0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Norensia
« Отговор #20 -: Август 09, 2011, 23:01:57 pm »
 :balk_50: Дойде!!!С нови сили към целта(и с една шепа хапчета)


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #21 -: Август 09, 2011, 23:12:50 pm »
 :( да, дойде . Нов месец още повече късмет, мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #22 -: Август 10, 2011, 20:23:35 pm »
Здравейте ,изписан ми е клостилбегит от 3ден по1,заедно с него и естрофем пак от 3ден кажете ми моля ви този естрофем подтиска ли овулацията???Чета че се почва след овуто а аз трябва да го пия от 3ден???Някой знае ли нещо  :(


*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #23 -: Август 11, 2011, 22:25:44 pm »
Както ти писах веднъж миличка,нищо не мога да кажа за естрофема,но видях ,че другите момичета са ти казали ,че и те са го пили заради тънка лигавица.Така че сега искам от теб спокойствие и правете ... :balk_68:

Много целувки и да пишеш как върви при прегледите..


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #24 -: Август 11, 2011, 22:39:52 pm »
Да ще пиша задължително,тези хапчета са просто ужасни 8O,нямам думи  :x


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #25 -: Август 15, 2011, 16:33:48 pm »
 Хайде,сладуранке. Сега е твой ред да се потрудиш :bed:. Хайде на :pleasantry:. Късмет този месец миличка :crossfingers:. Много целувки :bighug:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #26 -: Август 15, 2011, 16:45:29 pm »
И аз минавам, за да ти пожелая много късмет и дано още този месец да се получи! :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #27 -: Август 15, 2011, 19:37:52 pm »
Вървим заедно...почти всички,дано заедно да видим положителен тест.Стискам палци Норенсия :)


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #28 -: Август 16, 2011, 21:29:55 pm »
Нямам никъкво желание за .... незнам защо така не ми се е случвало прреди 8O
А и съм много несириозна с температурата този месец


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #29 -: Август 16, 2011, 22:09:51 pm »
Случва се понякога, нали сме хора. Прави нещата така, както чувстваш. Няма нищо лошо да си дадеш малко почивка, ако ще и от всичко  :)
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #30 -: Август 17, 2011, 08:53:29 am »
Момичета като пия клостил от 3до 7ден по 1кога би трябвало да ми е овулацията?
И аз стискам палци за вас jolie ние с теб вървим заедно дано да е за добро!!!
Утре съм на преглед,
 Какво ли ще каже, може ли  да каже на 10ден от цикъла дали ще има овулация,как мислите?


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #31 -: Август 17, 2011, 14:30:09 pm »
Здрасти, предполагам че си прочела поне 10 пъти упътването на медикамента. Ти си на " Схема I: 50 mg (1 таблетка) дневно в продължение на 5 дни. Овулацията настъпва обикновено между 11 и 15 ден на цикъла. "
Разбира се всичко е много индивидуално.
Предполагам питаш дали би се изместила Ову, понеже започваш от 3ти ден, а не от 5ти както е препоръчано.
Аз също започнах на 3ти ден, по х2. И Ову предполагам е била на 15ти- 16ти ден. Предполагам, защото докторката я нямаше в най- важните дни да ме следи, но пък ползвах тестове.
Сигурно не ти помогнах много. :? Погледни графиката ми, дано да ти е от полза. И пиши какво е казал доктора на прегледа. Стискам палци :)
П.П. И не забравяй да мериш БТ ;)
« Последна редакция: Август 17, 2011, 14:31:59 pm от kotaranata »
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #32 -: Август 17, 2011, 16:54:53 pm »
Как да не си ми помогнала!!! :bighug:Колко месеца го пи този клостил?И само той ли ти беше изписан???Без него не е настъпвала овулация ли?Много въпроси задавам но се надявам да ме извиниж


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #33 -: Август 17, 2011, 17:25:21 pm »
Да, само клостил пих. Това "естофем" не го знам какво е.
Да ти кажа, накратко. Аз бях с вторична аменорея с години- няма цикъл, няма дявол. После като реших и деца да имам разбрах истината- без цикъл няма и овулация.И лигавицата една тънка- тънка...
Първия месец когато пих клостил-а /пак по същата схема/ не постигнахме желания ефект. Бяха се образували няколко фоликула, мисля че бяха 1-2 с размери в 10ти ден ~13мм. За съжаление от там насетне спря растежа им. И лигавицата ми не беше нарастнала, защото накрая се наложи да предизвикаме цикъл с лекарства.
С втория опит успях, слава на Бога. Както казах не ме проследяваха, и не знаех въобще какво се случва. Последно в 12ти ден имах 2 фоликула ~19мм, а матката беше "живнала" вече. Аз пак се бях настроила песимистично, но когато докторката се върна от отпуск я зарадвах с 2 чертички, а малко по- късно и с 2 сърчица.
Виждам - имаш си вече едно детенце, но това не е гаранция че с времето тялото ти не се е променило, и това на мъжа ти също. Правили ли сте други изследвания, освен прогестерона? От кога са реалните ви опити? И казаха ли причината за мисед-а?
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #34 -: Август 17, 2011, 19:17:41 pm »
Само да вметна...два пъти досега съм пила Клостил,без естрофем и двата пъти овулацията беше на 15,16 ден , но аз съм с дълъг цикъл ,около 30 дни... :wink: , което не знам дали има значение всъщност :lol: :lol: :lol:


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #35 -: Август 17, 2011, 21:09:22 pm »
Забременях в началото на октомври и седмица след това се разболях от гнойна ангина и седмица бях с 40градуса т-ра,пих антибиотик пооправих се и си мислих че няма как да се е задържало бебе но факт когато човек трябва да страда...Закъсня ми тестче и +,още на другия ден се събудих отново с температура и с налепи и отново антибиотик ....И в 9седмица под ножа,просто това беше страшен кошмар и стес за мен!Месец по късно и сестра ми направи миссед което още повече ме събори!От тогава 2009ноември 1год пазене и 1год правене нищо!!!


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #36 -: Август 18, 2011, 14:50:00 pm »
Днес бях на преглед нама доминантен фоликул :(
За другия цикъл ми е назначил стимулация с фемара която е ужасно скъпа,но ще пробвам последно!Спирам с температурата и с секса по график и следващия месец ако е пак така зарязвам ходенето по доктори и ако е писано ще имаме второ ако ли не да сме живи и здрави!!
Пожелавам ви успех!!!


*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #37 -: Август 19, 2011, 08:43:11 am »
Не знам да ти се карам ли, да те поздравя за решението ли...каквото и да решиш ние сме с теб,но е още много рано за песимизма ,който усещам в поста ти.
Вика ли те пак на преглед този месец доктора или...?
Много ,много късмет и прегръдки  :bighug:


*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #38 -: Август 19, 2011, 09:00:11 am »
Не се отказвай толкова лесно мила, дори и да не стане този месец или другия , това не значи че няма да стане никога.Вярвай че това което искате ще стане реалност и то рано или късно ще стане наистина .Успех и горе главата , защото ние всички сме с теб. :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #39 -: Август 19, 2011, 10:27:08 am »
Ейййй, Норенсия!!! Я се стегни!!! osi_6 Какъв е този песимизъм?! Я виж тук как всички се стараят и борят за бебче! Ти май не го искаш наистина, така ли е? Господ си знае работата, но и ти трябва да се потрудиш! "Ако не си помогнеш сам и Господ няма да ти помогне!" Като искаш почини си няколко месеца, стимулирай имунната си система, освежи се, заздрави тялото и духа си! И най-вече ще имаш време за размисъл над въпроса - Дали наистина искам бебе?!  :balk_177:
Дано всичко да бъде наред и по един или друг начин Господ да ти помогне!
 :kaos7:
« Последна редакция: Август 19, 2011, 10:35:09 am от rosefromstars »