0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #80 -: Август 27, 2011, 19:37:05 pm »
Целувам ви и ви прегръщам, всичките :grouphug:! Дано съвсем скоро всички да се уверим, че всичките усилия са си стрували!
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #81 -: Август 28, 2011, 18:26:38 pm »
 Бъди спокойна Аселинка.Всичко ще е както трябва миличка. Цункам те :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #82 -: Август 29, 2011, 09:03:07 am »
 Хей сладурано ,как си миличка? Пиши някой ред все пак. Нищо че :witch:  е още там. И горе главата че osi_6. Много те гушкам  :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #83 -: Август 29, 2011, 18:52:37 pm »
Ей, Марго, благодаря ти че хвърляш по едно око и към мен :balk_600: Много ми е досадна тая  :witch: баба Яга и не знам какво да я правя вече :) Решила съм да я гоня вече и с помощта на съпруга ми :balk_600: дано я прогоним за по-дълъг период, и то съвсем скоро  :oops: Ако не стане и този месец, ще викам на помощ и док и така, докато не стане  :bori_004: Искрено ти пожелавам този месец да си ти късметлийката, а пък аз няма да се оплача и да остана за октомври :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #84 -: Август 31, 2011, 16:46:32 pm »
 Ах скъпата ми тя :balk_81:. Давам път на младежта моето момиче. Дано Господ ви даде така чаканото от вас бебче :babbycarrage:.Ние ще почакаме. Много цунки сладуранке :balk_104:. Стискам здраво палчета :bighug: :bighug: :bighug:.
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #85 -: Август 31, 2011, 20:05:13 pm »
Ах скъпата ми тя :balk_81:. Давам път на младежта моето момиче.Ние ще почакаме.

Ей Марго  osi_6 osi_6:balk_77: никакво чакане, и Аселинка и ти миличка съвсем скоро ще се радвате на едни сладки бебоци.Целувки

Аси , късмет миличка,стискам палци!


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #86 -: Септември 01, 2011, 08:37:07 am »
Септември дойде, изгоних :witch: и се захващаме за работа. Този месец няма да има прошка :lol: За сериозна работа е време, няма как да е. Лошото е, че за моя док има свободен час чак на 12 септември, което изключва фоликулометрията за този месец, но ... какво да се прави. Успех на всички и дано, дай Боже, в края на септември да има много, много :bfp: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #87 -: Септември 01, 2011, 09:43:07 am »
Това се казва хъс. Само така. Септември е добър месец, ловувай и се наслаждавай на времето прекарано с любимия. Стискам палци през септември да видиш  :bfp: Късмет миличка  :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #88 -: Септември 01, 2011, 22:42:56 pm »
 Браво  Аселинка-сладуранка такава :balk_47:. Само така. Нов месец-нов късмет миличка.Честит ти ловен сезон и на финала едно хуууубаво  :bfp1: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #89 -: Септември 02, 2011, 10:42:53 am »
Аселинка, минавам да ти пожелая този месец да си хванете бебчето :babyflips:, сладуранката ми тя.Да знаеш ,че се надявам заедно с теб . Много цунки миличка :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #90 -: Септември 02, 2011, 11:17:04 am »
Много ти благодаря, Марги! Аз също се моля и за теб! :balk_104: :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #91 -: Септември 02, 2011, 12:34:51 pm »
Мина август,свърши и вещицата ... оттук нататък много късмет и дано в края на месеца си най-щастливата.Ще те наблюдавам  :lol:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #92 -: Септември 02, 2011, 14:10:34 pm »
Хайде Аси, време е да откриете ловния сезон за този месец, с теб сме миличка и дано септември всички да видим двете чертички.  :D
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #93 -: Септември 03, 2011, 15:34:41 pm »
Аселинка,надявам се поради това че е започнал ловният сезон :pleasantry: ,да не се мяркаш много .Дано е така  .Безспокоя се иначе и ще има osi_6  дето не пишеш един ред да сме спокойни :balk_77:. Много късмет сладуранке.Много цунки :balk_104: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #94 -: Септември 04, 2011, 19:16:37 pm »
Здравейте, сладурки! С моето мъжле решихме да прекараме празничните дни на морето, затова ме няма много. Взех си тестчета за О, за всеки случай, и изглежда положителен :balk_600: Дано морският въздух ни се отрази добре и да се уловим едно яйчице ;) Успех на всички, искам да ме зарадвате, когато се върна, с много, много :bfp: Пращам ви соленички целувки :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #95 -: Септември 05, 2011, 09:02:30 am »
 Браво Аселинка.Сега е момента да дадете всичко от себе си :bed:. Както казва една гръцка песен "малко вино,малко море и момчето ми".Пожелавам ви вълшебни мигове кукло. А аз ще стискам палчета от далече :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #96 -: Септември 05, 2011, 18:05:23 pm »
Страхотно точно на морето стават става чудеса  :lol:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #97 -: Септември 06, 2011, 15:19:29 pm »
Браво за хубавото решение и дано морето е успешно за лов. :crossfingers:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #98 -: Септември 06, 2011, 17:41:38 pm »
Давай Аселинка :balk_56:. Ние сме с теб :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #99 -: Септември 07, 2011, 08:33:51 am »
Ето ни отново в прашна София :) Много хубаво беше на морето, но свърши. Постарахме се, пък каквото стане. Т и тестовете, този месец много ме объркаха - направо не знам вече какво да си мисля - според вас дали съм имала О тази месец и ако да, кога? Доколкото знам Т се понижава след О, но пък онези високи Т предишните дни ми се струват много странни. Вие как мислите?
Цункам ви, милички! :balk_104: