0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Norensia
« Отговор #200 -: Октомври 25, 2011, 09:35:49 am »
Хайде, Нори, скоро отивай на лекар и слагай балончетата! Честито ЗАЧАТИЕ!  :happy_birthday_1:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #201 -: Октомври 25, 2011, 10:14:02 am »
Норче,само как се разхилих като прочетох това:
И аз  :( Да то кажа мисля утре да отида да видим точица че да си взема болничен по калкулаторите излиза че съм в 5 седмица.Надявам се да ми кажат че отговаря!аз не съм от най-чувствителните и ако някой го боли по принцип мен просто ме сърби,но...
Докато раждах една акушерка ми обясни че когато болката стане непоносима бебето ще се роди е благодарение на нея щях да го окотя на леглото, такава болка така и недойде :wink:


и разглехдам ти графиката и се оритвам да разбера кога е била О ?
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #202 -: Октомври 25, 2011, 14:10:17 pm »
na 24den


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #203 -: Октомври 25, 2011, 18:46:58 pm »
 Ах сладката ми тя :balk_21:. Норе,не си никак луда миличка. Всички  постъпваме така. По точно си мисля,че още не можеш да повярваш,нали? Е повярвай вече. И не се страхуваи за нищо :balk_602:. Ще си изкараш една здрава и безпроблемна бременност. Гушкам те :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #204 -: Октомври 26, 2011, 12:53:52 pm »
Ах сладката ми тя :balk_21:. Норе,не си никак луда миличка. Всички  постъпваме така. По точно си мисля,че още не можеш да повярваш,нали? Е повярвай вече. И не се страхуваи за нищо :balk_602:. Ще си изкараш една здрава и безпроблемна бременност. Гушкам те :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
Подкрепям и дано! Много е трудно след Маргото да се изказваш,защото тя все е точна и изчерпателна!
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #205 -: Октомври 26, 2011, 14:13:10 pm »
Хич не се вманиячвай, отпусни се, всичко е наред! Нормално е да изпитваш панически страх за бебето. Всички сме така. Аз също винаги намирам за какво да мисля. Всяка бременност е строго индивидуална! Затова се отпусни и успокой. Прегръшам те!
*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #206 -: Октомври 26, 2011, 14:26:10 pm »
Мила успокой се , отпусни се и се наслади на тези прекрасни месеци. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #207 -: Октомври 26, 2011, 15:19:03 pm »
Мила успокой се , отпусни се и се наслади на тези прекрасни месеци. :bighug: :bighug: :bighug:
:kiss: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #208 -: Октомври 26, 2011, 15:53:51 pm »
Момичета бях на д-р, видя бременност в матката с плоден сак и ембрионче даже  :wink:
Отговаря на овулацията след 2седмици ще идем да чуем сърчице :)


*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #209 -: Октомври 26, 2011, 15:57:01 pm »
Честитоооо, мила! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност :flower:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #210 -: Октомври 26, 2011, 16:58:45 pm »
  Браво Норенце :balk_46:. Сега да ти честитя официално бебчето :babyflips:. Лека и безпроблемна бременност сладка и да се успокоиш вече :balk_77:. Всичко е както трябва. Много цунки сладка и да не ни забравяш :balk_104: :balk_104: :balk_104: :bighug: :goodluck:.
*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #211 -: Октомври 26, 2011, 20:17:59 pm »
Браво миличка,много се радвам ! :youwoman:Коя седмица си ?



Re: Графиката на Norensia
« Отговор #212 -: Октомври 26, 2011, 20:24:58 pm »
5седмица и няколко дена на ехографа излезе 6 но д-ра каза че неговия мери повече,
Само гадните гърди ме тормозят!!!


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #213 -: Октомври 27, 2011, 06:40:05 am »
Ох ще се побъркам!По цяла нощт не спя не знам не мога да се успокоя :balk_145:
Искам гърдите да ме заболят така както си ме боляха преди и да се успокоя сигурно съм свалила 2кг от нерви и безсъние :balk_146: Толково го искаме това бебе ако му се случи нещо как ще продължа?Нито ми е лошо нито миризми ме дразнят каква бременна е това???И гърдите не ме болят???


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #214 -: Октомври 27, 2011, 07:02:54 am »
Норе,аз сега ще ти се карам :balk_77:. Абе,слънце,до сега зорът беше да се получи бебчо. Сега ,когато това е факт ,хайде успокой се ,ако искаш да го износиш. Що за проблеми си създаваш ,сладка. Всеки ден няма да ти е лошо ,нито да те болят гърдите. Ти поне вече си раждала и знеш,че безспокойството  само вреди. Хайде спокойно сега като ти се накарах и горе главата. Всичко си ти е наед миличка :balk_602:. Извини ме ,ако  съм те засегнала с нещо,но знаеш ,че те обичкаме и едва ли някоя то нас иска да ти се случи нещо :balk_21:. Много цунки :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #215 -: Октомври 27, 2011, 07:28:56 am »
Марго ти си толкова позитивен човек че не бих ти се убидила дори да ме засегнеш(което в никакъв случей не си направила)но и да го направиш ще си взема поука!Именно защото толкова много го искам сега изпадам в паника от най-налкото :?


*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #216 -: Октомври 27, 2011, 09:06:14 am »
Добре бе Норе,
беше на преглед,всичко е наред.Там си е бебчо и ще бъде там още 8 месеца!
Не се притеснявай,аз също съм така.
Вчера почти не ме боляха гърдите,още няма гадене,няма нищо....но съм бременна.И ТИ СИ БРЕМЕННА,а на човечето му трябва малко положителна енергия,а не паника.
Спокойно. :bighug:


*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #217 -: Октомври 27, 2011, 09:55:52 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: osi_6 osi_6 и двете сте за бой! Да вземете да се наслаждавате на голямото щастие което Ви е споходило и да не тормодите бебетата вътре в коремчетата! Всичко е наред и ще биде наред!
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #218 -: Октомври 27, 2011, 17:42:25 pm »
 Така е сладурки. Не се тормозете излишно :balk_77:. Напълно разбираме,колко е трудно и че се страхувате :bighug:. Нормално е,но просто не прекаявайте,защото така вредите и на себе си и на бебо. Хайде гледайте си живота спокойно .Всичко ще се развие по нормалния начин :balk_103:. Много цунки и никакви отрицателни мисли,ей :balk_104: :balk_104: :balk_104:.
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #219 -: Октомври 27, 2011, 20:21:43 pm »
Нори и Жули - сладките ни бремелинки за месец октомври! Страхотни сте! Стига с тези притеснения, гледайте позитивно напред! Всичко ще е наред!  :grouphug2: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: