0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #60 -: Септември 09, 2011, 09:15:33 am »
Иха, каква прекрасна графика се заформя тук! Успех, Дриимлайф !  :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #61 -: Септември 09, 2011, 09:37:27 am »
Благодаря ви мили момичета. Нямате представа колко се радвам, че ви има  :grouphug:
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #62 -: Септември 09, 2011, 21:10:36 pm »
Явно повредата е била в термометъра  :D
Късмет сладуранке и палчета от мен за един хубав резултат  :) :crossfingers: :bfp: :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #63 -: Септември 10, 2011, 16:32:53 pm »
Дам изглежда, че термометъра не е отчитал правилно. Благодаря ви момичета. Мен ме мъчи един мъдрец .... ужас. Температурата днес е малко по ниска, може би вещера скоро ще ме навести, нооооо никакво отказване.  :pleasantry: :bighug:
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #64 -: Септември 10, 2011, 17:59:06 pm »
Еееее...ти пък, излагаш се.... паднала била Бт.  :D Стига глупости, чакаме положителен тест :)

А за термометъра- сигурна ли си че е живачен? Я виж къде е произведен. Отзад на циферблата. Ако е с яроглифи....
Иначе виж какво има на пазара в момента тук
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #65 -: Септември 10, 2011, 19:19:57 pm »
Котенце много си сладка  :) Уж  за живачен го взех и явно съм в грешка, защото си мислех, че обикновените термометри са живачни :ask: На гърба на термометъра има разни латински букви и цифри като код. Мерси за инфото, заинтригува ме определено  :bighug: Сега видях, че живачните били забранени. Явно този е с друго.
« Последна редакция: Септември 10, 2011, 19:27:38 pm от Dreamlife »
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #66 -: Септември 10, 2011, 22:53:27 pm »
:balk_146: А аз така се бях обнадеждила, щото търся живачен от години. Другите все дават грешка. Само тези дето ти ги показах не съм пробвала- ще споделиш опит, пък после и аз ще си взема.Стига съм спамила :)

Хайде, още малко остана :)
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #67 -: Септември 11, 2011, 12:54:12 pm »
 Ей Dreamlife,как си кукло? Аз да ти кажа става 2 месеца откакто меря температурата с такъв термомерър и показва точно .Поне така си мисля,де :oops:. Виждам,че графиката си ти е добре :balk_103:. Сега остава да ни зарадваш,миличка :balk_104: :crossfingers:
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #68 -: Септември 11, 2011, 15:17:53 pm »
Ох, момичета, и аз се шашнах с тези термометри. По принцип меря с електронен, но малко ме усъмниха резултатите и взех един друг, за да сверя. И какво се оказа - мерят с разлика около 0.3 градуса в полза на електронния. Мисля да изкарам този цикъл с него, пък следващия да започна с другия. Той уж немски, пък ще видим какво ще излезе. Иначе, успех и dream on! :bighug: :goodluck:
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #69 -: Септември 11, 2011, 18:11:19 pm »
Благодаря за подкрепата момичета! Сега съм в почивка и другия месец с нови сили към целта.   :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #70 -: Септември 11, 2011, 19:55:04 pm »
Ееее навестила те е мръзницата  :(
Успешен нов месец миличка,почини сега и след някой и друг ден се залавяйте за работа и да си хванете поне едно яйчице.
Целувки 

Вярвам!!!!
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #71 -: Септември 12, 2011, 08:21:05 am »
ЕЕЕ, гадна вещица, пак се е появила :( Нов цикъл, нов късмет! Събирай сили за октомври, миличка! :bighug:
*
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #72 -: Септември 12, 2011, 09:59:47 am »
Еее жалко , че и ти остана като мен за другия месец, но сега пък като повлекат крак другите , за нас ще е по лесно. :) :crossfingers:
*
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #73 -: Септември 12, 2011, 21:26:16 pm »
Еее жалко , че и ти остана като мен за другия месец, но сега пък като повлекат крак другите , за нас ще е по лесно. :) :crossfingers:

 :good_post:


Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #74 -: Септември 12, 2011, 22:26:54 pm »
 Ех тази гадина няма да ни остави на мира  :balk_153:.Спокойно миличка .Аз съм сигурна ,че до Коледните праници много момичета ще се похвалят с :bfp:. Пожелавам ти и ти да си една от тях сладурано :crossfingers:. Гушкам те :bighug:
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #75 -: Септември 13, 2011, 14:37:39 pm »
Благодаря, че ме наглеждате момичета. Затрупана съм с работа и нямам много време да пиша, но при всяка възможност минавам да видя как сте. Стискам палци на всички ви. Целувам ви. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #76 -: Септември 15, 2011, 23:39:30 pm »
И ние стискаме за теб , наминавай по честичко да попишеш във форума и не се преуморявай прекалено. :bighug:
*
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #77 -: Септември 17, 2011, 14:37:57 pm »
Хайде,мила събра ли сила,че овул.предстои и  :bed:трябва дя започва.Късмет и дано това е твоят месец! :grouphug2:
*
Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #78 -: Септември 17, 2011, 17:05:02 pm »
Късмет и от мен миличка!!Стискам палци и приятен лов! :goodluck: :goodluck: :D


Re: Графиката на Dreamlife
« Отговор #79 -: Септември 17, 2011, 18:28:37 pm »
Аз също ти пожелавам много късмет!  :crossfingers: :bighug: