0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #920 -: Март 08, 2012, 09:44:21 am »
denis,
Благодаря ти!
Няма да ходя пак на ФМ, но докторката ми каза на третия ден от следващия цикъл да отида, за да види дали се е спукала кистата. БТ и днес е 37 и се чудя дали тя се повишава дори и ако няма О.
Да, Т. може да се повишава от кистата.
Добре е да отидеш на 3 ден от МЦ да те видят на УЗ.
Пиши как е минало - дано кистата да е изчезнала

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #921 -: Март 08, 2012, 09:48:57 am »
denis, днес докторката потвърди,че наистина О няма!!!Изписа ми клостилбегит от 4до 8 ден и дуфастон от 11 до 25 ден.Малко съм притеснена защото съм чела ,че дуфастона потиска О и че трябва да се пие след доказана О.Ох, малко съм объркана не знам какво да мисля и се чудя защо този месец нямам О,като всичко уж е наред с редовен цикъл и т.н.Моля ви пишете ми вашето мнение.
Ако не се правили:
- изследване за проходимост на тръбите
- спермограма.... не е добре да пиеш Клостилбегит.
Ако правиш стимулация е редно да се назначат изследвания на 3 ден от МЦ, да се проследи МЦ на УЗ и т.н. да се таймира/подпомогне/ О. ако е нужно
  - не е добре да се съгласяваш на тази стимулация.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #922 -: Март 08, 2012, 09:51:06 am »
Денис, би ли погледнала пак моята графика?
Благодаря предварително!
До тук графиката ти е добре
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #923 -: Март 08, 2012, 09:52:55 am »
Благодаря! Честит 8-ми март Денис!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #924 -: Март 08, 2012, 13:21:39 pm »
Denis Честит 8-ми март!Пожелавам ти да си много здрава и щастлива!Би ли ми казала кога според теб мога да си направя тест за бременност, защото както си видяла преди 2дни си правих и беше категорично отрицателен, но момичетата във форума ми писаха, че е много възможно да не е отчел вярно, защото било много рано и вече незнам дали има някакъв смисъл да се надявам все още...?!Благодаря предварително!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #925 -: Март 08, 2012, 17:19:37 pm »
Здравеяте  момичета честит 8-ми март да сте живи и здрави и много обичани!Пожелавам на всички скоро да се зарадвате с  :bfp1:
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #926 -: Март 10, 2012, 09:05:01 am »
Добро утро!
Денис,аз пак съм на линия....за пореден месец.Всичко ми е наред знам,че е много рано за коментари,но ме притеснява ниската ми БТ.Гледах ,сравнявах....ниска е.Ти какво ще кажеш?
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #927 -: Март 10, 2012, 13:41:49 pm »
denis,моля те да ми погледнеш отново графиката!!!!Закъснява ми с 5 дена не знам, защо цикълът ми винаги  е бил като по часовник!Иначе си имам симптомите на предстоящ цикъл чувствителни гърди и усещане на тежест в яйчниците,но с тази БТ не трябва ли да спадне преди цикъл.За бременност не смея да мисля, защото лекарката ми каза, че този месец нямам О. Не знам какво да мисля,моля ви споделете вашето мнение!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #928 -: Март 10, 2012, 13:49:09 pm »
Здравей аз не съм много компетентна но като гледам графиката според мен си е имало овулация и много се надявам да ти закъснее за цели 9 месеца..............
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #929 -: Март 10, 2012, 14:11:29 pm »
Скоро не съм писала тук.... но ето пак въпрос.
Нещо ми се струва много странна графиката (зная, че има пропуски)
Ако съдя по-миналия месец (Т стойности) са с по-голяма разлика,а и самият цикъл беше много странен - 3 дни от които само 2 беше с нормално кръвотечение (и то само до след обяда,после започна да спира)
Мисля,че този месец не е имало О, не съм правила и тестове, но все пак ако може някакъв коментар. Благодаря!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #930 -: Март 10, 2012, 14:59:38 pm »
denis,моля те да ми погледнеш отново графиката!!!!Закъснява ми с 5 дена не знам, защо цикълът ми винаги  е бил като по часовник!Иначе си имам симптомите на предстоящ цикъл чувствителни гърди и усещане на тежест в яйчниците,но с тази БТ не трябва ли да спадне преди цикъл.За бременност не смея да мисля, защото лекарката ми каза, че този месец нямам О. Не знам какво да мисля,моля ви споделете вашето мнение!
И според мен е имало О на 13 ден,вече са минали 19 дни и един тест ще покаже със сигурност. Стискам палци и вярвам, че ще е положителен! Хайде бягай до аптеката и пиши какво е станало!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #931 -: Март 10, 2012, 15:27:15 pm »
И аз с моята некомпетентност си мисля че е имало О. Дано сега да има бебче :wink: :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #932 -: Март 10, 2012, 19:42:03 pm »
Денис би ли погледнала графиката ми моля те........И ако може още един въпрос:Една приятелка и биха прегнил 10 000 след колко време може да си пусне кръвен тест?Благодаря ти предварително...........
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #933 -: Март 10, 2012, 20:12:04 pm »
Здравей Денис ще те помоля за един поглед върху графиката ми тоя месец,достатъчна ли е тази БТ за бременност?Благодаря ти от сърце
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #934 -: Март 10, 2012, 20:33:34 pm »
Може ли да погледнете и моята графика  :balk_81:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #935 -: Март 11, 2012, 09:46:51 am »
Добро утро!
Денис,аз пак съм на линия....за пореден месец.Всичко ми е наред знам,че е много рано за коментари,но ме притеснява ниската ми БТ.Гледах ,сравнявах....ниска е.Ти какво ще кажеш?

Според мен е добре.
Ако вечер ти е по-студено - може това да е причината за по-ниската БТ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #936 -: Март 11, 2012, 09:49:49 am »
denis,моля те да ми погледнеш отново графиката!!!!Закъснява ми с 5 дена не знам, защо цикълът ми винаги  е бил като по часовник!Иначе си имам симптомите на предстоящ цикъл чувствителни гърди и усещане на тежест в яйчниците,но с тази БТ не трябва ли да спадне преди цикъл.За бременност не смея да мисля, защото лекарката ми каза, че този месец нямам О. Не знам какво да мисля,моля ви споделете вашето мнение!
Липсват стойности и ми е трудно да преценя дали е имало О.
Направи един тест

ПП. Може да е имало О. - на кой ден от МЦ беше на преглед?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #937 -: Март 11, 2012, 09:51:40 am »
Скоро не съм писала тук.... но ето пак въпрос.
Нещо ми се струва много странна графиката (зная, че има пропуски)
Ако съдя по-миналия месец (Т стойности) са с по-голяма разлика,а и самият цикъл беше много странен - 3 дни от които само 2 беше с нормално кръвотечение (и то само до след обяда,после започна да спира)
Мисля,че този месец не е имало О, не съм правила и тестове, но все пак ако може някакъв коментар. Благодаря!

Ако БТ се задържи висока - може да е имало О. на 16/17 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #938 -: Март 11, 2012, 09:54:45 am »
Денис би ли погледнала графиката ми моля те........И ако може още един въпрос:Една приятелка и биха прегнил 10 000 след колко време може да си пусне кръвен тест?Благодаря ти предварително...........
Графиката ти е добре до тук - О. според мен е била на 16 ден от МЦ / или на 15/16 ден/
За Прегнила - до 10 дни трябва да се излъчи, т.е тест 10-11 дни след Прегнила

ПП.
Ако прегнила е поставен преди О. - добре е да минат 11 дни след О. преди да си пусне ЧХГ.
« Последна редакция: Март 11, 2012, 09:56:21 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #939 -: Март 11, 2012, 09:59:28 am »
Здравей Денис ще те помоля за един поглед върху графиката ми тоя месец,достатъчна ли е тази БТ за бременност?Благодаря ти от сърце

БТ се повишава след О. - със или без бременност - преди да са минали 14 дни след О.- тя си е една и съща / най-общо казано :)/
Важна е разликата в БТ през ФФ и ЛФ - при теб няма как да се прецени / не  е мерено през ФФ/.
Дано да е имало О. :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум