0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Norensia
« Отговор #180 -: Октомври 21, 2011, 21:12:55 pm »
умирам направо от страх не е нормално да спрат така да ме болят :(


*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #181 -: Октомври 21, 2011, 21:33:21 pm »
И мен поспряха да ме болят по едно време...сега пак се засилва болката.Според мен е нормално ..не се притеснявай.Точно заради тази липса на болка отидох да повторя кръвния тест и всичко беше наред


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #182 -: Октомври 22, 2011, 06:54:38 am »
момичета цяла нощ не съм спала ще пукна от притеснение!!!Натравих втория тест който е абсолютно положителен няма никъква бледа черта по-наситена е от другата но пак ме е страх бебо на не е загинал :(


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #183 -: Октомври 22, 2011, 08:15:48 am »
момичета цяла нощ не съм спала ще пукна от притеснение!!!Натравих втория тест който е абсолютно положителен няма никъква бледа черта по-наситена е от другата но пак ме е страх бебо на не е загинал :(

Добро утро мила, а имаш ли повод за такива съмнения?

Сега чета ,че имаш съмнения заради гърдите - успокой се,това е нормално.Нивата на хормоните непрекъснато се променят. Мен и с двете бременности в началото имам чувството,че ще ми гръмнат от напрежение и после се успокояват нещата...(буквално след една седмица) :wink: :wink:Сама можеш да се убедиш колко тестове съм направила именно поради тази причина. :lol: :lol:
« Последна редакция: Октомври 22, 2011, 08:19:25 am от janin4eto_87 »
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #184 -: Октомври 22, 2011, 08:48:39 am »
Благодаря ти страшно много точно от това имах нужда, снощи направо изпаднах в истерия цяла нощ си представям гадното магаре и нощницата за аборта и сега съм за валериан изпитвам панически страх да не ми се повтори кошмара от преди 2години!Моляви стискайте палци и се молете за мен  :balk_146:


*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #185 -: Октомври 22, 2011, 08:50:22 am »
Недей така миличка,само си вредиш :) моля те ,успокой се.След някой друг ден като отидеш на преглед ще се успокоиш съвсем.Но гърдите не трябва да те притесняват..и при мен беше така,сега обаче пак ме болят силно  :?


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #186 -: Октомври 22, 2011, 10:00:30 am »
Благодаря ти страшно много точно от това имах нужда, снощи направо изпаднах в истерия цяла нощ си представям гадното магаре и нощницата за аборта и сега съм за валериан изпитвам панически страх да не ми се повтори кошмара от преди 2години!Моляви стискайте палци и се молете за мен  :balk_146:

Всичко ще е наред и вместо да си представяш магарето и аборта,помисли за това как ще обикаляш след няколко месеца по бебешките магазини :D :D
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #187 -: Октомври 22, 2011, 10:20:54 am »
Стискам палци всичко да бъде наред :crossfingers: Желая ти целия късмет на света и най-сладичкото бебенце на финала :babyflips: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #188 -: Октомври 22, 2011, 10:43:28 am »
мили4ка  недей  така,вси4ко  ще е  наред,радвай  се  на момента  :bighug: :balk_103:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #189 -: Октомври 22, 2011, 12:49:51 pm »
Стискам палци всичко да бъде наред :crossfingers: Желая ти целия късмет на света и най-сладичкото бебенце на финала :babyflips: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
:bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #190 -: Октомври 22, 2011, 14:09:12 pm »
Завръща се болката и съм много шастлива предпочитам да умирам от болки от колкото да не ме болят :)
Благодаря ви милички!!!


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #191 -: Октомври 22, 2011, 20:23:04 pm »
 Ето видя ли Норенце сладко :balk_48: . Повярвай -ще си имаш бебече и ще изкараш най-леката и прекрасна бременност на света. Всички сме с теб и се молим от все сърце,милича.Знаеш ,че те обичаме  :balk_21: . Хайде успокой се сега. Направи го заради бебенцето ти :bighug: :goodluck:.
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #192 -: Октомври 23, 2011, 09:58:52 am »
Норче,чета и си задавам въпроси...странни,смешни и страшни.Питам се колко ли сме истрадали за да се радваме когато нещо ни боли?Съгласни сме да изживеем всяка болка в името на бебо.
Целувам те ....И дано Бог те благослови
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #193 -: Октомври 23, 2011, 10:19:37 am »
Напълно си права миличка!!!


*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #194 -: Октомври 23, 2011, 10:31:50 am »
Браво за днешните данни в графиката! Супер! Сега вземи наистина да се успокоиш и дай малко спокойствие и на бебчо!  :babyflips: :bighug: :crossfingers: :cuddle: :balk_104:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #195 -: Октомври 23, 2011, 16:36:04 pm »
 Браво Норинкаааа :balk_46:. Всичко е супер.Радвай се миличка и само спокойствие :balk_103:. Много те гушкам и да се пазиш :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #196 -: Октомври 23, 2011, 17:32:09 pm »
 :)
И аз много се радвам че се интересувате от мен!!!


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #197 -: Октомври 25, 2011, 08:35:48 am »
Да ви кажа мили ми момичета аз  се признавам за напълно луда!!!Не съм очаквала от себе си такова нещо по цял ден хода и се попипвам,махам си сутиена и го слагам :x
Усещам си напрежение подутост вени обема на гърдите ми се е увеличил 2пъти поне но аз пак не съм доволна!!!Направо не се понасям!!!


*
Re: Графиката на Norensia
« Отговор #198 -: Октомври 25, 2011, 09:02:48 am »
 :lol: :lol: :lol: Миличка,кога си на преглед?
Абе щом ти се иска пипай,то и аз май правех същото,защото нямам гадене,няма нищо,само на гърдите разчитам :) :lol: :lol:


Re: Графиката на Norensia
« Отговор #199 -: Октомври 25, 2011, 09:11:16 am »
И аз  :( Да то кажа мисля утре да отида да видим точица че да си взема болничен по калкулаторите излиза че съм в 5 седмица.Надявам се да ми кажат че отговаря!аз не съм от най-чувствителните и ако някой го боли по принцип мен просто ме сърби,но...
Докато раждах една акушерка ми обясни че когато болката стане непоносима бебето ще се роди е благодарение на нея щях да го окотя на леглото, такава болка така и недойде :wink: