0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1080 -: Април 11, 2012, 21:34:47 pm »
Благодаря ти Денис  :D Наистина ме успокои за това. Силно се надявам да останат фоликулчетата от ляво :)
  
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1081 -: Април 11, 2012, 21:52:21 pm »
Денис, виж и моята графика.Вече просто не знам какво да си мисля.Всеки месец е различно, миналия месец ми дойде един ден по-рано.Този месец - трябваше да дойде днес, но никаква я няма.Днес сметох на кучетата за 10 минути и ми се зави свят... 8O

Графиката ти не показва да е имало О.
Провери си терм-ра - да не се е повредил

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1082 -: Април 12, 2012, 07:14:56 am »
Денис,резултата от кръвния ми беше 0,10.възможно ли е за още 4дни да стане 25 за да отчете вече тест?много се надявах този месец,но с този нисък резултат незнам дали изобщо имам шанс......
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1083 -: Април 12, 2012, 08:42:09 am »
Добро утро, аз съм пак с въпрос  :oops:

Четох, че разликата между двете фази трябва да е поне 0.4 градуса, обаче как се изчислява тази разлика? Средно аритметично ли? Ако е така, високите темп. в началото на цикъла ми доста намаляват тази разлика  :? Ето графиката ми

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=tea123
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1084 -: Април 12, 2012, 16:44:37 pm »
Денис,резултата от кръвния ми беше 0,10.възможно ли е за още 4дни да стане 25 за да отчете вече тест?много се надявах този месец,но с този нисък резултат незнам дали изобщо имам шанс......


ЧХГ се удвоява на всеки 48-72 часа - теста е (+) /т.е. има бременност / ако е над 5,0 mIU/ml

Ако има бременност може да стане и 25 :)



Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1085 -: Април 12, 2012, 16:48:36 pm »
Денис извинявай че пак те притеснявам исках само да кажа че започна тъмно кафяво зацапване...явно резултата е бил верен за съжаление :(,вече стана една година опити след мисседа като всеки месец меря БТ,ползвам тестове за овулация и нищо.направих всякакви изследвания при мен всичко е наред.какво друго може да направя.вече незнам какво става......първия път стана след 3 месеца опити и имам детенце на 5 години. с втората бременност още първия месец,а сега вече цяла година мина.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1086 -: Април 12, 2012, 16:53:24 pm »
Добро утро, аз съм пак с въпрос  :oops:

Четох, че разликата между двете фази трябва да е поне 0.4 градуса, обаче как се изчислява тази разлика? Средно аритметично ли? Ако е така, високите темп. в началото на цикъла ми доста намаляват тази разлика  :? Ето графиката ми

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=tea123

Графиката ти е добре до тук - О. според мен е била на 17 ден от МЦ
Добре е да правиш и тестове за О. - така ще знаеш кога да очакваш О.
По графика се разбира, когато тя вече е минала

Разликата м/у ФФ и ЛФ се определя, когато се махнат инцидентните стойности и се пресмята средно аритметично ЛФ - ФФ
При теб тя е около 0,5 градуса - което е супер
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1087 -: Април 12, 2012, 16:58:27 pm »
Денис извинявай че пак те притеснявам исках само да кажа че започна тъмно кафяво зацапване...явно резултата е бил верен за съжаление :(,вече стана една година опити след мисседа като всеки месец меря БТ,ползвам тестове за овулация и нищо.направих всякакви изследвания при мен всичко е наред.какво друго може да направя.вече незнам какво става......първия път стана след 3 месеца опити и имам детенце на 5 години. с втората бременност още първия месец,а сега вече цяла година мина.

Незная какво да ти кажа - за М. е още рано според мен.
Ако е имало по-късна О. може да е рано за тест.
Графиката ти не е много показателна - т.е не може да се разбере какво точно става
Трябва да изчакаш - няма какво друго да направиш
И посети Клиника по стерилитет - недей да се измъчвам всеки МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1088 -: Април 12, 2012, 17:10:42 pm »
ходя във Щерев
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1089 -: Април 12, 2012, 17:30:36 pm »
ходя във Щерев
Това е чудесно :) в сигурни ръце си - дано скоро да ни се похвалиш с добра новина

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1090 -: Април 12, 2012, 17:38:46 pm »
--------------------------------------------------------------------------------
Здравейте,
Бихте ли споделили мненията си относно моята графика. Така бих искала да съм забременяла..


« Последна редакция: Април 12, 2012, 17:47:28 pm от Knick »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1091 -: Април 12, 2012, 20:01:27 pm »
--------------------------------------------------------------------------------
Здравейте,
Бихте ли споделили мненията си относно моята графика. Така бих искала да съм забременяла..

Спазваш ли всички правила при измерването? - имаш виски стойности още преди О., което не е нормално /освен ако няма проблем/
Графиката ти не е пълна - трябва БТ да се измерва  от М. до М.



Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1092 -: Април 12, 2012, 20:32:25 pm »
Може ли да погледнете и моята графика...или да го отписвам тоя месец?
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1093 -: Април 13, 2012, 10:28:32 am »
Здравей Денис,ще погледнеш ли моята графика? Днес трябва да ми дойде М, и ще ми дойде,защото БТ дръстично падна. Моля те да погледнеш графиката като цяло,говори ли за някакъв проблем?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1094 -: Април 13, 2012, 14:09:16 pm »
Може ли да погледнете и моята графика...или да го отписвам тоя месец?

Ако БТ задържи висока - имало е О. - според мен на 16/17 ден от МЦ.
Имаш едно покачване на БТ през ФФ /10-13 ден от МЦ/ - може да показва повече от 1 фоликул / и ако е така на графиката не може да се вярва много/
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1095 -: Април 13, 2012, 14:13:01 pm »
Здравей Денис,ще погледнеш ли моята графика? Днес трябва да ми дойде М, и ще ми дойде,защото БТ дръстично падна. Моля те да погледнеш графиката като цяло,говори ли за някакъв проблем?

Докато няма М. надежда има, а и БТ не е паднала много.
Искам да погледна графиката след като дойде М.
Не че не стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1096 -: Април 13, 2012, 18:06:10 pm »
--------------------------------------------------------------------------------
Здравейте,
Бихте ли споделили мненията си относно моята графика. Така бих искала да съм забременяла..

Спазваш ли всички правила при измерването? - имаш виски стойности още преди О., което не е нормално /освен ако няма проблем/
Графиката ти не е пълна - трябва БТ да се измерва  от М. до М.



Да, спазвам ги...аз по принцим си имам малко по-висока температура, а отностно дължината, да имам от цикъла си още от 02.03.2012, даже тогава бях бременна, но тялото ми изхвърли доста рано всичко и в мига който лекарката ми каза да спра да взимам лекарствата ми дойде, тоест на 27.03.2012....и оттогава насам внимавам да правя всичко като по учебник и тайно се надявам този път пак да е станало и всичко да се развие добре..
Иначе до днес сутринта доста ме болеше корема и малко ми се подуха гърдите, но само това...по-различно е просто от миналия месец...правих си уринен с много ранна диагностика, но той беше отрицателен...във вторник след празниците мисля да си направя и кръвен да знам със сигурност..
« Последна редакция: Април 13, 2012, 18:10:32 pm от Knick »
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1097 -: Април 14, 2012, 07:32:10 am »
Добро утро, аз съм пак с въпрос  :oops:

Четох, че разликата между двете фази трябва да е поне 0.4 градуса, обаче как се изчислява тази разлика? Средно аритметично ли? Ако е така, високите темп. в началото на цикъла ми доста намаляват тази разлика  :? Ето графиката ми

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=tea123

Графиката ти е добре до тук - О. според мен е била на 17 ден от МЦ
Добре е да правиш и тестове за О. - така ще знаеш кога да очакваш О.
По графика се разбира, когато тя вече е минала

Разликата м/у ФФ и ЛФ се определя, когато се махнат инцидентните стойности и се пресмята средно аритметично ЛФ - ФФ
При теб тя е около 0,5 градуса - което е супер
Стискам палци да е станало :)


Денис, много ти благодаря за коментара и за успокоението, което ми донесе :) . Тази сутрин направих тест и е + . Много съм щастлива,  но и малко притеснена дали всичко ще е наред, тъй като предишната ми бременност завърши със спонтанен аборт.
Успех на всички и още веднъж много благодаря за коментара :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1098 -: Април 14, 2012, 07:58:35 am »
Здравей Денис,пак съм аз  :oops: Днес Т малко се вдигна и пак взех да се замислям. Възможно ли е теста да е отчел грешно на 13 ден? Направих този, който беше при тестовете за О и то по обяд,не с първа урина.

tea123 Честито! Всичко ще е наред,не се притеснявай!
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1099 -: Април 14, 2012, 09:26:34 am »
Здравей Денис как ти се струва графиката ми тоя месец? :bighug: :bighug: :bighug:
Благодаря ти от сърце