0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #140 -: Септември 14, 2011, 16:35:45 pm »
 Честит имен ден Крис :balk_5:. Много здраве,безкрайна любов и на финала дено малко сладко  :babyflips:. Много цунки :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #141 -: Септември 14, 2011, 18:57:36 pm »
Милите ми те. Много ви благодаря за пожеланията. Нека се сбъдне и вашето съкровено желание.  :bighug: Да ви призная днес имах толкова много работа, че нито за миг не съм се депресирала, че тестът вчера беше отрицателен. Дано и утре е така. Лекарката ми утре вече е на работа и ми каза да отида, но то няма смисъл според мен. Ако нещо се е получило е прекалено рано да се види още. Така че и аз не знам



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #142 -: Септември 14, 2011, 19:56:33 pm »
Честит имен ден и от мен Крис,
много щастливи мигове и само усмивки оттук нататък.Дано всяко твое желание се сбъдне ...скоро!Даже може и утре... :lol: :kaos7: :music22:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #143 -: Септември 14, 2011, 20:08:43 pm »
Честит празник, Крис!
Пожелавам ти  да си здрава, обичана и хайде, време е за едно сладко бебче!!! :bori_014:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #144 -: Септември 15, 2011, 07:03:34 am »
Момичета, днес пак падна температурата  :? О, Боже! Снощи пих биричка и тази сутрин я мерих половин час по-рано. Може ли това да е оказало влияние? А вярно ли е, че ако направиш тест за овулация и той е положителен, значи и този за бременност ще бъде положителен? Така прочетох в другата тема. Лек и слънчев ден на всички!



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #145 -: Септември 15, 2011, 07:11:12 am »
Не мисля,че биричката или 30 м.е оказало някакво значение.Ноооо,за мен температурата още е добра и има надежда.Кога по принцип "трябва" да ти дойде миличка?
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 08:44:11 am от TITKO »
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #146 -: Септември 15, 2011, 08:27:46 am »
Крис,графиката все още  си е Ок..И аз не мисля,че 30 мин. е оказало влияние..
Дано всичко е наред!Стискам палци


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #147 -: Септември 15, 2011, 09:05:36 am »
Не мисля,че биричката или 30 м.е оказало някакво значение.Ноооо,за мен температурата още е добра и има надежда.Кога по принцип "трябва" да ти дойде миличка?

Последният ден, когато пих Дуфастон беше 6.09. След това лекарката каза, че трябва да ми дойде до 3 дни, т.е. до 9.09. Не знам обаче дали е задължително да дойде до три дни или може и да се забави



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #148 -: Септември 15, 2011, 12:42:59 pm »
Момичета, сега се връщам от преглед. Лекарката каза, че има нещо, но е рано и да си направя тест сутринта. Е, да но аз трая ли. Веднага го направих. Има втора черта, но е по-бледа. Може ли да е за това, че го правя сега, а не сутринта. Мисля да повторя утре. Не смея и да се зарадвам. Кой дявол ме накара да го правя сега. Как ще изкарам до утре??????



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #149 -: Септември 15, 2011, 13:02:57 pm »
KRIS,каква си ми лудичка,признавам те :lol:
Какъв тест направи ? Нямаш ли още един?
Рано е да се види нещо на преглед ...


*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #150 -: Септември 15, 2011, 13:04:02 pm »
Стискам палци ,да знаеш...намирисва ми на добри новини! :goodluck: :goodluck: :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #151 -: Септември 15, 2011, 13:04:36 pm »
Нямам друг. Оффффффф. Да казвам ли на милото сега?????? Не трябваше сега да го правя (тестът е Шуър чек). Ще ми се пръсне главата



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #152 -: Септември 15, 2011, 13:06:04 pm »
Бягай за още един...или кръвен ? Оф и аз не знам,развълнувах се  :lol:
Само се успокой,че ако има малко човече,хич няма да му хареса... :lol:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #153 -: Септември 15, 2011, 13:11:43 pm »
Ами то сега като е бледа, ако повторя веднага, няма ли да е същата?



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #154 -: Септември 15, 2011, 13:15:29 pm »
Щях да предложа да вземеш друг Тест .. другият вариант е просто да се поуспокоиш и утре сутринта с първа урина да направиш друг...Ако мислиш,че ще изперкаш ,кажи на милото ти :) Ако пък искаш да е изненада,изчакай и утре,не знам миличка.
Много ти стискам палци !


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #155 -: Септември 15, 2011, 13:24:44 pm »
Тихичко честито от мен и много стиснати палци.Не пий течности и си направи още един след 1-2 часа.На мен ,в същия ден,в който видях бледата,следобяд беше по-наситена и вече нямаше как да се обърка :D
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #156 -: Септември 15, 2011, 13:35:33 pm »
Може и така да направя. Не знам. Звънях на милото, но не ми вдигна. Може да е предзнаменование да не му казвам или вече наистина съм изкукуригала



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #157 -: Септември 15, 2011, 14:03:27 pm »
леле, Крис...всеки ден ти гледам темичката и сърцето ми  подскочи от последните ти постове. Опитай се да се успокоиш, това е най-важното. Аз бих казала на половинката веднага, защото споделената емоция дава спокойствие и щастие. Не мисли за лоши неща а си представяй бебчето как расте в теб и как ще си го гушкате като се роди:) Късмет!!!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #158 -: Септември 15, 2011, 15:58:36 pm »
Току що направих втори тест - има втора чера, но пак е бледа. Ами ако не е истина и се радвам напразно



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #159 -: Септември 15, 2011, 16:16:28 pm »
Искрено се надявам чертичките да са две.Хайде сега ,като бързаш утре сутрин още едно тесче-та да можем вече да ти честитим :crossfingers:
ЕЕЕ,днешният ден направо ми вдъхна кураж(цели да положителни тесчета на две мацки-направо СУПЕР)