0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1020 -: Април 03, 2012, 13:22:30 pm »
f_27 
Графиката ти не показва да е имало О. / до тук/ тези по-високи стой-ти /13-16 ден на МЦ/ може да показват повече от 1 фоликул
Да, добре е да те видят на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1021 -: Април 03, 2012, 13:25:27 pm »
Здравейте, бихте ли погледнали и моята графика. Струва доста странна :book: (втори месец месец меря, орално в 7:оо).Май трябва да сменя метода с ректално мерене.  :thankyousign:
Може да е имало О. на 16/17 ден от МЦ, но може и фоликула да не е успял да се пукне - БТ не се е задържала висока.
Провери си терм-ра.
Колко време го държиш?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1022 -: Април 03, 2012, 13:29:04 pm »
tea123 
Графиката ти е добре до тук
О. според мен е била на 17 ден от МЦ / ако БТ се задържи висока - имало е О./
Добре е да правиш и тестове за О. - те ще ти показват кога да очакваш О.
По БТ се разбира - когато тя вече е минала

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1023 -: Април 03, 2012, 14:43:30 pm »
Здравей denis,бих искала да погледнеш и моята графика
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=anelia_zdravko
в 7 часа я меря,но понякога се е случвало и в 6 и 30,ректално ,с дигитален термометър,още не е пълна,но според теб имало ли е овулация или неможе да се каже още?
Нова съм в това,малко ми е объркващо още   :oops:
« Последна редакция: Април 03, 2012, 15:20:44 pm от anelia_90 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1024 -: Април 03, 2012, 14:58:19 pm »
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1025 -: Април 03, 2012, 18:51:37 pm »
Денис,би ли погледнала какво става в моята графика?Закъснява ми вече 3ти ден,температурата падна,а цикъл няма.Имам лек ПМС през повечето време.Не съм спряла още утрогестана.Доколкото знам,ако е киста пак ще трябва да го пия за да предизвикаме МЦ,та затова си продължавам с него.Тестове не съм правила.Ако БТ беше поне 37 сигурно щях да направя един,но при толкова ниска от 36,9 мисля,че няма смисъл.Та,какво мислиш за графиката?Благодаря ти!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1026 -: Април 03, 2012, 23:37:31 pm »
Благодаря, Денис. Термометърът е електронен и спира да отчита след сигнала. Може другия месец да го сменя с един обикновен.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1027 -: Април 04, 2012, 14:50:08 pm »
Здравей denis,бих искала да погледнеш и моята графика
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=anelia_zdravko
в 7 часа я меря,но понякога се е случвало и в 6 и 30,ректално ,с дигитален термометър,още не е пълна,но според теб имало ли е овулация или неможе да се каже още?
Нова съм в това,малко ми е объркващо още   :oops:
Графиката ти не показва да е имало О.
Провери терм-ра - да не се е повредил
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1028 -: Април 04, 2012, 14:54:41 pm »
Денис,би ли погледнала какво става в моята графика?Закъснява ми вече 3ти ден,температурата падна,а цикъл няма.Имам лек ПМС през повечето време.Не съм спряла още утрогестана.Доколкото знам,ако е киста пак ще трябва да го пия за да предизвикаме МЦ,та затова си продължавам с него.Тестове не съм правила.Ако БТ беше поне 37 сигурно щях да направя един,но при толкова ниска от 36,9 мисля,че няма смисъл.Та,какво мислиш за графиката?Благодаря ти!

Ако О. е била на 12/13 ден от МЦ - трябва да ти дойде на 26-27 ден от МЦ все още нямаш закъснение /закъснение има ако ЛФ е повече от 14-15 дни/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1029 -: Април 04, 2012, 16:11:36 pm »
Много ти Благодаря denis!Ще отскоча до аптеката за нов и за тестове и др. месец започвам на чисто  :) Може би с живачен ще е по-добре    :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1030 -: Април 04, 2012, 19:36:05 pm »
Много ти Благодаря denis!Ще отскоча до аптеката за нов и за тестове и др. месец започвам на чисто  :) Може би с живачен ще е по-добре    :D
Живачните са най-точни, стига да успееш да си намериш такъв.
Термометъра се проверява като измериш с двата / стария и новия/ под двете мишници
Живачен 10 мин
Дигитален 2-3-4 мин след сигнала

Който отчете по-висока Т. - той е вярно отчитащия

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1031 -: Април 05, 2012, 07:57:24 am »
tea123 
Графиката ти е добре до тук
О. според мен е била на 17 ден от МЦ / ако БТ се задържи висока - имало е О./
Добре е да правиш и тестове за О. - те ще ти показват кога да очакваш О.
По БТ се разбира - когато тя вече е минала

Много ти благодаря :).
Притесняваше ме високата температура в началото на цикъла, но сега се покачва още в сравнение с предните дни :) Дано да е станало
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1032 -: Април 05, 2012, 09:21:10 am »

Не си мерила през цялата ФФ и стойностите са малко / като база за сравнение/ и разчитането е трудничко 
До тук графиката ти не показва да е имало /все още/ О.
По графика О. се разбира кога е била, когато са минали 4-5 дни, така че тя може да е минала, но графиката не го показва  все още.
Добре е да правиш и тестове за О.

ПП. Ако БТ се повиши още малко и се задържи висока - О. може да е била на 13/14 ден от МЦ
[/quote]

denis,
Здравей отново!
От 2 дни БТ се покачи още. Предните месеци по това време се покачваше за първи път, а сега излиза, че имам 2 пъти покачвания (сега вече 37 и 37.1) без да има спад. Чудя се в такъв случай кога е била овулацията и дали сърчицата сме ги направили навреме. От другия месец почвам с тестовете  :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1033 -: Април 05, 2012, 10:57:02 am »
Денис би ли погледнала отново графиката ми?Моля кажи ми според теб кога е била овулацията?
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1034 -: Април 05, 2012, 17:29:47 pm »
Здравейте момичета бихте ли погледнали и моята графика и да споделите мнението си.Не съм сигурна,че съм определила правилно О и въобще дали сме хванали момента.Благодаря ви предварително
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1035 -: Април 05, 2012, 17:58:07 pm »
Здравейте момичета бихте ли погледнали и моята графика и да споделите мнението си.Не съм сигурна,че съм определила правилно О и въобще дали сме хванали момента.Благодаря ви предварително

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1036 -: Април 05, 2012, 21:14:21 pm »
Здравей Denis!Дали ще може да погледнеш графика ми  и да ми кажеш кога според теб е била О
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1037 -: Април 06, 2012, 01:35:53 am »
Здравей Денис,може ли да ми погледнеш графика и да ми кажеш какво мислиш за нея.Благодаря.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1038 -: Април 06, 2012, 09:36:48 am »
Здравейте момичета бихте ли погледнали и моята графика и да споделите мнението си.Не съм сигурна,че съм определила правилно О и въобще дали сме хванали момента.Благодаря ви предварително


Тук има много бременна графика според мен.......УСПЕХ
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1039 -: Април 06, 2012, 09:46:46 am »
denis,
Здравей отново!
От 2 дни БТ се покачи още. Предните месеци по това време се покачваше за първи път, а сега излиза, че имам 2 пъти покачвания (сега вече 37 и 37.1) без да има спад. Чудя се в такъв случай кога е била овулацията и дали сърчицата сме ги направили навреме. От другия месец почвам с тестовете  :wink:
O. може да е била на 15/16 ден от МЦ - ако БТ се задържи висока , имало е О. и всичко е наред
Стискам палци да е станало

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум