0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #180 -: Септември 17, 2011, 09:32:23 am »
Добро утро, бебеправещи! Снощи с мъжлето излизахме и всичко навън ми миришеше ужасно, гадеше ми се. Тази сутрин също ми се гадеше, но без повръщане. Температурата пак е 37.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #181 -: Септември 17, 2011, 09:48:34 am »
Ами така са понякога бременните , не се притеснявай всичко ще отмине и ще останат само хубавите моменти. :)
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #182 -: Септември 17, 2011, 11:26:00 am »
Крис, не е ли прекрасно, миличка? Дано всички тук да усетим какво е да ни мирише гадно :D
Успех на теб, кукло, и нека имаш най-прекрасната и безпроблемна бременност! :balk_104:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #183 -: Септември 17, 2011, 19:36:17 pm »
Как сте, милички! На мен много ми се спи  :balk_126: :balk_126: :balk_126: Приспива ми се като по часовник в 15:30. Добре, че днес ни пуснаха по-рано от работа, иначе не знам как щях да изкарам шестия подред работен ден. На мен цяла седмица ми се спи, но аз си мислех, че е защото предната събота и неделя цял ден мързелувах. Прегръщам ви всички! Добре, че ви имам и че сте до мен!!!!



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #184 -: Септември 17, 2011, 19:49:09 pm »
Крис,помързелувай си на спокойствие...заслужаваш си почивката!
Надявам се вече си по-спокойна :)  :wink:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #185 -: Септември 17, 2011, 19:52:10 pm »
Крис,помързелувай си на спокойствие...заслужаваш си почивката!
Надявам се вече си по-спокойна :)  :wink:


Абе........... не съм много спокойна да ти призная. Не знам защо така. В сряда съм на преглед пак. Тогава ще имам по-голяма яснота. Едва ли и тогава ще се успокоя, защото тогава ще излезе нещо друго. Аз съм си такава!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #186 -: Септември 17, 2011, 19:59:42 pm »
 Ей Крискааа,ще ти зачервя дупето да знаеш osi_6. Какви са тези отрицателни мисли миличка? Няма такова нещо. По-бременна не можеш да бъдеш сладурано preggo. Радвай се на живота  и изживей една прекрасна и безпроблемна бременност :balk_103:. И винаги да си оптимистично настроена. Много цунки :balk_104: :balk_104: :balk_104: :bighug: .
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #187 -: Септември 17, 2011, 20:16:07 pm »
Да ви призная (но само на вас; на милото не смея нищо да кажа), малко съм изплашена. Може би, защото още е в самото начало, но съм си стресирана. Не съм ви споделила, но не сме казали на никого от близките все още. Милото вика да кажем по-нататък да не "вземем да урочасаме нещо"



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #188 -: Септември 17, 2011, 20:19:41 pm »
 Няма защо да се притесняваш излишно. Всичко ще е наред Криси.Успокой се, защото може да навредиш на бебо :bighug:.
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #189 -: Септември 17, 2011, 22:32:23 pm »
Така е Криси - всичко ще е наред! Ти си нашата бремелинка носеща ни късмет на всички и заслужаваш дълга почивка постлана с много хубави емоции! Така, че никакви песимистични мисли, а само широки усмивки да се изписват на прекрасното ти личице! Успех при докито!  :bighug:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #190 -: Септември 18, 2011, 09:57:14 am »
Както се казва - Спокойствие му е майката  :lol:
Ето днес е неделя,остават само още 3 дни до прегледа,виж колко бързо минават дните..
Но определено мисля,че те разбирам,ако аз видя положителен тест ще изрина целия блок от радостно притеснение и нямам да имам търпение да ми кажат,че всичко е наред :oops:..така че, днес почини,поразходи се,че от утре се разваля времето и си мисли за прекрасни неща..


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #191 -: Септември 18, 2011, 10:09:39 am »
Както се казва - Спокойствие му е майката  :lol:
Ето днес е неделя,остават само още 3 дни до прегледа,виж колко бързо минават дните..
Но определено мисля,че те разбирам,ако аз видя положителен тест ще изрина целия блок от радостно притеснение и нямам да имам търпение да ми кажат,че всичко е наред :oops:..така че, днес почини,поразходи се,че от утре се разваля времето и си мисли за прекрасни неща..


Благодаря много за милите думи! Важното е днес да мине, защото трите работни дни ще имам много работа и ще ми остава по-малко време за такива мисли. Но днес!!!! Ей сега вече събудих милото, защото от мислене ще ми се пръсне главата. Поне той ще ми се скара да не мисля глупости и ще е по-лесно. Прегръщам те и те целувам!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #192 -: Септември 20, 2011, 09:43:08 am »
Криси, утре е твоят ден! Не остана почти! Успех!  :youwoman: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #193 -: Септември 20, 2011, 11:26:22 am »
Kris,стискам палци и знам,че всичко ще е наред.Да пишеш след прегледа :)


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #194 -: Септември 20, 2011, 19:27:44 pm »
 Криси,чакаме с нетърпение утре да пишеш как е минал прегледа :balk_121:.Много късмет сладуранке :crossfingers:.  Всичко ще е наред не се притеснявай :balk_103:. Много те гушкам :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #195 -: Септември 21, 2011, 08:42:35 am »
Успех на прегледа, миличка! Дано получиш най-прекрасната новина от док и след това спокойни и прекрасни :cloud9: :balk_104:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #196 -: Септември 21, 2011, 13:42:54 pm »
Сега се връщам от преглед. "Петното", както казва милото, си е на мястото. Изписа ми Утрогестан 2х1. На 29 ще ходя пак за оформяне на всичката документация и разните та други работи. Благодаря ви, че ви има! :bighug: :bighug: :bighug:



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #197 -: Септември 21, 2011, 14:07:22 pm »
Много се радвам и честито!Сега вече  само положителни мисли :wink:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #198 -: Септември 21, 2011, 15:46:01 pm »
Честито, Криска! Честито Зачатие!  :happy_birthday_1: И спокойни 9 месеца ти желая от сърце!  :cloud9: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
« Последна редакция: Септември 21, 2011, 15:49:34 pm от rosefromstars »
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #199 -: Септември 21, 2011, 15:57:19 pm »
Благодаря ви, душички! Започва вече да ръся вирусчета наса-натам.