! :goodluck:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #298 -: Октомври 15, 2011, 08:38:11 am »
Добро утро! Влизам да ви почерпя, защото днес имам рожден ден и да ви пожелая приятен уикенд!



« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 08:42:55 am от kriss_and »



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #299 -: Октомври 15, 2011, 09:39:47 am »
Мила, честит пожден ден! Да си жива и здрава, много радости да ти поднася живота! Мисля, че вече получи най-хубавия подарък :D