0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #660 -: Декември 27, 2011, 21:38:57 pm »
Благодаря момичета! :)

 Честита Коледа!  и нека всяка една да получи своя така мечтан Новогодишен Подарък   :) 

:bori_023: :bori_023: :bori_023: :bori_023: :bori_023:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #661 -: Декември 27, 2011, 21:43:53 pm »
sianeva

До тук графиката ти е добре - стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #662 -: Декември 28, 2011, 10:04:18 am »
Привет Денис и момичета .
Денис би ли ми погледнала графиката .
Благодаря ти предварително .
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #663 -: Декември 29, 2011, 12:44:34 pm »
Привет Денис и момичета .
Денис би ли ми погледнала графиката .
Благодаря ти предварително .
Фовери, аз ти видях графиката и силно стискам палци да е станало.На мен трябва да (не) ми дойде на 31-ви или на 1-ви , ти си 2 дни след мен, ако Т ти се вдигне утре има голям шанс за +  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #664 -: Декември 30, 2011, 19:06:30 pm »
Денис, какво мислиш за моята графика.Според мен овулацията е била на 20-ти Декември.Имам гадене от около седмица (което забелязах, че с Бейк Ролс отминава за 2-3 часа), вечер имам бодежи в гърдите, на моменти имам болка ниско долу вдясно.Също от 2-3 дни само вечер лицето ми сякаш е по-горещо.Също БТ е сравнително висока.Имам още няколко дни до датата, за да разбера дали съм бременна.
 

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #665 -: Декември 30, 2011, 20:05:23 pm »
Ще се радвам и аз на коментар  :wink:
Последните стойности незнам до колко са верни, както и да е.
БТ я меря  към 7 и 30 понякога и малко преди 8 , днес 2 пъти блеше си 37 и 0 , водниста ЦС, бодежи в яйчниците вчера, настинка 2 ден, с хрема , и коремни болки точно като при МЦ. Ами все пак надявам се на  О.Дано да има...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #666 -: Декември 30, 2011, 20:34:57 pm »
Привет Денис и момичета .
Денис би ли ми погледнала графиката .
Благодаря ти предварително .

Ако е имало О. може да е била на 13 ден от МЦ. БТ малко играе нагоре-надолу може да е от терм-ра или ако ти е било студено /в дните когато Бт е по-ниска/


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #667 -: Декември 30, 2011, 20:42:19 pm »
Денис, какво мислиш за моята графика.Според мен овулацията е била на 20-ти Декември.Имам гадене от около седмица (което забелязах, че с Бейк Ролс отминава за 2-3 часа), вечер имам бодежи в гърдите, на моменти имам болка ниско долу вдясно.Също от 2-3 дни само вечер лицето ми сякаш е по-горещо.Също БТ е сравнително висока.Имам още няколко дни до датата, за да разбера дали съм бременна.

Според мен О. може да е била на 17 ден от МЦ /или 17/18 ден/
Не си мерила през ФФ редовно и няма база за сравнение на БТ през ЛФ /това не е упрек/
Добре ще е, ако БТ се повиши и се задържи висока

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #668 -: Декември 30, 2011, 20:44:08 pm »
Ще се радвам и аз на коментар  :wink:
Последните стойности незнам до колко са верни, както и да е.
БТ я меря  към 7 и 30 понякога и малко преди 8 , днес 2 пъти блеше си 37 и 0 , водниста ЦС, бодежи в яйчниците вчера, настинка 2 ден, с хрема , и коремни болки точно като при МЦ. Ами все пак надявам се на  О.Дано да има...


Ако се повиши още БТ и се задържи висока - О. може да е била на 17-18 ден от МЦ
За сега графиката ти е добре

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #669 -: Януари 02, 2012, 16:54:33 pm »
Момичета днес бях на фоликулометрия.В десен яйчник имам фоликул 24мм. но лигавицата е тънка 5мм. на 11ден от МЦ.Док.каза че трябва да е поне 7 мм.за сега.Как мислите,вие?Би ми Прегнил.Дали ще навакса лигавицата,имам ли шанс?Досега винаги е наваксвала,след овулация,стига до 12мм.Изписа ми и дуфастон 3*1 за лигавицата.Имам един въпрос:Лигавицата трябва да е достигнала 11мм.преди или след овулация за да се задържи ембрион?За тези 7-10 дни в които тя още не се е закрепила в матката лигавицата ще нарасне.Нещо се обърках вече,помогнете ми
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #670 -: Януари 03, 2012, 08:49:31 am »
Честита нова година на всички. Нека новата година бъде по-добра и по-щастлива за всички нас. Пожелавам ви, да сбъднете мечтите си:)
  
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #671 -: Януари 04, 2012, 10:28:32 am »
Честита нова година, момичета! Нека новата 2012г. донесе много усмивки и сбъднати мечти за всички ни! ;-)
Може ли един поглед към графиката ми, кога може да е била овулацията? Според babyplan е на 15-ия ден...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #672 -: Януари 04, 2012, 14:57:52 pm »
Момичета днес бях на фоликулометрия.В десен яйчник имам фоликул 24мм. но лигавицата е тънка 5мм. на 11ден от МЦ.Док.каза че трябва да е поне 7 мм.за сега.Как мислите,вие?Би ми Прегнил.Дали ще навакса лигавицата,имам ли шанс?Досега винаги е наваксвала,след овулация,стига до 12мм.Изписа ми и дуфастон 3*1 за лигавицата.Имам един въпрос:Лигавицата трябва да е достигнала 11мм.преди или след овулация за да се задържи ембрион?За тези 7-10 дни в които тя още не се е закрепила в матката лигавицата ще нарасне.Нещо се обърках вече,помогнете ми

Лигавицата ще продължи да нараства до О./по-бързо/ както и след О. /малко по-бавно/
Имплантацията е 7 ден след О. - до тогава има време. Не я мисли
Ето ти една картинка за дебелината  МЛ през МЦ    ЦЪК

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #673 -: Януари 04, 2012, 15:04:25 pm »
Честита нова година, момичета! Нека новата 2012г. донесе много усмивки и сбъднати мечти за всички ни! ;-)
Може ли един поглед към графиката ми, кога може да е била овулацията? Според babyplan е на 15-ия ден...

Графиката ти е добре до тук
О. според мен е била на 15 ден от МЦ 
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #674 -: Януари 06, 2012, 09:13:07 am »
Здравей Денис. Би ли погледнала графиката ми. Вчера бях на преглед и док. каза, че е имало овулация преди няколко дни. Просто не мога да повярвам :) И то от много време на сам, това е първият път, през който овулирам от ляво. Тъй като си мислех, че този месец е изгубен, не бяхме и много сериозни с мъжа ми. Знам, че липсват някои дни с БТ! Предварително ти благодаря.
  
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #675 -: Януари 06, 2012, 17:44:54 pm »
Здравей Денис! Какво мислиш за тази моя графика. Този месец пак странни за мен неща стават....О ми мина, но за пръв път имам някакво плавно и малко покачване на Т, по принцип веднага скача и надхвърля 37, а сега !!!????? Тестове нямах възможност да права по празниците, а и пътувах. Благодаря ти предварително!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #676 -: Януари 06, 2012, 18:19:32 pm »
Здравей Денис. Би ли погледнала графиката ми. Вчера бях на преглед и док. каза, че е имало овулация преди няколко дни. Просто не мога да повярвам :) И то от много време на сам, това е първият път, през който овулирам от ляво. Тъй като си мислех, че този месец е изгубен, не бяхме и много сериозни с мъжа ми. Знам, че липсват някои дни с БТ! Предварително ти благодаря.

Графиката ти е добре до тук - показва че е имало О. / в някой от дните когато не си мерила БТ/
Оправи графиката - има 2МЦ в 1 :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #677 -: Януари 06, 2012, 18:21:47 pm »
Здравей Денис! Какво мислиш за тази моя графика. Този месец пак странни за мен неща стават....О ми мина, но за пръв път имам някакво плавно и малко покачване на Т, по принцип веднага скача и надхвърля 37, а сега !!!????? Тестове нямах възможност да права по празниците, а и пътувах. Благодаря ти предварително!

Рано е още за коментар
Ако е имало О. може да е била на 15 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #678 -: Януари 06, 2012, 19:34:00 pm »
Денис, благодяра ти за бързия отговор. Няма грешка в графиката - не са 2МЦ в един. Вчера бях на преглед, за да може док-и да ми изпише лекарства за предизивкване на цикъла. Заради поликистозата, доста често ми се случва:)) Но и аз като теб реагирах:))) Не можеш да повярма, че е имало овулация някъде между 50-тия и 55-тия ден. Ей на това аз му казвам чудо:)))
  
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #679 -: Януари 07, 2012, 20:22:46 pm »
Денис, благодяра ти за бързия отговор. Няма грешка в графиката - не са 2МЦ в един. Вчера бях на преглед, за да може док-и да ми изпише лекарства за предизивкване на цикъла. Заради поликистозата, доста често ми се случва:)) Но и аз като теб реагирах:))) Не можеш да повярма, че е имало овулация някъде между 50-тия и 55-тия ден. Ей на това аз му казвам чудо:)))
Да, 50-51 ден трябва да е била О.
Мислех, че в дните след 37 ден може да е била М.- на 2-я МЦ :)

Браво - най-важното е, че е имало О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум