0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #100 -: Септември 14, 2011, 09:31:07 am »
iana_86 
Графиката ти вече е завършена и по точно може да се коментира :)
12/08/2011 - МЦ - 28 дни , О. около 14 ден от МЦ, 7 ден след О. - е 21 ден от МЦ.
Прогестерона за 7 ден от МЦ е идеален.

По принцип Графиките трябва да се коментират когато са завършени от М. до М.
В противен случай е много трудно и има вероятност да се допускат грешки :)

Благодаря ти много за коментара :)
Значи О си е имало, ще търсим проблема другаде...
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #101 -: Септември 14, 2011, 09:34:20 am »
Когато се прави стимулация с клостилбегит задължително се прави фоликуметрия.Следи се растежа на фоликулите,дали се пука някой.Така със сигурност се определя дали е имало овулация и дали е подействал клостилбегита.
 :wink:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #102 -: Септември 14, 2011, 09:37:00 am »
имах известни проблеми с МЦ и при обстоен преглед ми изписа клостила а аз му имам много доверия на този човек ,да не задълбавам но ако не е бил той аз да не съм днес на този свят ,за което съм му благодарна !!!
    Научих преди всичко,че за да бъдеш щастлив,трябва да си бил и нещастен.Без чиракуване,без болка,щастието е нетрайно.Любовта,която трае три години е любов,която не е изкачвала планини и не е потъвала на дъното,а е паднала на готово от небето.Любовта е трайна само,когато всеки от двамата знае нейната цена и по-добре да си е платил предварително,инак има опасност да трябва да урежда сметката след това.Ние не сме подготвени за щастието,защото не сме привикнали с нещастието.Ние сме възпитани в преклонение на удобството.Трябва да знаеш кой си и какво обичаш.Трябва сам да си завършен,за да можеш да преживееш една недовършена история. 
   Фредерик Бегбеде   " Любовта трае три години "
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #103 -: Септември 14, 2011, 13:09:11 pm »
Здравейте и добър ден на всички.Денис направих сравнение с мерене на Т под мишника и е с 0.4-5 по нисък,ако анално е 36,9 то под мишника е 36,4.Кое е по вярно и къде да меря.Ще пробвам и да оставя термометъра повече време когато меря анално.Не меря точно в един и същи час,а +-1 час.От утре започвам и с теста за О,защото на календара ми го дава за 16,но знам че не винаги е точно.Благодаря.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #104 -: Септември 14, 2011, 14:25:13 pm »


Денис,благодаря за обяснението!  :balk_16:Взех си нов термометър :) Възможно ли е "подскоците" да се дължат на това, че меря в различни часове? От утре до следващия МЦ ще меря само в 07.00. и когато графиката ми е завършена ще пиша отново, за да направиш сравнение и да си кажеш мнението.
« Последна редакция: Септември 14, 2011, 14:26:44 pm от pianoto »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #105 -: Септември 14, 2011, 14:30:19 pm »
Нощните смени май оказват влияние на БТ / и тя може да не е точна, просто да го имаш предвид :)/
Ако е имало О. / и Бт продължи да се покачва/ - О. може да е била на 16-17-18 ден от МЦ , в някой от тези дни. Не мога да определя по-точно, а и графиката все още не е завършена.
Стискам палци да е станало :)
[/quote]

Благодаря ти за бързия отговор, denis! :)
И аз мисля, че нощните смени оказват влияние на БТ.
Дано да е станало, иначе пак ще коментираме графиката ми като приключи този МЦ :)))
Усмихнат ден на всички!

Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #106 -: Септември 15, 2011, 13:17:53 pm »
Здравей,Денис,
Ще те помоля да коментираш графиката ми и деня на овулация.Знам ,че е рано,но ми се налага да пускам прогестерон на 7ми ден след овулация(знам,че не  е доказана,но тук правят обратното доказват я с прогестерона....без думи)Миналия месец ми казаха да го пусна на 21ви ден ,при което цикълът ми беше 31дни и сътветно,заключиха,че овулация не е имало  :D.Имам час за репродуктивна клиника следващия месец (след 3 години опити)
От много отдавна не съм правила цялостна графика,за което се извинявам!Благодаря!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #107 -: Септември 15, 2011, 19:34:56 pm »
Здравейте моля за помоооощ,днес направих О тест.За 1ви път правя,мисля че чертичките са еднакви,държах го около 10 мин.Ето и снимка не се вижда много добре но.....Какво мислите вие дали са еднакви?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #108 -: Септември 15, 2011, 19:45:04 pm »
На мен ми се струват еднакви  :D !!Късмет миличка!


Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #109 -: Септември 15, 2011, 20:09:30 pm »
Благодаря ти Jolie 16 за бързия отговор,дано имам късмет този месец,желая ти и на теб от все сърце в най-скоро време :bfp:.КЪСМЕТ мила!
ПС-не знам само с тази Т май е доста висока.Ето и графиката ми.

« Последна редакция: Септември 15, 2011, 20:12:04 pm от milena8 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #110 -: Септември 15, 2011, 20:10:39 pm »
Късмет и на теб миличка и   :bed: днес и следващите два,три дни :)


Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #111 -: Септември 15, 2011, 20:12:49 pm »
Да да задължително :oops: :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #112 -: Септември 16, 2011, 10:30:31 am »
Здравейте мили дами, бихте ли коментирали досега графиката ми.Меря анално в 7:30,от вчера пия дуфастон,изписан от лекарката ми,имах положителен тест, наличие на белтъкообразна церв.слуз,на ехо се видя фоликул-1 см.,а тази сутрин по-ниска температура  8O какво ли става?!Обърках се доста и затова споделям с вас.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #113 -: Септември 16, 2011, 12:01:31 pm »
Здравейте мили дами, бихте ли коментирали досега графиката ми.Меря анално в 7:30,от вчера пия дуфастон,изписан от лекарката ми,имах положителен тест, наличие на белтъкообразна церв.слуз,на ехо се видя фоликул-1 см.,а тази сутрин по-ниска температура  8O какво ли става?!Обърках се доста и затова споделям с вас.
Много не съм наясно , но за всеки случай сложи и днес още едно сърчице, да е сигурно    :wink: ,а за БТ тя може да се повиши до 5 дни след ову
Желая ти успех и симптоми след седмица  :D
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #114 -: Септември 16, 2011, 12:10:58 pm »
Фоликул 10 мм ? кога беше на преглед ?


Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #115 -: Септември 16, 2011, 13:39:22 pm »
Вчера.Знам, че е малък, но лекарката каза, че има надежда.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #116 -: Септември 16, 2011, 14:08:30 pm »
Аз не, че съм много веща, ама за 18ти ден от М ми се струва малко...
Колко дена ти е М по принцип?
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #117 -: Септември 16, 2011, 14:30:22 pm »
30-32 дни ми е МЦ, но пък теста за ову беше положителен вчера, с много наситена втора черта...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #118 -: Септември 16, 2011, 15:05:19 pm »
Е добре е тогава.
 Пак казвам, че не съм запозната и не мога да дам кой-знае какво мнение, но щом теста е бил такъв, знчи О би трябвало да настъпи днес или утре ... което значи, че фуликола ще е пораснал още. Успех от мен :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #119 -: Септември 16, 2011, 15:16:22 pm »
Ами дано!Само дано този дуфастон да не обърка работата.Благодаря ти  :)