0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #740 -: Януари 17, 2012, 09:28:50 am »
 :oops: Току що установих, че лелката е тук  :( Започва с едно ръждиво, ама като гледам и БТ май си е направо истински цикъл  :oops:
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #741 -: Януари 17, 2012, 16:16:42 pm »
Здравейте на всички!Аз съм нова тук и ще се радвам да си обменяме информация.Правим обити за бебче ама все нестава,пия клостил и така все се надявам.Ако мойе някой да коментира графиката ми ще съм благодарна.Успех на всички!И май незнам как да си покажа графиката. :?http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #742 -: Януари 17, 2012, 21:33:06 pm »
Благодаря,denis,
 
  първите два месеца правих тестове за О,първия ми отчете,но втория бях болна и нищо не показа....Решихме за всеки случай да си направим изследвания,които са тази седмица,за собствено успокоение.Мисля,че всичко ще е наред :) и все пак...

 

Ще чакам да споделиш какви са резултатите
Надявам се и ти пожелавам всичко да е наред :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #743 -: Януари 17, 2012, 21:36:00 pm »
Денис днес правих тест,отрицателен е.Овулацията ми беше на 03.01 или 04.01.На 04.01 бях на преглед и фоликула се беше спукал,може ли още да не отчита теста или просто нищо не се е получило?
Да, може да е рано за тест
Направи го с първа сутрешна урина
Стискам палци и чакам новини :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #744 -: Януари 17, 2012, 21:50:37 pm »
Здравейте момичета може ли да помоля някой да ми помогне с графиката.Ако съм разбрала правилно от това ,което четох за температурата овулацията трябва да е била на 8.01(15 ден от нач. на цикъла),когато е била най-ниска температурата или греша.Благодаря ви предварително :)

Не си мерила редовно / това не е упрек/
Може да е имало О. на 15/16 ден от МЦ
Добре е да правиш и тестове за О.

ПП. Не винаги О. е при най-ниската БТ - в повечето случаи не е така

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #745 -: Януари 17, 2012, 21:56:06 pm »
Здравейте на всички!Аз съм нова тук и ще се радвам да си обменяме информация.Правим обити за бебче ама все нестава,пия клостил и така все се надявам.Ако мойе някой да коментира графиката ми ще съм благодарна.Успех на всички!И май незнам как да си покажа графиката. :?http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Здравей, и аз не знаех как да покажа графиката си. От Овулацинния календар си избираш ленти4ка и я копираш(URL) в подписа на профила си. Незнам доколко съм ясна в упътването си,пиша малко по спомен.Aко имаш въпроси питай. Може и другите моми4ета да ти помогнат.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #746 -: Януари 17, 2012, 21:58:04 pm »
А сега и проблема. от 08.2010г., правим опити за бебе, досега безуспещно. решихме 4е е време за консултации. Аз имам О. редовна, и на 14-15 ден от нея менструално течение. измерването на О. правя с тестове. Фоликулите са ок. Със спремограмата имаме покаьатели, които не са много добри, лекуващият лекар счита, че не са и толкова лоши, подвижни 49%/ от които 25,5 - бързоподвижни/, 51 % неподвижниВс. останало е ок, морфологията също. Считате, че ми е неоходимо, да направя изследване на проходимост на тръбите, или възможно ли е при Нормална О., дане се стига до оплождане поради например нещо друго. Мн. Ви благодаря предварително за съветите!
Да, добре е да направиш изследване за проходимостта на тръбите - поне да си спокойна, че там няма проблем
Проблема обаче може да е и друг - лекар трябва да прецени какви др. изследвания да се направят.
Клиника по стерилитет ли посещаваш?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #747 -: Януари 17, 2012, 22:02:38 pm »
Здравейте отново! Отдавна не съм писала, но сега реших да го направя. Този месец правих стимулация с костилбегит от 5 до 9 ден и след това изчаках малко с дуфастона (2х1) и го взех на 16 или 17 ден. На другата сутрин БТ се вдигна на 37! Никога не ми се беше качвала температурата! Бях много щастлива 2 седмици, защото имах много от мечтаните симптоми - придърпване и болки в яйчниците, болезнени зърна и гърди, а последните 2 дни и гадене. НОООО, тази сутрин БТ спадна на 36,1  osi_12. Толкова бях убедена, сигурна, че се е получило, но сега май днес трябва да ми дойде. Направих си и тест -  :bfn: Та въпросът ми е може ли някой да ми погледне графиката и да ми каже дали съм имала О, защото аз мисля, че имах. :oops: Хич не искам да го пия този клостилбегит!


18/12/2011  Според мен е имало О. - на 16 ден от МЦ
Графиката ти е много хубава
Не се ядосвай - хубавото предстои , бъди оптимист :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #748 -: Януари 17, 2012, 22:04:35 pm »
Здравейте на всички!Аз съм нова тук и ще се радвам да си обменяме информация.Правим обити за бебче ама все нестава,пия клостил и така все се надявам.Ако мойе някой да коментира графиката ми ще съм благодарна.Успех на всички!И май незнам как да си покажа графиката. :?http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

Графиката /линка/ не се отваря
Дай името, с което си регистрирана в ОвуКалендара / без паролата/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #749 -: Януари 17, 2012, 22:26:38 pm »
Здравейте на всички!Аз съм нова тук и ще се радвам да си обменяме информация.Правим обити за бебче ама все нестава,пия клостил и така все се надявам.Ако мойе някой да коментира графиката ми ще съм благодарна.Успех на всички!И май незнам как да си покажа графиката. :?http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

Графиката /линка/ не се отваря
Дай името, с което си регистрирана в ОвуКалендара / без паролата/
Вече си закачих графиката :) Би трябвало да се вижда :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #750 -: Януари 18, 2012, 08:13:54 am »
Много ти благодаря мила!
А сега може ли да коментирате и моиата графика, опитваме от година и все нестава.Имам чувството че няма и да стане, много ми е тъжно  :(
« Последна редакция: Януари 18, 2012, 08:26:34 am от gabriela-gr »
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #751 -: Януари 18, 2012, 09:25:04 am »
Много ти благодаря мила!
А сега може ли да коментирате и моиата графика, опитваме от година и все нестава.Имам чувството че няма и да стане, много ми е тъжно  :(
Аз не съм много компетентна,но знам че преди да настъпи ОВУ температурата пада след което (когато е минала ОВУ)температурата се повишава.Доколкото виждам на теб вчера ти е била най-ниската температура.
Иначе не знам дали е нормално последния ден от цикъла да ти е 37 температурата.Нека и другите момичета кажат аз съм сравнително нова и не съм много компетентна!Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #752 -: Януари 18, 2012, 11:13:52 am »
Денис,пак имам отрицателен тест.Овулацията ми беше на 04.01 както ти казах,по принцип трябва да ми дойде на 23.01,но предвид датата на ову.този месец трябва да ми дойде на 18.01(04.01 +14 дни лут.фаза),вчера имах кафяво зацапване много малко.Въпросът ми е дали сега като ми дойде по-рано и следващата овулация 6те ми е по-рано и датата на МЦ ще се измести?Дано си ме разбрала правилно.Питам за да знам откога пак да ходя на фоликулометрия и да започна с тестовете за овулация.И още един въпрос-може ли втори месец поред да пия Герикапс или трябва да почивам?Благодаря ти предварително! :D
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #753 -: Януари 18, 2012, 11:23:18 am »

18/12/2011  Според мен е имало О. - на 16 ден от МЦ
Графиката ти е много хубава
Не се ядосвай - хубавото предстои , бъди оптимист :)
[/quote]


Благодаря ти, denis! Ще си пия и този месец клостилбегита  :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #754 -: Януари 18, 2012, 14:29:58 pm »
И аз да се завърна отново тук сред вас! Много положителни тестове на всички



Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #755 -: Януари 18, 2012, 16:12:19 pm »
Здравейте сладурки, много е успокоително като влизам всеки ден и Ви чета. Намирам много неща които ме интересуват и се успокоявам. Искам да Ви питам с оглед на графиката ми и с оглед на това че цикъла ми е 31-2 дни нормално ли е все още да няма овулация. По груби сметки трябва да днес утре. Теста колко по-рано отчита? Вече 5 дни правя по едно и също време като последните два часа ограничавам течностите и посещенията във ВЦ и все е отрицателен. Температурата ми е що годе равномерна, не е започнало покачване, което ме кара да мисля, че все още не е имало Овулация. Мисля да продължавам с тестовете, пък да видим. Моля Ви кажете вашето мнение. Иначе днес усещам леко напрежение в областта на кръстта и яйчниците ЦС може би съвсем малко, но... та може би утре да е О., но защо пък теста да е "-". Помагайте. А и днес имам рожден ден... можеше поне днес да е "+" :bighug: :bighug: :bighug:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #756 -: Януари 18, 2012, 18:38:16 pm »
gabriela-gr 
Графиката ти е добре до тук
БТ през ФФ е по-висока, причината може да са повече от 1 фоликул
Следят те на УЗ , нали?
О. предстои - добре е да правиш и тестове за О.

ПП. Оправи графиката
1 ден на МЦ е 1 ден на М.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #757 -: Януари 18, 2012, 18:47:51 pm »
Денис,пак имам отрицателен тест.Овулацията ми беше на 04.01 както ти казах,по принцип трябва да ми дойде на 23.01,но предвид датата на ову.този месец трябва да ми дойде на 18.01(04.01 +14 дни лут.фаза),вчера имах кафяво зацапване много малко.Въпросът ми е дали сега като ми дойде по-рано и следващата овулация 6те ми е по-рано и датата на МЦ ще се измести?Дано си ме разбрала правилно.Питам за да знам откога пак да ходя на фоликулометрия и да започна с тестовете за овулация.И още един въпрос-може ли втори месец поред да пия Герикапс или трябва да почивам?Благодаря ти предварително! :D

Никой не може да предположи кога ще е следващата О.
На ФМ отиваш или 7-8 ден от МЦ или правиш тестове за О. и когато видиш (+) тест за О. - отиваш на УЗ
След като си пила Герикапс - този МЦ почиваш. Може да пиеш само вит.Е по 400-600мг/дн. /от М до М/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #758 -: Януари 18, 2012, 18:50:31 pm »
Здравейте сладурки, много е успокоително като влизам всеки ден и Ви чета. Намирам много неща които ме интересуват и се успокоявам. Искам да Ви питам с оглед на графиката ми и с оглед на това че цикъла ми е 31-2 дни нормално ли е все още да няма овулация. По груби сметки трябва да днес утре. Теста колко по-рано отчита? Вече 5 дни правя по едно и също време като последните два часа ограничавам течностите и посещенията във ВЦ и все е отрицателен. Температурата ми е що годе равномерна, не е започнало покачване, което ме кара да мисля, че все още не е имало Овулация. Мисля да продължавам с тестовете, пък да видим. Моля Ви кажете вашето мнение. Иначе днес усещам леко напрежение в областта на кръстта и яйчниците ЦС може би съвсем малко, но... та може би утре да е О., но защо пък теста да е "-". Помагайте. А и днес имам рожден ден... можеше поне днес да е "+" :bighug: :bighug: :bighug:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #759 -: Януари 18, 2012, 18:54:17 pm »
lozenec_girl 
                    ЧРД!
Пожелавам ти много, много радост и щастие
Скоро да ни се похвалиш с най-чудесната новина

Графиката ти е добре до тук
О. предстои
Продължавай с тестовете за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум