0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #200 -: Септември 21, 2011, 16:50:36 pm »
Eeee, Крис...ама страхотна новина. :youwoman:
Видя ли, че всичко е наред?! Хайде, сега си почини психически и се отпусни. Леко бременеене и пускай заразните вируси, че най-накрая да запустее форума!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #201 -: Септември 21, 2011, 20:19:55 pm »
Eeee, Крис...ама страхотна новина. :youwoman:
Видя ли, че всичко е наред?! Хайде, сега си почини психически и се отпусни. Леко бременеене и пускай заразните вируси, че най-накрая да запустее форума!

Така като гледам и ти имаш повод за радост. Поздравявам те!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #202 -: Септември 21, 2011, 20:55:53 pm »
Ееее Крис браво миличка  :cheerleader: :cheerleader:
видя ли че всичко е наред  :P бебо си е на мястото  :)
и сега иска от теб да си спокойна и никакви лоши мисли :))))
Спокойна и безпроблемна бременност  :bighug: :bighug:
Дано всички скоро те последваме  :youwoman:

Вярвам!!!!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #203 -: Септември 21, 2011, 22:14:14 pm »
Крисче,знаех си че всичко ще  е наред миличка,а като се сетя колко беше притеснена още когато започнахме да коментираме графиката ти  :lol: Много целувки и само положителни мисли,предстоят ти само хубави неща!
Перфектен подарък за годишнината,сигурно и мъжо е много щастлив!
много се радвам за теб!


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #204 -: Септември 21, 2011, 22:44:28 pm »
 Честито ,вече официално крискааа :cheerleader: :balk_46: :cheerleader:.Успокои ли се вече? Пожелавам ти от все сърце лека бременност и едно сладко здраво бебченце на финала :babyflips:. И не ни забравяй.Драсвай по някой ред да знаем как си.Много те цункам :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #205 -: Септември 22, 2011, 00:11:59 am »
Крис Честито и от мен :party: :wave:. Лека и безпроблемна бременност. :babyflips: :goodluck: :bighug:и честита годишнина :dating:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #206 -: Септември 22, 2011, 11:08:21 am »
Браво, Крис :balk_46:! Много, ама много се радвам, миличка:party:! Официално честито и най-леката и безпроблемна бременност ти желая от сърце!  :balk_102: :balk_7::balk_16:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #207 -: Септември 22, 2011, 13:16:48 pm »
Благодаря ви много, милички! Момченцето ми е много щастливо. Не мога да кажа, че съм се успокоила. Нямам предвид за бременността. Там всичко е наред. Сега започнаха битовите проблеми - къде да живеем, при кой да живеем, кой ще даде чинии, кой вилици. И да ви призная, те ми действат много зле. Ужас е !



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #208 -: Септември 22, 2011, 13:41:39 pm »
Крис не се притеснявай излишно,всичко ще се нареди.Аз съм започвала два пъти от 0,никой не ми е помагал тъй като семейството ми е било далеч от мен.Когато дойдох тук в Дания нямах нищо,мъжо(тогава бяхме гаджета)нае квартира(тъй като спеше в хотела в който работи)нямаше ниииищо вътре.Спали сме на надуваема спалня около 2 мес.докато купим,аз не работех,имахме 2 лъжици,2 вилици,2 чинии, 1 диван....но всяко начало е така.Не се притеснявай всичко ще се оправи!Сега вече сме много добре имаме си всичко което се сетиш.
Извинявам се за спама,но искам да дам пример.Горе главата, не си сама имаш мъж,семейство....... след 9 мес. :babyflips: така че всичко ще е наред. :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #209 -: Септември 22, 2011, 14:25:05 pm »
Крис, най-важното сега е бебчето, което чакате. Не ги мисли толкова битовите проблеми. Да сте здрави и да се обичате..това е най-важното. Бебчетата се нуждаят единствено от мама и тате. :wink:

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #210 -: Септември 22, 2011, 14:28:34 pm »
А аз мога да добавя,че и всичко да си имате първите месеци пак ще е ПЪЛЕН хаос....човек докато придобие рутина в новата обстановка,но пък ще си супер щастлива и няма да обръщаш много внимание на такива неща.Поне аз бях така.Бяхме само аз,милото,бебето и помпата за кърма :lol:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #211 -: Септември 22, 2011, 18:54:33 pm »
 Не се притеснявай Криска :balk_77:! Казахме,че сега бебчо е най-важен и ти трябва да си спокойна. Битовите проблеми се решават. Само да сте живи и здрави и да се обичате. Догодина ще сте вече трима и всичко ще е наред :balk_127:. Очакват ви само хубави неща миличка. Хайде горе главата и не му мисли много. Цункам те :balk_104: :bighug: :goodluck:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #212 -: Септември 22, 2011, 19:52:41 pm »
Благодаря ви много! То аз не се притеснявам, около мен всички се притесняват и изнервят обстановката. Моите родители едно, неговите-друго, той - трето. А аз??? Моята не се чува. Всички знаят кое ще е най-добре, само мен никой не пита  :(



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #213 -: Септември 25, 2011, 01:15:45 am »
Честити две чертички в графиката ти, много се зарадвах като ги видях  :P желая ти много приятни и леки  :cloud9: на които да се наслаждаваш, бъди спокойна, в момента най-важна си ти и бебчо !! Всичко останало ще се нареди  yahoo_33
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #214 -: Септември 26, 2011, 15:08:25 pm »
Крис къде си,къде се изгуби :(.Какво ново при теб?
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #215 -: Септември 26, 2011, 16:27:16 pm »
Не съм се загубила, но няма и нищо ново при мен. Една и съща. Сега сме на тема как да разреши битовите проблеми общо взето. Лудницата е пълна, аз се ядосвам и взе да ми писва от всички около мен вкъщи!!!!!!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #216 -: Септември 26, 2011, 18:07:06 pm »
Чвстито Крис-леки и безпроблемни 9 месеца.Не се ядосвай на домашните :)
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #217 -: Септември 27, 2011, 09:43:01 am »
 :balk_9:Честита годишнина миличка.Виждам ,че си си пожелала най-хубавият подарък и хоп той е на път :babyflips:,та от мен много любов,здраве и леки оставащи месеци!!!!
Весел празник!!!!!!! :kaos7:

 :grouphug2:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #218 -: Септември 27, 2011, 09:51:22 am »
Ех, Криска - разделяме се, но пък каква щастлива раздяла! Приятни и леки 9 месеца, мила! А за домашните - гледай на нещата по-отгоре и не им се хващай много много. Все още времето е хубаво за повече разходки. Наслаждавай се на прекрасната есен и си мисли за това как ще гушкаш бебчо. Всичко друго няма значение. Нали за това са мъжете - те да мислят за другите работи. Слушай хубава музика, разхождай се, чети си, може даже и на бебчо... Приятно бременеене ти желая и бъди щастлива майка за да е щастлив и бебчо! Щастливи 9 месеца, Криске!  :cloud9: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #219 -: Септември 27, 2011, 10:39:35 am »
Благодаря ви много за пожеланията! Моят най-желан подарък вече е на лице. Пожелавам и вашите мечти да се сбъднат и съм сигурна, че скоро и това ще се случи. Снощи проведох един сериозен разговор с домашните и тъй като вече "имам право на два гласа" всички се съгласиха с мен. :) Аз няма да напуска темата и ще продължава да ви следя всички, обещавам. Сега е е хванала музата да бродирам гоблени :) Не знам защо, но е така. И мноооооого ми се спи. На работа и се приспива към 14 часа. лек и слънчев ден на всички